Arrow

Başlatan dean, 11 Ekim, 2012, 18:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

Maske olmamasını çok yadırgıyordum iyi oldu. Bi' göz bantı sanki gerçek kimliğini saklamaya yetermiş gibi yine de tek kapşon olmasından güzel duruyor.

ercoktay

Dün gece 1 bölüm izleyeyim diye oturdum gecenin üçünde başından zor kalktım. 5. bölüm de bitti.

Bu gece de 6. bölümü izlerim. Dizi müthiş gidiyor ve League of Assinsins'in varlığı diziyi daha da bir merakta bırakıyor.

Olli'nin geçmişe dair Ada ve gemideki maceraları da çok kısa olmalarına rağmen ilgi çekici.

Kaçırmayın.

dean

Zaten güzel olan dizi Dc evreni hikayelerine daha çok girince iyice güzelleşti. Black Canary geldi, 1 hafta sonra yayınlanacak bölümde Flash geliyor, yüksek ihtimal Nightwing gelecek hatta sezon sonuna doğru Roy Harper'ın da köstüm giyme ihtimali varmış.

dean

8.bölümün fragmanı.

Bu bölüm iki özellik taşıyor. İlk'i 2 bölüm sürecek olan ara sezon finalinin ilk bölümü. İkinci ve en önemli özelliği ise Barry Allen(Flash)'ı göreceğimiz ilk bölüm olması.

Arrow 2x08 Promo "The Scientist" (HD)

ercoktay

Dün gece 6. bölümü izledim. Dizi gerçekten çok güzel gidiyor. Heyecan duyduruyor.

Her bölüm sonunda acaba bir daha ki bölümde ne olacak merakını da uyandırıyor ki bu hissi daha önce çok az dizide hissetmiştim.

Harun Ça

Sezon arası vereceği 9. bölümde yine bir sürpriz geliyor. Yayınlanan 9. bölüm konusunda Cyrus Gold ile dövüşeceği yazıyor. Cyrus Gold bizim Solomon Grundy olarak tanığımız zombi süper kötümüz. Tabii zombi kimliğiyle göremiyecez yinede diziye bir şekilde girmiş olacak ilerde neden süper kötümüz olmasın. Batman hikayelerinden severim kendisini bir villian olmasına rağmen acınacak bir yanıda vardır.

V

Barry Allen(Flash)'ın diziye katıldığı 8. bölüm yine oldukça doyurucuydu.Dizi her bölümüyle ivmeleniyor.İlerleyen bölümlerde kostümlü kahramanların sayısı artacak gibi..
"İstemem,eksik olsun.."

dean

ercoktay

Dün gece 8. bölümü izledim. Bu bölüm de çok güzeldi. Son yıllarda izlediğim en güzel dizilerden biri. Hala izlemeyen varsa tavsiye ederim.

dean

hanac

Arkadaşlar,

Arrow'un 1. sezonunu sonuna kadar izledim.

Açıkçası vasat buldum, sadece bazı bölümleri iyi idi.

2. sezona başlayayım mı ?

1. sezon ile aynı gidiyorsa hiç bulaşmayacağım.

lemazmatik

Alıntı yapılan: hanac - 12 Aralık, 2013, 12:25:56
Arkadaşlar,

İlk sezonda (son bölümleri saymazsak) sadece ada sahneleri heyecanlandırıyordu. 2. sezonda ise günümüz sahneleri de geçmiş kadar heyecanlı. Öneririm  8)

dean

Alıntı yapılan: hanac - 12 Aralık, 2013, 12:25:56
Arkadaşlar,

İkinci sezon açık ara ilk sezondan daha iyi. Üstelik ikinci sezonda Dc karakterleri çıkmaya başladığı için artık takip etmesi daha da keyifli.

hanac

Bilgiler için sağolun arkadaşlar.

O zaman devam edeceğim.

mrex

Dizinin iki kelimelik tanımı: Light Batman.

Bu kesinlikle kötü bir eleştiri değil. Marvel'ın Iron Man ile sinemada yaptığını DC bu diziyle televizyonda yapıyor. Tek eksisi ağır topları dahil edememeleri ama belki de iyi ki edemiyorlar. Tanıdık yüzleri kullanan akışkan bir kurgusu var. İlk sezonun tamamında gidemediği yolu bu sezon 9 bölümde fazlasıyla kat etti. DC evreninden tat almak adına, bence çok beğenmiyor olsanız da bu diziyi izleyin. Olaylar film evrenine ve çizgi romanlara geçişinizi kolaylaştıracak şekilde gelişiyor.