ŞUBAT 2013

Başlatan haysat, 11 Şubat, 2013, 21:13:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Lal Kitap / Çizgi Roman Dizisi                                                         Lal Kitap / Çizgi Roman Dizisi
Mister No Sayı: 129 - Casuslar Savaşı                                             Zagor Sayı: 131 - Kötülük İşareti

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Lal Kitap / Çizgi Roman Dizisi                                            Lal Kitap / Çizgi Roman Dizisi
Mister No Klasik Maceralar Dizisi Cilt: 35                            Zagor Klasik Maceralar Cilt: 79

haysat

Hoz Comics / Çizgi Roman Dizisi                                Hoz Comics / Çizgi Roman Dizisi
Zembla Sayı:2                                                         Kit Taylor Sayı:7
Bataklık Canavarları                                                 Yeşil Cehennem / Kuzey Yıldızı / Kırmızı Karıncılar

haysat

NTV Yayınları / Çizgi Roman Dizisi
Corto Maltese: Brezilya Kartalı
"Benim düşmanım yok! Kendi işime bakarım... ama hiçbir şeye çok fazla şaşırmamayı da öğrendim"

Corto, Tristan ve Steiner Amazon Nehri ağzındaki Marajá adası yakınlarında yatann altın yüklü bir İspanyol kalyonunun enkazını aramak için Brezilya kıyılarını izleyerek yola koyulur, ama bu define avında yalnız değildirler. Yaldız Dudak'ın planının bir parçası olarak bir Alman baronuyla İngiliz gizli servisi de işe karışır. Corto'nun yine dövüşmesi gerekecektir.

haysat

Çizgi Düşler / Çizgi Roman Dizisi
Brendon Cilt :8

Maxi Dampyr Cilt :2

Nathan Never Cilt :7

haysat

Yapı Kredi Yayınları / Çizgi Roman Dizisi
Yüzüncü Ad Cilt:1 / Baldassare'nin Yolculuğu

Amin Maalouf'un aynı adlı romanından özenli ve duygu dolu bir uyarlama.
1665. Aramızda hâlâ upuzun dört ay olsa da Canavar Yılı geldi çattı bile. Gölgesi sinemize, evlerimizin pencerelerine düşüyor. Bu çılgınlık nasıl başladı?
Kehânete göre, telaffuzu tehlikeleri bertaraf eden yüceler yücesi bir ad daha vardır. Bu ad, efsanevi bir kitap olan "Yüzüncü Ad"ın sayfalarında yatmaktadr. Saygın kitapçı Baldassare, kitabın peşine düşer...

haysat

Gerekli Şeyler Yayıncılık / Çizgi Roman Dizisi
Wolverine - İhtiyar Logan

Süper kahraman olan bir adamı, sıradan bir çiftçi olmaya iten ne olabilir?
Savaşmaktan yorulmak mı, yenilgiye uğrayarak cesaretini kaybetmek mi, yoksa daha dramatik bir tecrübe yaşamış olmak mı?
Logan adındaki yaşlı adam, ona Wolverine'i sorduklarında elli yıl önce, Wolverine öldü diyor. Ailesi için bile onun geçmişi bir gizem perdesiyle örtülü.
Mark Millar ve Steve McNiven tarafından yaratılan sekiz bölümlük hikâye örgüsü, günümüzden elli yıl sonrasında, bütün süper kahramanların, süper kötüler tarafından yok edildiği karanlık bir gelecekte geçiyor.
Logan'ın son, acımasız yolculuğunun hikâyesini okuduğunuzda, kendinizi hayatın adaletsizliği üzerine bir kez daha düşünürken bulacaksınız.
Mayıs 2008'de, Wizard dergisi tarafından tüm zamanların en iyi 200 çizgi roman karakteri içerisinde 1 numara seçilen, Mayıs 2011'de Ign tarafından en iyi 100 çizgi roman kahramanı listesinde 4 numara olan Wolverine, Türkiye'de de en çok sevilen süper kahramanlardan birisi olma özelliğini taşıyor.
Wolverine Serileri içerisinde en çok satan hikayelerden birisi olma özelliğini taşıyan Wolverine - İhtiyar Logan, bu yıl içerisinde vizyona girecek olan Wolverine filmi öncesinde mutlaka okunması gereken müthiş bir macera!

haysat

Lal Kitap / Çizgi Roman Dizisi
Büyülü Rüzgar Sayı: 125 / Skinwalkers

Lal Kitap / Çizgi Roman Dizisi
Martin Mystere Sayı: 131 / Hafızasını Yitiren Adam

haysat

Red Kit Sayı:64 / Şarkı Söyleyen Tel

Kızılderililere göre rüzgâr esince telleri "şarkı söyleyen" telgrafın artık ABD'nin doğu ve batı kıyılarını birbirine bağlamasının zamanı gelmiştir. Ancak sorun, hatta bütçe ayrılmasıyla çözülecek gibi değildir. Yol uzundur, zorludur, iş ağırdır, orta noktaya ilk varacak ekibe vaat edilen para ödülü kötülerin iştahını kabartmıştır... Yani telgrafın iki ucunu bir araya getirmek Red Kit'in yardımı olmadan mümkün değildir. O sırada, telgraftan önceki dönemin iletişim ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuş atlı posta şirketinde çalışan dürüst kahramanımız ile zeki atı telgrafçılarla çalışmayı kabul edince macera başlar..

Hikâyesi Goscinny, çizimleri Morris imzalı 64. Red Kit albümü Şarkı Söyleyen Tel ilk olarak 1977 yılında yayımlandı.

haysat

Uzun Kuyruk Marsupilami 1 – Uzun Kuyruk'un Kuyruğu

Palombiya ormanını kateden nehrin üzerinde bir gemi ilerler. Geminin yolcusu avcı Bring M. Backalive'dır. Avlamak istediği hayvan sıradışı bir hayvandır: Bu bir Marsupilami'dir! Bring M. Backalive Marsupilami avlamak için elinden geleni yapacaktır. Ama ender bulunan bu şirin hayvan kolay lokma olmadığını gösterecektir!

pizagor

İşi uzmanına bırakmazsan böyle olur işte. Marsupilami'yi Mart ayı yayını sanıyordum, düzelttim sevgili Ali...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

haysat

Oğlak Yayıncılık / Maceraperest Çizgiler Dizisi
Aylık Tex Sayı: 183 / Missouri!

haysat

Oğlak Yayıncılık / Maceraperest Çizgiler Dizisi
Altın Tex Sayı: 147 / Cheyenneler