Arrow

Başlatan dean, 11 Ekim, 2012, 18:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

2. bölüm fena bitti 3'ü sabırsızlıkla bekliyorum. Kanarya daha fazla gözükecek güzel bir bölüm daha geliyor.

Arrow - Broken Dolls Preview

Gambit

2. bolum 1. bolume gore daha iyiydi, yavas ilerleyen iyi bir dizi

V

Ada flashbackleri ile bağlantılı öykü sıunumu gayet iyi düşünülmüş.Banko dizilerimden kesinlikle..
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Her geçen bölümde heyecan artıyor. Beklediğime değdi diyebilirim. 
Yeni bölümleri de kesinlikle kaçmaz.  8)
Darkwood Sakinleri..

hanac

İlk sezonu izelemeye başladım, 13. bölüme kadar geldim.

Çoğu bölümü vasat buldum ama özellikle ada da geçen sahneler çok iyi.

Buradan aldığım yorumlara göre dizi daha da güzelleşecekmiş, o yüzden devam ediyorum.

dean

dean

5. bölüm fragmanı:

Arrow 2x05 Promo "League Of Assassins" (HD)

Birde bu bölümün şöyle bir özelliği var ki, bölümün adı League Of Assassins yani Nolan'ın Batman serisinde de çok önemli bir yer tutan League Of Shadows'un bir diğer adı. Dizi ciddi anlamda bu konuya girdi, merakla takipteyiz.

dean

V

Dizi enerjisinden hiçbirşey kaybetmeden devam ediyor..

Deadshot'ı ileriki bölümlerde de sıkça göreceğiz gibi.

"İstemem,eksik olsun.."

dean

Dizi'de Nightwing'in çıkacağı ve Vampire Diaries'ten tanıdığımız Steve R. McQueen tarafından canlandırılacağı söyleniyor. Hatta McQueen'in yapımcılarla buluştuğu hatta ve hatta rolü alıp aşağıda da görebileceğiniz gibi hazırlanmaya başladığı söyleniyor (elemanın göğsündeki sembole dikkat!!!)

Harun Ça

Böyle bir twit attığına göre doğruluk payı baya yüksek demektir. Arrow çok iyi gidiyor, dizide karakterlerin adı bile geçse heyecanlandırıyor misal Ra's al Ghul.

dean

Barry Allen (The Flash) ın Arrow'da ki ilk görünüşü.

Harun Ça

Barry Allen nam-ı diğer The Flash için heyecanlıyım, yanılmıyorsam 2 bölümde görecez. Peki kendi dizisi için tarih var mı ?

dean

Alıntı yapılan: Mic-Har - 19 Kasım, 2013, 16:17:16
Barry Allen nam-ı diğer The Flash için heyecanlıyım, yanılmıyorsam 2 bölümde görecez. Peki kendi dizisi için tarih var mı ?

Sezonun 8 ve 9 bölümlerinde Barry Allen modunda çıkacak. 20 bölüm The Flash dizisinin Pilot bölümü mantığıyla çekilecek. 2014 güz döneminde de The Flash bizlerle.

dean

Ve.... Maske görünür.