Oz Büyücüsü ( Wizard Of Oz ) - Marmara Çizgi

Başlatan rumar80, 10 Ekim, 2012, 14:10:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Sevgili İlke ve Marmara yayoncılığın yeni sürprizi. Okuyalım, paylaşalım. Artık Kansas'da değiliz.  ;) ;D

hanac

2010 Yılı En İyi Çocuk Çizgi Romanı Ödülü! - Eisner Ödülleri

16 cm x 24 cm, 216 sayfa, Renkli, 32 TL

L. FRANK BAUM'un çok sevilen klasiği Marvel dokunuşuna kavuşuyor !

Kansaslı çiftçi Dorothy, sihirli OZ Diyarı'na doğru uçarken kötü bir cadıyı ölümcül bir biçimde dümdüz ediyor,

Canlı bir korkuluğu özgürlüğüne kavuşturuyor ve Munchkinler tarafından büyük bir büyücü olarak takdir ediliyor ...

Ama Dorothy'nin gerçekte tek bilmek istediği şey eve nasıl geri dönebileceği !

alan ford

Logicomics , oz, kafaya kurşun falan derken bereketli bir ekim ayına hoşgeldin diyoruz. Şahsen üçüde hemen al listemde aybaşını bekliyor.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pearl jam

Alıntı yapılan: alan ford - 10 Ekim, 2012, 21:46:35
Logicomics , oz, kafaya kurşun falan derken bereketli bir ekim ayına hoşgeldin diyoruz. Şahsen üçüde hemen al listemde aybaşını bekliyor.

Aynen katılıyorum. "Fuardan beklentileriniz" başlığında yky den yepyeni bir frankofon ve oz büyücüsü nün çıkmasını dilemiştim ikisi de oldu bir de üzerine logicomics yayımlandı :) Ekim- Kasım ayları çok güzel aylar oluyor senelerdir.

pearl jam

İç sayfa örneği. Çizimleri ve renkneldirmeyi çok beğendim.

kadri kerem

Galiba sağlam bir ÇR okuyucu olamamanın nedeni ÇR fiyatları. Ben kitaplarımı genelde sahaflardan alıyorum. 32 liraya 4, 5 roman alabilirim mesela. Yine de bahane değil tabii.  ???

kalidor

Kadri çizgiroman Türkiye'de pahalı kesinlikle. Geçen haftalarda gittigidiyor'da açık artırmada 1 -2 TL'ye 8-10 kitap aldım mesela. Çizgiroman az basıldığından felan daha değerli oluyor.
Crom! Ölüleri Say...

alan ford

Bugün başladım ve elimden bırakamadım. Baum'un hikayesi , bütün o Amerikan Rüyası göndermelerine rağmen, çok  çok güçlü bir hikaye..Gerçekten sıkı bir hayran olan Eric Shanower de harika iş çıkartmış. Marmara çizgi'de bunu gerçekten çok güzel bir edisyonla basmış. Teşekkürü borç bilirim.

Bu arada kitabın orijinal adı Wizard of Oz değil , The Wonderful Wizard of Oz ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Ben de okudum ve keyif aldım. Ancak kitaba kızım el koydu. Artık taksit taksit okur.

pearl jam

Karakter tasarımları harika olmuş, baskısı da çok güzel. Marmara Çizgi'ye teşekkür ederim.

pizagor

Dün akşam Oz Büyüsü'ne başladım, sabahleyin de okumayı tamamladım... Marvel bebelerinin fikir babası Skottie Young'ın çizimleri çok güzel. Roman olarak ya da film olarak herhangi bir münasebetim olmasından kaçındığım Wizard Of Oz'un bu hali çok güzel...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

Çok beğendim. Çizimleri ve renklendirmesi harika. Karakterler; çocuksu hayalleri ve masumiyeti ancak bu kadar yansıtabilirdi kağıda. Baskısı biraz koyu gibi geldi bana, onun dışında marmara edisyon olarak iyi bir iş çıkarmış gene.

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Bu ayki ödüllü yarışmada OZ kitabı hediye veriliyor.

Bu sefer benim kazanma ihtimalim çok yüksek.  :)

O zaman ben de okur ve beğenirim.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: hanac - 12 Kasım, 2012, 13:44:03
Bu ayki ödüllü yarışmada OZ kitabı hediye veriliyor.

Bu sefer benim kazanma ihtimalim çok yüksek.  :)

O zaman ben de okur ve beğenirim.

Zenerin Lanetini yeniden okumaya başlıyorum, yorumlarımı yazacağım. Ben de kendimi şanslı hissediyorum, kazanırsam sana hediye edeyim o zaman :D