Ivo Milazzo Antalya'da

Başlatan kültürelgüncel, 08 Mart, 2013, 21:44:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kültürelgüncel

Rodeo Strip'ten İstanbul dışında yaşayan çizgi roman okurlarına çağrı

TÜM OKURLARIMIZA ÖNEMLİ BİR ÇAĞRI

Remzi Kitabevi'ndeki imza gününde, Milazzo bir an boş kalmamış, 80 civarında hayranı ile tanışıp imza dağıtmıştı... Yarın Antalya'da da bu tadı yakalamak istiyoruz:

Bu etkinlik, Türkiye'nin İstanbul'dan ibaret olmadığını haklı olarak dile getiren tüm okurlar için de özel bir anlam taşıyor. Diğer illerimizin çizgi edebiyata ilgi konusunda cılız kalmadığını görmek, hem bizleri, hem de gelecekteki misafirlerimizi, etkinlikleri en gözden uzak illere kadar bile yaymak konusunda cesaretlendirecektir...

Bursa, İzmir, Ankara, İstanbul, herhangi bir ildeki okurlarımız Antalya'daki yakınları ile bağlantı kurup Nefes ve Düş'ün imzalı nüshalarını yarınki etkinlikte edinmek üzere bir biçimde organize olursa, bunun geri dönüşü tüm illerimize, gelecekteki tüm etkinliklerimize pozitif biçimde yansıyacaktır.

Gambit

Arkadaslar gec haber icin ozur ama bu sabah acil bi sekilde Antalya ya geldim, az sonra da Milazzo ustat i gormeye gidecegim, imza isteyen bana ozel mesaj atsin lutfen, yardimci olabiliyorsam olurum

Gambit

Bana mesaj atan herkese imzalattim :)

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

Gambit

tunaorhun

İvo Milazzo'nun dün saat 17.00 de Antalya Terra City AVM D R de imza günü için evimin 20 km uzağındaki bu yere ulaşmak için 45 dakika önce büyük oğlumla birlikte  yola çıktım. Alışveriş merkezinin otoparkına aracımı parkettikten sonra saat 17.02 de D R' ye vardım. Bu sırada Milazzo gelmemişti ve ben de fotoğraf makinemi çıkartmak için cebime ele attığımda fotoğraf makinemi arabada unuttuğumun farkına vardım. Hemen otoparka gidip Milazzo gelmeden fotoğraf makinemi almak için koştum, otoparka  doğru hızla koşerken yanımda Milazzo ağır adımlarla geçti bende daha da hızlanarak otoraprak aracımın yanına gidip fotoğraf makinemi aldım ve tekrar D R ye kadar koştum neyse ki geldiğimde imza faslı başlamamıştı. Milazzo ayakta birkaç kişiyle sohbet ediyordu. Daha sonra Milazzo bir gazeteciyle röpertaja başladı. Aradada kitap imzaladı. Ben de sipariş veren arkadaşlar Kalidor, Alan Ford ve Bahadıra  ve ayrıca  kendime bir adet Nefes ve Düş imzalattım. Bol bol fotoğraf çektim. Fotoğrafları ekleyebilirsem gerisine  fotoğraflardan bakalım.

tunaorhun

Bu arada en az 15 tane kitap imzalatan kimdi diye merak ediyordum. Gambit miş, keşke adını sorsaydım.

hennessy

Alıntı yapılan: Gambit - 09 Mart, 2013, 20:15:18

Süleyman'ım sanırım imzayı taklit edecek onun için detaylı bir bakış atıyor. Geri kalan kitaplar kopya imza olmasın :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tunaorhun

Bu arada çektiğim fotoğrafları ekleyemiyorum. Boyutu büyükmüş, 1 saat daha internet başındayım. Yardımcı olabilirseniz fotoğrafları ekleyelim.

hennessy

Alıntı yapılan: tunaorhun - 10 Mart, 2013, 13:00:52
Bu arada çektiğim fotoğrafları ekleyemiyorum. Boyutu büyükmüş, 1 saat daha internet başındayım. Yardımcı olabilirseniz fotoğrafları ekleyelim.

http://www.hizliresim.com/

bu siteye gir İşlem Ayarlarını Göster kutucuğunu işaretle ordan istediğin boyutu seç
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tunaorhun

Alıntı yapılan: hennessy - 10 Mart, 2013, 13:07:35
http://www.hizliresim.com/

bu siteye gir İşlem Ayarlarını Göster kutucuğunu işaretle ordan istediğin boyutu seç
İnternet bilgim zayıf. Bu işlemi yapamadım, Daha kolay bir yöntemi var mı?

Gambit

Alıntı yapılan: tunaorhun - 10 Mart, 2013, 12:54:34
Bu arada en az 15 tane kitap imzalatan kimdi diye merak ediyordum. Gambit miş, keşke adını sorsaydım.

Keske sorsaydin dostum hem tanisirdik hem de bazi arkadaslar iki tane almak zorunda kalmazdi nefes ve dus den :)

Saglik olsun

BAHADIR

İstanbulda bir tanesine sahip olamazken Antalya da iki tane imzalattık...Hadi hayırlısı...:)

Tuna kusura bakma senden İmzalatmaya çalışırım deyip net bir cevap alamayınca garanti olsun diye Süleymana da rica da bulundum...Sağlık olsun diyelim artık...

tunaorhun

Alıntı yapılan: BAHADIR - 10 Mart, 2013, 14:18:29
İstanbulda bir tanesine sahip olamazken Antalya da iki tane imzalattık...Hadi hayırlısı...:)

Tuna kusura bakma senden İmzalatmaya çalışırım deyip net bir cevap alamayınca garanti olsun diye Süleymana da rica da bulundum...Sağlık olsun diyelim artık...
İmzalatmaya çalışırım derken Allahtan bir  kaza bela gelmezse imzalatırım demek istemiştim.
Bu arada çalıştığım bilgisayarda yönetici yetkilerine sahip olmadım için resimleri yüklemek için yukarda belirtilen dosyaları indirip çalıştıramıyorum.
Forumdaki bir arkadaş e mailini verirse e mail olarak resimleri göndereyim. Foruma bu şekilde ekleyelim.