Flaneur Comics

Başlatan hanac, 30 Temmuz, 2012, 09:26:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bongzilla

Alıntı yapılan: Nightrain - 13 Haziran, 2016, 23:59:58
Tişörtler internetten satilacak mi1? İstanbul da yasamiyorum da.
aynısını merak ediyorum ve bilgilendirme için teşekkür ederim

flaneurcomics

t-shirtlere dağıtım yapılacak mağazaların dışında aynı mağazaların internet satış noktalarından da ulaşabilirsiniz.

flaneurcomics

Blacksad 600 ex, melike Acar, Yıldıray Çınar, Mahmud asrar 300 ex limitli T-Shirttler çıktı... şimdilik, Büyülü Dükkan, Dreamers Figure, Paralel Evren, POW, Mira, 6.45 dükkan ve Çizgi Alem de...

nicholaihel

Alıntı yapılan: flaneurcomics - 10 Ağustos, 2016, 02:25:43
Blacksad 600 ex, melike Acar, Yıldıray Çınar, Mahmud asrar 300 ex limitli T-Shirttler çıktı... şimdilik, Büyülü Dükkan, Dreamers Figure, Paralel Evren, POW, Mira, 6.45 dükkan ve Çizgi Alem de...

Fiyatları nedir? Tüm tişörtler aynı mı? Bilgi verirseniz memnun olurum.

Harun Ça

Alıntı yapılan: nicholaihel - 10 Ağustos, 2016, 10:00:03
Fiyatları nedir? Tüm tişörtler aynı mı? Bilgi verirseniz memnun olurum.

Paralel Evren den 50 TL ye aldım.

nicholaihel

Alıntı yapılan: Mic-Har - 12 Ağustos, 2016, 11:54:01
Paralel Evren den 50 TL ye aldım.

Teşekkürler Mic-Har, hangisini aldınız? Nasıl tişörtlerin kalitesi, bedeni, kesimleri vs. genel bir bilgi verirseniz iyi olur. Gidip alma şansım düşük çünkü. Sipariş edebilirim.

Harun Ça

Alıntı yapılan: nicholaihel - 12 Ağustos, 2016, 14:50:25
Teşekkürler Mic-Har, hangisini aldınız? Nasıl tişörtlerin kalitesi, bedeni, kesimleri vs. genel bir bilgi verirseniz iyi olur. Gidip alma şansım düşük çünkü. Sipariş edebilirim.

Blacksad aldım. Henüz kargoda geldigi zaman izlenimlerimi yazar fotoğraf eklerim.

alan ford

Blacksad ve Melike Acar'lar fit kesim , Mahmut Asrar ve Yıldıray Çınarlar normal kesim. Annemin tabiriyle söyleyeyim "yeri iyi" tişörtlerin. (kesim işini pek bilmiyorum ama bu fit kesimlerde bir beden büyük almak faydalı olabiliyormuş )
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Nightrain

Alıntı yapılan: alan ford - 13 Ağustos, 2016, 00:03:02
  Blacksad ve Melike Acar'lar fit kesim , Mahmut Asrar ve Yıldıray Çınarlar normal kesim. Annemin tabiriyle söyleyeyim "yeri iyi" tişörtlerin. (kesim işini pek bilmiyorum ama bu fit kesimlerde bir beden büyük almak faydalı olabiliyormuş )

Blacksad i 1 beden büyük alayim o zaman.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Harun Ça

Blacksad alacaksanız aynen bir beden büyük almanızı tavsiye ederim. Ben L aldım hafif göbeği saymazsak boy tam oldu.

alan ford

aynen ben de XXL aldım , pişman değilim
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

nicholaihel

Benim gibi kafası karışıklara yardımcı olması açısından Blacksad'i uzun uzun düşündüm XXL aldım. Ancak oldu. Boyum uzun, kilom normal. Pek çok markada L, bazen de XL giyerim. Minimum bir beden yukarı tavsiye olunur.

memospinoz

Yıldıray Çınar Bozca çizimli olanı XXL olarak aldım ve baya rahat şekilde oldu. Fakat Blacksad olanı XL olarak göndermişler yanlışlıkla ve tabi olmadı. Hatta XL beden Blacksad çocuk tişörtü gibi geldi bana ve kardeşime verdim. XL bedeni böyleyken tekrar XXL bile alsam denk gelir mi hiç bilmiyorum, sanmıyorum hatta. 3XL yok mu ki bu tişörtün acaba?  ::)

Nightrain

Şu söz verdikleri yayinlar ciksa artik! Özellikle Habibi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darkwood

Tablo gibi nefis kareleri olan ve baskısı biten Gibrat'ın Erteleyiş'ten sonra, ben özellikle Gibrat'ın yeni hikayesinin yayınlanmasını bekliyorum.
Darkwood Sakinleri..