Kayıp Bayan Finch Vakasının Ardındaki Gerçekler (Neil Gaiman) - Başka Düşler

Başlatan memospinoz, 19 Şubat, 2019, 14:05:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZGeralt

Teşekkürler memospinoz :)

Türkçe baskısı ile ilgili internette bir şey bulamadım, ilginç. Bugün gördüm oysa ki cildi.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Tuco Ramirez

Roman veya hikayeden uyarlama mı, yoksa özgün çizgi roman senaryosu mu?

memospinoz

"Smoke and Mirrors: Short Fictions and Illusions" adlı kısa öyküler ve şiirlerden oluşan henüz bizde yayımlanmamış kitabındaki aynı adlı kısa öyküden uyarlama.

ZGeralt

Mrtekin

Başka Düşler, Çizgi Düşler'in alt markası. Bağımsızlar, bu marka altında yayımlanacak.

Siftahı yaptılar, bakalım daha neler gelecek?
They drew first blood...

memospinoz

Yanlarında katı ve hoşgörüsüz Bayan Finch'le birlikte, "Gecenin Düşlemi Kumpanyası" adlı bir yeraltı sirk gösterisi için küflü bodrum katlarına inen bu gruba siz de katılın. Haydi, içeri girin, hem şu hiddetli yağmurdan kurtulun hem de vampirlerin, rahibelerin, yanılsamaların ve Gerçekleşen Düşler Kabini'nin tuhaf dünyasına tanık olun!

Neil Gaiman ve birlikte pek çok esere imza attığı çizer Michael Zulli'den (Gecenin Yaratıkları, Sandman) nefes kesen bir grafik roman! Gaiman'ın büyülü gerçekçiligini, Zulli'nin etkileyici çizimleri, tanınmış yazar ve kaligraf Todd Klein'ın hüneri ve Elif Ersavcı'nın yetkin çevirisiyle birleştiren "büyük kısmı sahici bir hikâye."

Boyut: 16x24 cm
Sayfa Sayısı: 56
Etiket Fiyatı: 20 TL

ZGeralt

Gaiman'ın "Günaha Son Çağrı" eserine benzettim, hatta "Freak Show'un" sunucusu yine makyajlı Alice Cooper gibi çizilmiş. İki eser arasında bir bağ var mı bilmiyorum.

Çok kısa bir hikaye, çabucak okunuyor.
Sandman dışında Gaiman'ın işlerini pek sevmiyorum, bana hitap etmiyor tarzı. Yazacak pek bir şey de bulamıyorum, dediğim gibi beni hiç çekmiyor bu tarz işler.

Vakit kaybı değil ama okumayan da bir şey kaçırmış olmaz.

5.5/10 :)