Bilka Örümcek Adam Dönemini Sevenler Kulübü

Başlatan pizagor, 27 Eylül, 2012, 09:41:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gambit

Koleksiyonda 1 eksikli serilerden birisidir ve hic satmayacgim seriler arasindadir Bilka Orumbocekler. Hastasiyim BIlka doneminin ve maceralarinin, edisyonunun

Gandalf

Alıntı yapılan: Gambit - 30 Eylül, 2012, 21:10:51
Koleksiyonda 1 eksikli serilerden birisidir ve hic satmayacgim seriler arasindadir Bilka Orumbocekler. Hastasiyim BIlka doneminin ve maceralarinin, edisyonunun

Sevgili Gambit , üyelik hakkında bilgi vermemişsin, Pizagor arkadaşımızın kurmuş olduğu " BÖADSK " isimli kulübe 23. sıradan giriş yapmak istermisin .  8)

Alıntı yapılan: rumar80 - 28 Eylül, 2012, 08:05:31

Ama ne olur kısaltma kullanmayalım ya da farklı bir kısaltma bulalım. BÖADSK midemi kaldırdı.  ;D

Bu arada sevgili Rumar80 ' e de katılmamak elde değil , kulübün adını telaffuz edince insan bir tuhaf olmuyor da değil hani. ;D ;D ;D

Gambit

Alıntı yapılan: Gandalf - 30 Eylül, 2012, 22:09:05
Sevgili Gambit , üyelik hakkında bilgi vermemişsin, Pizagor arkadaşımızın kurmuş olduğu " BÖADSK " isimli kulübe 23. sıradan giriş yapmak istermisin .  8)

valla 22 ugurlu numaramdir, onu ben alsam olur mu  :D

Perpetual

7. Biriktirici

pizagor

Kulüpten ziyade 22 numaralı üyeliğe talep var sanki! Sevgili Gambit, has Edirneli vega dostumuzun o numaraya daha önceden talebi olmuştu, dolayısıyla ben aranızda anlaşın deyip çekiliyorum :)

1. üye : pizagor
2. üye : gunessemerci
3. üye : hüzünlü flüt
4. üye : Gandalf
5. üye : konnektör
6. üye : Büyülü Rüzgar
7. üye : s.b
8. üye : designer73
9. üye : darkwood
10. üye : dr.ArAmAs
11. üye : Nemo
12. üye : mutarad
13. üye : connyapku
14. üye : yunusmeyra
15. üye : yalcinerol345
16. üye : alan ford
17. üye : rumar80
18. üye : haysat
19. üye : hennesy
20. üye : SARACEN
21. üye : Carnage
22. üye : vega
23. üye : Gambit
24. üye : Perpetual
25. üye : ?
26. üye : hanac
27. üye : V

Sevgili Hasan ve Engin dostlarıma daha eş kontenjanımı kullanmadığımı hatırlatırım, dolayısıyla kendilerine tüm Bilka Örümcek Adam Dönemini Sevenler Kulübü üyeleri adına hoşgeldiniz diyorum :)

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kandorlu

Bilka dönemi Alfa dönemi güzel dönemlerdi tabi bunlar artık geri gelmez ama buradaki asıl mesele yetmişli yada seksenli yıllardaki örümcek adam hikayelerimi yoksa şimdikilermi derseniz bende eskileri tercih ederim.

Hatta doksanların başlarıda iyidir örümcek hikayelerindeki asıl bozulma doksanların ikinci yarısında başlar bence.Bilka supermanleri ile ilgilide yazacak şeyler var şuan aklımda ama onu belki sonra supermam başlıgında bir yere yazarım.

Lafı fazla uzatmadan 25 numaraya da beni yazın da boşluksuz devam edelim diyorum. :)  ;)

pizagor

Hoşgeldin sevgili kandorlu, beraberinde 2 dostumuzu da getirdin...

25. üye : kandorlu
28. üye : ???????

kandorlu ile birlikte kulübe katılan hanac ve V şerefine güzel bir kapak daha gelsin...

sheRa

25. sıra dolmuş ama olsun örümcek adam yalnız bırakılırmı hiç..  :)

kalidor

Bu kulüp çok çabuk doldu. HSD'nin 5 ayda toplayamadığı sayıyı 3 günde elde etti. Taytlı süper herolardan haz etmediğim için üye sayısı 100'ü bulursa beni de sayın :D
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Alıntı yapılan: kalidor - 01 Ekim, 2012, 15:38:50
Bu kulüp çok çabuk doldu. HSD'nin 5 ayda toplayamadığı sayıyı 3 günde elde etti. Taytlı süper herolardan haz etmediğim için üye sayısı 100'ü bulursa beni de sayın :D

25. üye : kandorlu
28. üye : sheRa
29. üye : ???
.
.
.
.
101. üye : kalidor

mutarad

Bu arada, "kusma hissi" ihtimalini ortadan kaldırmak için, derneğin adının "Örümcek Adam Bilka Dönemi Derneği" olarak değiştirilmesini öneriyorum. Hem böylece, adına dernek kurulan kahraman, daha iyi vurgulanmış olabilir. Bu durumda, kısaltma ise "ÖABDD" ya da "ÖRABİD" olabilir. Sanki ÖRABİD iyi oldu gibi... Ne dersiniz?
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

rumar80

İlaç adı gibi oldu ama BÖADSK'dan iyidir.

darkwood

Alıntı yapılan: kalidor - 01 Ekim, 2012, 15:38:50

5-6 günde 30 üyeye ulaştığımıza göre ay sonuna kalmadan seni de aramızda göreceğiz demektir. 
Darkwood Sakinleri..

Gambit

Alıntı yapılan: pizagor - 01 Ekim, 2012, 08:31:10
Kulüpten ziyade 22 numaralı üyeliğe talep var sanki! Sevgili Gambit, has Edirneli vega dostumuzun o numaraya daha önceden talebi olmuştu, dolayısıyla ben aranızda anlaşın deyip çekiliyorum :)

22 benim formalarimda ve avatarimda ki numara valla, bu listede kacirmis olsam da bundan sonrakilerde birakmam kimseye :)

uyelik icin degil BOADSK icin burdayim  ;D

pizagor

Günün Bilka kapağı :

Yoksa siz hala 'Bilka Örümcek Adam Dönemini Sevenler Kulübü'ne üye olmadınız mı?