Arrow

Başlatan dean, 11 Ekim, 2012, 18:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: rumar80 - 12 Kasım, 2015, 21:41:40
Eyvallah.

Ama ilk iki sezonu büyük bir keyifle izlediğim bir diziyi heba ettiler

Alıntı yapılan: Nightrain - 12 Kasım, 2015, 21:57:52
Deathstroke çok iyiydi ya. Manu Bennet acayip yakismisti role.

Tamamen hemfikirim :)

dean

Crossover bölümler geliyor.

Animvader

Bu arada son bölümde Felicity, Diggle abimizi Spartan olarak çağırdı.Bu isimle geçen tek DC karakteri bir Widcats üyesi, pek alakası varmış gibi durmuyor, sadece bir gönderme (?) olsa gerek.

xmenac

Muhtemelen Diggle'ın bu sezon kullanmaya başladığı kaskla ilgili bir espridir.

Ahmet Oktay

Bugün de Arrow'da arayı kapattım, dün üst üste izlediğim 6 bölüm Flash'tan sonra bugün izlediğim üst üste 6 bölüm Arrow'dan zerre zevk almadım. İzlerken sıkıldım, zaman geçmek bilmedi. Palmer'ın dönüşünden sonrası bir nebze daha iyiydi öncesine göre.

V

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 12 Kasım, 2015, 21:27:51
Boşa gidecek 22-23 saati kurtarmana vesile olmuşuz, sevindim :D

Riskleri biliyordum ama düştüm bir kere.. ;D

3. sezonu bitirdim ve ilk sezondan beri grafik aşağıya devam etti malesef.

Bir riske daha girip 4. sezonu da izlerim. En azından kitap okurken dinlerim.. ::)
"İstemem,eksik olsun.."

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: V - 06 Aralık, 2015, 23:44:08
Riskleri biliyordum ama düştüm bir kere.. ;D

3. sezonu bitirdim ve ilk sezondan beri grafik aşağıya devam etti malesef.

Bir riske daha girip 4. sezonu da izlerim. En azından kitap okurken dinlerim.. ::)

Son kararın mı abi ? :) Şöyle tekrardan hatırlatayım :

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 04 Aralık, 2015, 18:01:00
Bugün de Arrow'da arayı kapattım, dün üst üste izlediğim 6 bölüm Flash'tan sonra bugün izlediğim üst üste 6 bölüm Arrow'dan zerre zevk almadım. İzlerken sıkıldım, zaman geçmek bilmedi. Palmer'ın dönüşünden sonrası bir nebze daha iyiydi öncesine göre.

Nightrain

Spoiler

kesin bilgi yayalım; Felicity is dead. Yihuuuuuuu. :D

Spoiler
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ahmet Oktay

Spoilerı okuduktan sonra bölümü izlemeye karar verdim ;D Teşekkürler Nightrain.

Ahmet Oktay

---Spoiler---

Felicity ölmedi bence, Oliver üstüne kapandı çünkü. Bayılmıştır ama ölmemiştir.

---Spoiler---

rumar80

Olduyse de Lazarus çukuruna sokariz dikilir.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Aralık, 2015, 20:04:48
Olduyse de Lazarus çukuruna sokariz dikilir.

---spoiler---

Nyssa Lazarus'u, Sara'yı tekrar diriltmek için kullanılmasından sonra sabote etmişti. Gerçi Lazarus olmasa da geri getirmenin bir yolunu bulurlar, ölen en fazla 6 ay ölü kalıyor sonra geri geliyor ;D

---spoiler---

Ahmet Oktay

4x10 : Mezarda kimin olmadığını öğrendik.

Caped Crusader

Spoiler

10.bölümü izledikten sonra Arrow'un düzeleceğini sanmıyorum. Yani 10.bölümde Anarky ile 2'ye bir dövüş var. Anarky zorlanmadan dövüşü kazanıyor sonra Green Arrow Damien Darkh'la dövüşüyor yine Darkh kazanıyor. Sonra 1 hafta izin veriyorum, 1 hafta sonra seni öldüreceğim diyor ve Green Arrow oradan gidiyor. Yani bu nasıl bir senaryo yazılışıdır anlamak mümkün değil. 1.sezonla beraber Merlyn, Deathstroke ve Ra's Al Ghul gibi düşmanları yenmişsin, 4.sezonda bölümlük düşmanları bile indiremiyorsun sanki 4.sezonda sıfırdan başlamış gibi.

Mezarlık konusunda ise tahminim Felicity'nin annesi çünkü dizide fazla görünmeye başladı. Yani kurbanlık koyun misali  :) Zaten Felicity'nin ölme ihtimali yok, nasıl bir hayran kitlesi varsa artık.

Ahmet Oktay

@Caped Crusader +1.

Mezarlık konusunda da bölümün son sahnesinden sonra tamamen aynı düşünce geçti aklımdan.