AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

Başlatan dean, 12 Mayıs, 2013, 13:49:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Carnage

Feci halde spoiler içerir!

İlk iki bölümünü izledim. Dikkatimi çeken unsurlar:

*Ne Tahiti imiş be! Coulson'ın dönüşü hakkında yeterince komplo teorisi ortalıkta dolanıyor, eğer çok basit bir olay çıkarsa izleyici büyük hayal kırıklığına uğrar. 

*SHIELD'ın onca teknolojik olanağa rağmen centipede'ı öğrenememesindeki garipliği Skye vurguladı zaten.

*Yaşadığını öğrenmek için en aşağı 7.seviyeden SHIELD ajanı olunması gereken Coulson'ın elini kolunu sallaya sallaya sokakta dolaşması absürt. Belki bir açıklaması ve açıklamasının Coulson'ın yaşadığı mucizevi olayla ilgisi vardır.

rumar80

Bölüm bölüm izlemek beni yoruyor. Bazen eski bölümleri atırlayamıyorum (yaşlılık işte) Bu nedenle sezonun bitmesini bekliyorum.
  Benim teorim LMD (life model decoy) olayına girmeleri. Bakalım göreceğiz.

dean

Harun Ça

Alıntı yapılan: rumar80 - 21 Kasım, 2013, 11:01:29
  Bölüm bölüm izlemek beni yoruyor. Bazen eski bölümleri atırlayamıyorum (yaşlılık işte) Bu nedenle sezonun bitmesini bekliyorum.
  Benim teorim LMD (life model decoy) olayına girmeleri. Bakalım göreceğiz.

Pekte eski bölümlerle bağlantılı gitmiyor doğru düzgün ana konusuda yok. Her hafta başka olayı çözüp bitiriyorlar ilerisi için merak unsuru bile oluşmuyor. Beni sıkmaya başladı.

V

Mevzu S.H.I.E.L.D. olunca bizde farklı beklentiler oluştu sanırım.Dizi bu haliyle çakma X-Files olma yoluna girmiş görünüyor.
Devam edip-etmeme konusunda kararsızım..
"İstemem,eksik olsun.."

dean

Ben gitti yere kadar izliyeceğim her türlü ama artık acilen ana konuya ihtiyacı var.

gamlıbaykuş

Diziden 7 bölüm izledim ve bir türlü ısınamadım. Skye karakterine acaip gıcık oldum, Shield ile resmen dalga geçiyor vs. Shield de tık yok. Kitapladan gördüğüm Shield karizması ve gücü dizi de kesinlikle yok...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Ya baştan dedim.Adamlar arka sokakların ABD versiyonunu çekmişler.Dolmuş yerine uçak kullanmışlar o kadar :D

dean

dean

Sevilen dizi (?) Marvel's Agents of SHIELD İlk sezonun ikinci yarısına 11. bölümü ile başladı dün akşam. 12. bölümün fragmanı ise aşağıda. (Spoiler içerir)

Marvel's Agents of SHIELD 1x12 Promo "Seeds" (HD)

tommikser

Arka sokakaları pardon AoS heyecansız bir şekilde bekliyorum.Hatta sen hatırlatmasan diziyi bile unutmuştum.Marvel'in bence fiyaskolarından biri.En azından ilk sezonu.

dean

Alıntı yapılan: tommikser - 08 Ocak, 2014, 14:35:57
Arka sokakaları pardon AoS heyecansız bir şekilde bekliyorum.Hatta sen hatırlatmasan diziyi bile unutmuştum.Marvel'in bence fiyaskolarından biri.En azından ilk sezonu.

Daha önce de dediğim gibi ben gitti yere kadar izleyeceğim ama keyif aldığım söylenemez tabi. Reytingleri de hep düşüyor ikinci sezon onayı alması zor gözüküyor.

dean

dean

Titanic, Alien, Apollo 13 gibi filmlerden tanıdığımız ünlü aktör Bill Paxton, AGENTS OF S.H.I.E.L.D. dizisine "John Garrett" rolüyle katıldı.

Harun Ça

Aradan sonra devamını sezon bitince izlerim diyordum Stan Lee için izlemeye başlayacam. Aradağım tadı alamıyorum ama böyle yaptıkları ufak şeylerle yine izletiyorlar.