Ana Menü

Kayıp Üyeler

Başlatan rumar80, 06 Mayıs, 2013, 10:51:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

oguzeren

Cok gecmis olsun KenParker ve Dampyr.

DAMPYR

Rahatsızlığımdan dolayı forumu bırakıyorum ışın tedavisi yorgunluk ve stres yapıyor o yüzden dinlenmem ve stres'e girmemem lazım, ayrıca boğazım çok acıyor yutkunmada sorun yaşıyorum, sesim biraz biraz açılmaya başladı iyi olacağım inşallah beni sayan ve seven Yazılarımı ilgiyle okuyan arkadaşlara teşekkür ederim hoşçakalın ve mutlu kalın listelere afu arkadaşımız devam edecek sanırım kimseye karşı bi dargınlığım kızgınlığım yoktur, foruma yeniden döner miyim bilmiyorum... 

hanac

Alıntı yapılan: DAMPYR - 09 Şubat, 2024, 03:46:44Rahatsızlığımdan dolayı forumu bırakıyorum ışın tedavisi yorgunluk ve stres yapıyor o yüzden dinlenmem ve stres'e girmemem lazım, ayrıca boğazım çok acıyor yutkunmada sorun yaşıyorum, sesim biraz biraz açılmaya başladı iyi olacağım inşallah beni sayan ve seven Yazılarımı ilgiyle okuyan arkadaşlara teşekkür ederim hoşçakalın ve mutlu kalın listelere afu arkadaşımız devam edecek sanırım kimseye karşı bi dargınlığım kızgınlığım yoktur, foruma yeniden döner miyim bilmiyorum...

Yahya tekrar geçmiş olsun, iyice dinlen,iyileş ve sonra aramıza dön.

pizagor

Alıntı yapılan: DAMPYR - 09 Şubat, 2024, 03:46:44Rahatsızlığımdan dolayı forumu bırakıyorum ışın tedavisi yorgunluk ve stres yapıyor o yüzden dinlenmem ve stres'e girmemem lazım, ayrıca boğazım çok acıyor yutkunmada sorun yaşıyorum, sesim biraz biraz açılmaya başladı iyi olacağım inşallah beni sayan ve seven Yazılarımı ilgiyle okuyan arkadaşlara teşekkür ederim hoşçakalın ve mutlu kalın listelere afu arkadaşımız devam edecek sanırım kimseye karşı bi dargınlığım kızgınlığım yoktur, foruma yeniden döner miyim bilmiyorum... 

Sapasağlam, sağlıklı dönüşünü bekliyoruz Yahya. Keyfin yerine geldiğinde buraları tekrar hatırlayacağına eminim.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

En kısa zamanda salimen aramıza dönmeni diliyorum Yahya

gevheri

İnşallah çabucak iyileşir ve foruma geri dönersiniz.

YzbVolkan

Geçmiş olsun dostum. Acil şifalar dilerim. Emeklerin için teşekkürler.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Kinowa59

Büyük bir ilgiyle ve bilgilenerek takip ettiğim değerli Dampyr dostumuzun yazılarından bir süre mahrum kalacağımız anlaşılıyor. Kendisine çok çok geçmiş olsun diyorum. Biran önce sağlığına kavuşmasını ve birbirinden güzel iletilerini bizlerle paylaşmasını diliyorum.

eysude

Acil şifalar diliyorum, en kuşa zamanda aramıza dönmeniz temenni ediyorum.

kedidiro

Acil şifalar diliyorum Yahya Bey. Hiçbir şey sağlıktan daha önemli değil. Sağlığına kavuştuğunda da forum buralarda olacak. Katılmak, katılmamak, yazmak, yazmamak o zaman düşüneceğin şeyler olsun. Sen bir an önce iyileşmeye bak. Selam saygı sevgi bizden

connyapku

Gecmis olsun Yahya abi. Acil şifalar diliyorum.

gargaris

Çok geçmiş olsun değerli Dampyr dostumuz, acil şifalar diliyorum.

Rossi

Çok geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

DAMPYR

Herkese Merhaba ışın tedavim bitti, bugün doktora kontrole gittim ses tellerimdeki kist tamamen ölüp, kuruyup dökülmüş sesimde dün eskisi gibi açıldı çok mutluyum bu sevinçli haberi sizinle paylaşayım dedim. Hastalığımda bana geçmiş olsun diyen herkese çok teşekkür ediyorum artık yeniden forumdayım fumetti paylaşımlarım sürecek...

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...