Flaneur Comics

Başlatan hanac, 30 Temmuz, 2012, 09:26:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nicholaihel

Caravaggio ile ilgili yeni bir eser için ön sipariş almaya başlamışlar. Henüz forumda başlığı yok. Benim ilgimi çekti, sipariş edeceğim.

TKnKT

Alıntı yapılan: nicholaihel - 14 Temmuz, 2021, 23:35:11
Caravaggio ile ilgili yeni bir eser için ön sipariş almaya başlamışlar. Henüz forumda başlığı yok. Benim ilgimi çekti, sipariş edeceğim.

Önceden özel edisyonlar ile kendimi şımartır, çok coşmadıklarımda standart edisyonu terich ederdim. Şimdilerde normal edisyonlar, özel edisyon fiyatlarına yaklaştılar. Caravaggio'nun da albenisi çok yüksek ama artık çok pahalılar Flaneur, Kemal Sunal'ın meşhur sahnesi, tavuğa camın arkasından ekmek banması gibi bakıyorum artık. Umarım hepsi tükenir de yeni baskılara imkan sağlar. Böylece yeni kitapların alım gücünde yetişirim  :)

Denk geldiğim duyurusunu takip etmeyen varsa buradan paylaşıyım. Özel edisyon: 250₺, Normal edisyon (normali de HC): 129₺ olarak duyurulmuş.

"The man who opens topics faster than his shadow"

Nightrain

Döviz kurları ve ekonomimiz sağolsun.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Manara özel edisyonunu bugün yakından gördüm tek kelime ile harika bir iş olmuş. Baskısı kapağı görseli sevgili Servet arkadaşım alışık olduğumuz kalitesini bir üst seviyeye çıkarmış. Son numarayı haftaya dükkana gidip alacağım.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Flaneur Comics harika eserler yayınlamaya devam ediyor.

hennessy

Harika bir eserdi. Tek kelime ile Manara döktürmüş. Her resme, çizime hayranlıkla bakıyorsunuz. Caravaggio tablolarını bu kadar güzel yansıtmış bir dahi Manara.

İmkanınız var ise alıp her çizimin içinde kaybolup gitmenizi tavsiye ederim. Şiddet, din, şövalyeler ve kadınlar arasında yalnız bir adamın kendi ile savaşını bu kadar güzel anlatamaz insan.

Manara büyük ressama saygı duruşu yapıyor....9/10

Baskı 10/10

Nightrain

Kaç sene önce duyurusu yapıldı, pandemi cart curt derken beklemekten ağaç oldum. Bu sefer kesin geliyor galiba.

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 11 Ağustos, 2022, 21:14:20
Kaç sene önce duyurusu yapıldı, pandemi cart curt derken beklemekten ağaç oldum. Bu sefer kesin geliyor galiba.

Hayırlı olsun şimdiden.

Nightrain

Karganın Uçuşu ve Erteleyiş albümleri de yeniden basılacakmış.

nicholaihel

Alıntı yapılan: Nightrain - 12 Ağustos, 2022, 12:12:05
Karganın Uçuşu ve Erteleyiş albümleri de yeniden basılacakmış.

Geçen sefer yetişememiş kararsız kalmıştım. Hiç Gibrat yok yani koleksiyonumda. Ama bu hareketlilik bir heyecanlandırmadı değil. Tekrar baskılar HC mi olacak acaba?

Gibrat'ın hem önceki hem basılacak eserleri ile ilgili "spoilersız" paylaşımları olan olursa memnun olurum. Şimdi eski başlıklarına baktım. Genelde çıktı, çıkıyor, çıkacak gibi bilgiler yoğunlukta.

Neyse bakalım gerçekten "çok yakında" ise detayları görmeye başlarız.

Nightrain

Alıntı yapılan: nicholaihel - 12 Ağustos, 2022, 14:50:44
Geçen sefer yetişememiş kararsız kalmıştım. Hiç Gibrat yok yani koleksiyonumda. Ama bu hareketlilik bir heyecanlandırmadı değil. Tekrar baskılar HC mi olacak acaba?

Gibrat'ın hem önceki hem basılacak eserleri ile ilgili "spoilersız" paylaşımları olan olursa memnun olurum. Şimdi eski başlıklarına baktım. Genelde çıktı, çıkıyor, çıkacak gibi bilgiler yoğunlukta.

Neyse bakalım gerçekten "çok yakında" ise detayları görmeye başlarız.

Bildiğim kadarıyla 2.baskılar HC olmayacak.

darbove

Manara ile aynı konsept olabilir. Normal sert kapak ve limitli sert kapak.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Nightrain

Alıntı yapılan: darbove - 12 Ağustos, 2022, 16:33:21

Matteo'lar hem HC hem de SC basılacak. Attığım görseldeki kırmızı kapaklılar HC.

hennessy

Son numaraları ayırttım. Merakla bekliyorum....

Nightrain

Alıntı yapılan: darbove - 12 Ağustos, 2022, 16:33:21

Sizin dediğiniz doğru çıktı. Normal olanlar da HC olacakmış. Hem Matteo hem de Erteleyiş ve Karganın Uçuşu kitapları. :D