Ocak 2013

Başlatan haysat, 26 Aralık, 2012, 19:56:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Zagor Klasik Maceralar Cilt: 78                               Martin Mystere Klasik Maceralar Cilt: 32

Mister No Sayı: 128 - Atom Alarmı                              Zagor Sayı: 130 - Nefes Nefese

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

DAMPYR

Yeni Yılın ilk atağını gene Lal yaptı desenize... ;D :D ;)

haysat

Flaneur Comics / Çizgi Roman Dizisi
Gibrat-Erteleyiş / HC ciltli

Ve 2013 yılına güzel bir başlangıç yapmak isteyen Flaneur Comics'den çizgi roman okurlarına her şeyiyle özel olan ve beğenilen Gibrat-Erteleyiş adlı çizgi romanını daha da özel kılan bir atılım daha! Yalnızca 150 adet basılan özel baskı LİSANSLI, SERTİFİKALI, SOĞUK DAMGALI, NUMARALI ve aynı zamanda ÖZEL PULLU ÇANTASIYLA siz değerli çizgi roman okurlarını bekliyor.

haysat

Oğlak Yayıncılık / Maceraperest Çizgiler Dizisi
Dampyr Süper Cilt : 22
Drakula Parkı / Londra'da Dehşet / Paralı Askerler / Çılgınların Yolculuğu

haysat

Marmara Çizgi / Çizgi Roman Dizisi
Astonishing X-Men cilt : 5
Hayalet Kutusu

haysat

Marmara Çizgi / Çizgi Roman Dizisi
The Amazing Spiderman cilt : 7
Ölüm ve Randevu

haysat

Altın Kitaplar  / Çizgi Roman Dizisi
Kara Kule Sayı : 5 / Jericho Tepesi Savaşı

Silahşorların toprakları için kan dökmelerinin ardından dokuz yıl geçmişti. Dokuz yıl önce İyi Adamın vahşi ordusu Gileadı ele geçirmiş, silahşorları Tanrının unuttuğu yerdeki topraklara sürmüştü. Birlik dağılmış, Roland ve ka-teti saldırgan mutantlarla Farsonun paralı askerlerinden canlarını zor kurtarmışlardı.

Ama şimdi Kara Kuleyi ayakta tutan direklerden biri kırılınca durum daha da kötüleşmiş, önce Rolandın vatanı yerle bir olmuş, ardından Orta Dünya yıkılmanın eşiğine gelmiştir.

Jericho Tepesi Savaşında karanlık ile aydınlık arasında can çekişen Kara Kulenin nefesleri kesen öyküsünü okuyacaksınız. "Karakule, Marvelin piyasaya sürdüğü en iyi seri."
Jesse Schedeen, IGN.com

drfuhrer

arkadaşlar astonishing x-men bitmedi mi?omnibus cildin üzerine 5.sayıyla devam etmek garip oldu ???
bu arada kara kule de devam ediyormuş demek ki...

haysat

NTV Yayıncılık / Çizgi Roman Dizisi
Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası

Yardım almak için Baker Street 221B adresine gelen Mary Morstanın anlattığı açıklanamaz öykü Dr. John Watsonı heyecanlandırıyor, dostu Sherlock Holmesü ise kendi eseri olan uyuşukluktan uyandırıyor. Çünkü sonuçta Londranın tek gayrıresmi danışman dedektifinden başka kim sırra kadem basmış İngiliz subayının, tek bacaklı adamın, onun çıplak ayaklı yardımcısının, kayıp define sandığının ve dörtlerin imzasının esrarını aydınlatabilir ki?

Sir Arthur Conan Doyleun yarattığı Sherlock Holmes, Ian Edgintonın uyarlaması ve I. N. J. Culbardın çizimleriyle bir kere daha görsel bir şölene dönüşüyor.

hennessy

Alıntı yapılan: haysat - 08 Ocak, 2013, 20:31:26
NTV Yayıncılık / Çizgi Roman Dizisi
Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası

Yardım almak için Baker Street 221B adresine gelen Mary Morstanın anlattığı açıklanamaz öykü Dr. John Watsonı heyecanlandırıyor, dostu Sherlock Holmesü ise kendi eseri olan uyuşukluktan uyandırıyor. Çünkü sonuçta Londranın tek gayrıresmi danışman dedektifinden başka kim sırra kadem basmış İngiliz subayının, tek bacaklı adamın, onun çıplak ayaklı yardımcısının, kayıp define sandığının ve dörtlerin imzasının esrarını aydınlatabilir ki?

Sir Arthur Conan Doyleun yarattığı Sherlock Holmes, Ian Edgintonın uyarlaması ve I. N. J. Culbardın çizimleriyle bir kere daha görsel bir şölene dönüşüyor.

En sevdiğim Holmes hikayelerinden biridir hemen alıp okumak lazım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

haysat

YKY Yayıncılık / Çizgi Roman Dizisi
Red Kit Toplu Albümler:6

Mississippi'den Pennsylvania'ya gitmek zorunda kalan Red Kit, Vahşi Batı'nın düzlüklerinden ayrı düşer... Mississippi Nehri'nde hakem olur, siyah altın hummasıyla mücadele eder... Daltonların izini sürerken de Vahşi Batı'nın en aptal köpeği Rintintin'le uğraşır...

Red Kit maceralarının Morris ile Goscinny tarafından yazılıp çizildikleri tarihlere göre derlendiği Red Kit Toplu Albümleri dizisinin altıncı kitabı, 1959'dan Mississippi Kumarbazı ile 1960 yılından Daltonların İzinde ve Petrole Hücum'u içeriyor. Özgün sıralamayla 16, 17 ve 18. Red Kit albümleri söz konusu.

haysat

Özer Sahaf Yayıncılık ve Çizgi Düşler / Çizgi Roman Dizisi
Nathan Never Özel Albüm:1 / Cybermaster
Legs Weaver Eki ile birlikte

pukay

Alıntı yapılan: haysat - 09 Ocak, 2013, 21:59:36
Özer Sahaf Yayıncılık ve Çizgi Düşler / Çizgi Roman Dizisi
Nathan Never Özel Albüm:1 / Cybermaster
Legs Weaver Eki ile birlikte

kapaktaki yeşil çizgili abimiz bildiğin wolverine değil mi yahu :D

haysat

Lal Kitap / Çizgi Roman Dizisi
Martin Mystere Sayı: 130 / Eşiğin Ötesinde Dehşet

Büyülü Rüzgar Sayı: 124 / El Ciego

haysat

Bu sayı ile Büyülü Rüzgar'da sona biraz daha yaklaşıyoruz...   

Büyülü Rüzgar Sayı: 124 / El Ciego