NNSD (Nathan Never Sevenler Derneği)

Başlatan NIC, 03 Ağustos, 2012, 23:56:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 13 Aralık, 2012, 13:29:19
Abi araya koyman gereken noktaları topluca en sona koymuşsun :)

Şaka bir yana çizgiroman alımımı (ki %80 - 85 yayını çıkar çıkmaz, geri kalanından da bir kısmını zaman içerisinde) son 2 aydır rölantiye almış olmama rağmen Nathan Never çıkar çıkmaz benim kütüphaneye girer...

Nathan çıkar çıkmaz benim de evime uğrar. Hatta kalır. Hatta tek yatıya kalan fumetti kahramanıdır.

IMYTH

MADEM OYLE DIYORUZ BIR NATHAN NEVER SAYFASI ACALIM HERKEZ ETEGINDEKINI DOKSUN DOKSUNDE BIR KULUP OLUNSUZ VARMISINIZ SAYGILAR...................................

IMYTH

SEVGILI DOSTLAR HERHALDE ANLADIGIM KADARI ILE NATHAN NEVER HASTASISINIZ ANCAK BENIM VASIYETIMDE MEZARIMA TUM NATHAN NAVER LER ILE BIRLIKTE GOMULMEK YAZIYOR ...........

Nemo

Sevgili IMYTH,
Şu anda zaten Nathan Never sevenler olarak elimizden geldiğince kahramanımızı tanıtmaya çalışıyoruz. Hem AltınMadalyon'da hem ResimliRoman'da. Sizin yazdığınızdan anladığım kadarıyla ayrı bir dernek, web sitesi vs. mi kuralım diyorsunuz?
Özel Alfa Ajanı

Nemo

Kadıköy pasajında bir süre önce kendisine Alfa Ajansı kimlik kartı çıkartan bir abi ile tanışmıştım  8) Sizin de bu NathanNever sevginizi görünce aklıma o geldi :)
Özel Alfa Ajanı

altay1944

Güzel bir dernek olacak .Ben her zamanki gibi 32 numarayı alayım.Nasıl olsa 32 den sonra yukarılara çıkacaktır sayımız.
NN ilk çıktığında alamıyorum ne yalan söyleyeyim iki -üüç sayı olunca diğerleriyle topluca alıyorum. Anadolunun  çizgiroman gelmeyen bir bölgesinde yaşıyorsanız böyle çözümlüyorsunuz meseleyi.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hanac

Alıntı yapılan: Nemo - 13 Aralık, 2012, 15:37:35
Kadıköy pasajında bir süre önce kendisine Alfa Ajansı kimlik kartı çıkartan bir abi ile tanışmıştım  8)

Bence aynı kişi.

Hüdaver Abi sen misin ? Epeydir ortalarda yoktun.

Bu arada Feysbuh sayfamız zaten var, isteyen oraya üye olsun

Şu anda 119 üyemiz var

http://www.facebook.com/groups/194115654046712/

hennessy

Herkezi facebook sayfamıza üye olmaya bekleriz
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nemo

Hennesy, feysbuk falan sevmiyorum, kullanmıyordum ama sırf Nathan Never ve çizgiromanlar için feysbuk açtım artık :)
Özel Alfa Ajanı

hennessy

Alıntı yapılan: Nemo - 09 Ocak, 2013, 08:42:54
Hennesy, feysbuk falan sevmiyorum, kullanmıyordum ama sırf Nathan Never ve çizgiromanlar için feysbuk açtım artık :)

O zaman çekilişimizede bekleriz
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

1999 yılında Nathan Never'in film haklarının Dreamworks tarafından alındığı forumda yazılmış mıydı? Film için yapımcı, yazar vs felan belirlenmiş. Demekki sonradan vazgeçildi. Aşağıdaki linkte NN, 21. yüzyıl Kirli Harry'si olarak tanıtılmış. 2009'da telif dolunca film hakları tekrardan Bonelli'ye geçmiş.

http://www.awn.com/news/films/dreamworks-brings-nathan-never-screen

PS: 1999'dan kalma çalışır bir link bulunca bir garip oldum :)
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Alıntı yapılan: kalidor - 11 Ocak, 2013, 08:37:39
1999 yılında Nathan Never'in film haklarının Dreamworks tarafından alındığı forumda yazılmış mıydı? Film için yapımcı, yazar vs felan belirlenmiş. Demekki sonradan vazgeçildi. Aşağıdaki linkte NN, 21. yüzyıl Kirli Harry'si olarak tanıtılmış. 2009'da telif dolunca film hakları tekrardan Bonelli'ye geçmiş.

http://www.awn.com/news/films/dreamworks-brings-nathan-never-screen

PS: 1999'dan kalma çalışır bir link bulunca bir garip oldum :)
Genelde Marvel kahramanlarından Flim yaptıkları için ,tutmaz diyemi düşündüler acaba... ??? :P :D

darkwood

Çizgi düşler tarafından yeni yayınlanan  Marti amca ile olan ortak macerası Atlantis in filmi hakkı ile yapılırsa müthiş olur.
Darkwood Sakinleri..

darkwood

Nathan Never kayıtlarımız devam ediyor. Çizgi Düşler tam gaz N.N. ye yüklenmişken üye olmayı unutmayalım.

1- NIC 39
2- Nemo
3- rumar80
4- gunessemerci
5- hanac
6- yunusmeyra
7- Kızılmaske
8- Pizagor ( beklenen üye:)
9- alan ford
10- kalidor
11- ercoktay
12- darkwood ( zorunlu üye)
13- haysat ( ne demekse:)
14- taarruz
15- emre özdamarlar
16- hipnoz
17- IMYTH ( herneyse )
18- konnektör
19- hüzünlü flüt
....
32-altay1944
Darkwood Sakinleri..

berkuralcan

20. olarak dalayım ben de buna. Şu ana kadar okuduğum macera sayısı 12 (yazıyla on iki) ve düzenli olarak yeni başlıyorum :D

Başlar başlamaz da hunharca eleştirdim:

http://gurme.altevren.net/?p=318

Ama sevdim aslında :D