Ivo Milazzo Antalya'da

Başlatan kültürelgüncel, 08 Mart, 2013, 21:44:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: tunaorhun - 10 Mart, 2013, 14:25:54
Forumdaki bir arkadaş e mailini verirse e mail olarak resimleri göndereyim. Foruma bu şekilde ekleyelim.

hasan_anac@yahoo.com

Şimdiden teşekkürler.

alan ford

Alıntı yapılan: BAHADIR - 10 Mart, 2013, 14:18:29
İstanbulda bir tanesine sahip olamazken Antalya da iki tane imzalattık...Hadi hayırlısı...:)

Tuna kusura bakma senden İmzalatmaya çalışırım deyip net bir cevap alamayınca garanti olsun diye Süleymana da rica da bulundum...Sağlık olsun diyelim artık...

Aynı sebeple bende iki tane nefes ve düş'e sahip oldum.  Tekrar teşekkürler.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

DAMPYR

Antalyadaki imza günü güzel geçmiş bu arada her ne kadar ben gidemesemde Süleyman ve Tunanın sayesinde imzalı kitaplara kavuşmasına sevindim.Ayrıca imza gününün Terra City D&R de yapılmasıda güzel olmuş.Gidebilseydim Süleyman ve tuna ile tanışma şansım olacaktı ya neyse kısmet başka zamana imiş... 8) ::) ;)

kalidor

Tuna ve Süleyman sayesinde ben de 2 tane imzalı kitaba sahip oldum :D Teşekkürler arkadaşlar.
Crom! Ölüleri Say...

hanac

İlker (tunaorhun) arkadaşımızın gönderdiği fotoğraflardan bazıları aşağıya eklenmiştir

hanac

yunusmeyra

böylelikle antalya'dan da güzel bir milazzo esintisi taşındı..umarım orda istanbul'da ki yayınevi sorumluları terörü  yaşanmamıştır  ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

tunaorhun

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 11 Mart, 2013, 11:46:56
böylelikle antalya'dan da güzel bir milazzo esintisi taşındı..umarım orda istanbul'da ki yayınevi sorumluları terörü  yaşanmamıştır  ;)

Zaten katılanlar fotoğrafta görülenler kadardı. Yani Terör olacak kadar bir kalabalık yoktu. Bu arada Antalya'nın yerel televizyonu VTV'de çekim yaptı. Belki akşam televizyonda yayınlamışlardır.

BAHADIR

Alıntı yapılan: Rodeostrip Facebook - 11 Mart, 2013, 12:16:54
Rica ederiz  Algı bulanıklığının kimi okurda ne ölçüde ileri seviyede olduğu ve hangi mentaliteden kaynaklandığı, Milazzo'nun ziyareti sırasında daha da net biçimde ortaya çıktı. Sanatçının ve eserinin Türkiye'de meşru kanallardan görmekte olduğu ilgi düzeyine -ki bunun ölçütleri gayet net ve somuttur- "rağmen" yapılmış bu organizasyonda "neyse"lik bir şey yoktu. "Kusur" demeyelim fakat "ayak uyduramama durumu" tek bir kişide değil, çizgi romana yönelik -değişiyor görünen ama yerinde sayan- tavırda zaman zaman kendini belli etti. Ki bu aslında gayet normal. Çünkü tek bir ziyaretle, tek bir isimle veya tek bir yayınla değişecek şeylerden bahsetmiyoruz. Sonuçlardan Milazzo da, bizler de memnunuz. Kinayesiz biçimde, sentetik saygı perdeleri ardına gizlenmemiş bir samimiyetle memnunuz hem de. Çizgi roman alanında yıllardır çalışmakta olan bizlerin tespitlerini ciddiye alarak üzerinde düşünme eğilimi olan tüm takipçilerimizi, Milazzo ziyaretinin ardından önümüzdeki günlerde yayınlayacağımız genel değerlendirmeyi okumaya davet ediyoruz.

Bir dirhem altta kalmama gayretleri ve okuyucularına gösterdikleri saygıdan dolayı kendilerine tebriklerimi iletiyorum

İlk basıldığı yıldan bu yana yaklaşık 30 yılı devirmiş ve gönüllerimizde 1 numaraya yerleşmiş Ken Parker'ın grafik yaratıcısı Milazzo'yu da Ferriden sonra Türkiye de görmek memnunluk ve heyecan uyandırıcı bir olaydı...Bütün yüksek egolarına rağmen çizgiroman adına yaptıkları girişimlerden dolayıda kendilerine içten ve samimi duygularla teşekkür ediyorum...

hanac

Ömer bu muhabbetin döndüğü facebook sayfasını bir türlü bulamadım.

Link verebilir misin ?