Ana Menü

Kayıp Üyeler

Başlatan rumar80, 06 Mayıs, 2013, 10:51:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yidar

Alıntı yapılan: DAMPYR - 25 Mart, 2024, 11:20:14Herkese Merhaba ışın tedavim bitti, bugün doktora kontrole gittim ses tellerimdeki kist tamamen ölüp, kuruyup dökülmüş sesimde dün eskisi gibi açıldı çok mutluyum bu sevinçli haberi sizinle paylaşayım dedim. Hastalığımda bana geçmiş olsun diyen herkese çok teşekkür ediyorum artık yeniden forumdayım fumetti paylaşımlarım sürecek...
Geçmiş olsun.Tekrar hoşgeldiniz.

caretta

Geçmiş olsun Yahya Bey. Forumumuzun temel taşlarındansınız. Allah iyilik sağlık ihsan etsin.

Kinowa59

Değerli Dampyr dostumuza geçmiş olsun diyorum. Fumetti paylaşımlarını ilgiyle bekliyorum.

aa

Çok geçmiş olsun..
Esse Gesse Hayranı...

gevheri

Alıntı yapılan: DAMPYR - 25 Mart, 2024, 11:20:14Herkese Merhaba ışın tedavim bitti, bugün doktora kontrole gittim ses tellerimdeki kist tamamen ölüp, kuruyup dökülmüş sesimde dün eskisi gibi açıldı çok mutluyum bu sevinçli haberi sizinle paylaşayım dedim. Hastalığımda bana geçmiş olsun diyen herkese çok teşekkür ediyorum artık yeniden forumdayım fumetti paylaşımlarım sürecek...
Geçmiş olsun, paylaşımlarınızı bekliyoruz.

YzbVolkan

Gecmis olsun Yahya dostum. Kendine dikkat et.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

hanac

Çok sevindim Yahya dostum. Geçmiş olsun.

deniz240

çok geçmiş olsun

Kauss

Çok geçmiş olsun tekrardan

elliot

geçmiş olsun
çok sevindim.

doktor1881

geçmiş olsun inşallah tekrar nüks etmez

Nightrain

Çok geçmiş olsun. Tekrar yaşamaman dileğiyle.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

tunaorhun

Vassago007

Böyle güzel haberler beni mutlu ediyor, çok geçmiş olsun.

Tuco Ramirez

Geçmiş olsun. Çok güzel bir haber.