AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

Başlatan dean, 12 Mayıs, 2013, 13:49:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Her bölüm daha ne kadar saçmalayabilirler diye izleyerek bitiriyorum. Avengers ın yüzü hörmeti için.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Dizinin 15. bölümüne Thor filmlerinden tanıdığımız Jaimie Alexander, Lady Sif rolüyle konuk olacakmış.

dean

dean

Lady Sif'in konuk olacağı 15. bölüm ile ilgili bir çok fotoğraf paylaşıldı. Link'i aşağıda.

http://www.comicbookmovie.com/fansites/movienewsandreviews/news/?a=95169

dean

Bir aylık aradan sonra 14. bölüm bugün yayınlandı. 15. bölüm ise haftaya...

Marvel's Agents of SHIELD 1x15 Promo "Yes Men"

dean

Özellikle Heroes dizisinden tanıdığımız Adrian Pasdar, çizgi romanlardan da bildiğimiz Glenn Talbot karakterini canlandırmak üzere diziye katılmış.

rumar80

12 bölümünü izledim. Genel olarak beğendim. Hepimiz Marvel evreniyle çok sıkı fıkı olmasını beklediğimiz için biraz hayal kırıklığına uğramış olabiliriz. Ama bence bu dizi de tipik bir Joss Whedon dizisi. Bir grup birbirinden "tuhaf" insanlar birleşip sorun çözmekte ve arka planda da başka öyküler yer almakta.
   Firefly ve Dollhouse şa aynı sıkıntıyı ABD'nde yaşamadı mı? Bekleyelim. Görelim.

dean

Marvel Cinematic Universe filmleride sıkça duyduğumuz Agent Coulson'ın çelist kız arkadaşı, diziye Amy Acker'ın suretinde katıldı.

rumar80

Alıntı yapılan: dean - 31 Mart, 2014, 12:35:09
Marvel Cinematic Universe filmleride sıkça duyduğumuz Agent Coulson'ın çelist kız arkadaşı, diziye Amy Acker'ın suretinde katıldı.

Bir Joss Wheedon kadrolu oyuncu daha. Angel ve Dollhouse'da da oynamıştı.

alan ford

Angel'in Fred'iydi , çok severdim kendisini.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

dean

rumar80

Önce 16'yı bir izleyelim de... ;D

rumar80

Dizi bence gerçekten oturdu. Tam anlamda SHIELD dizisi olmayı başardı. Özellikle Cap'in yeni filmi ile bağlantı süper. İlk bölümden itibaren buraya taşınması da aslında uzun vade düşünmenin bir parçası. Adamlar "Nisan ayında Winter Soldier var ona göre dizi böyle böyle olmlı" dye planlamışlar.
   Hala bir Joss Whedon dizisi olduğu iddiamı da sürdürüyorum. Hele son bölüm bana biraz Dollhouse'u bile (karakterler, gelişimi, ihaneti vs) hatırlattı.
   Salı günü yıkım ve ihanet sonrası neler yaşanacak göreceğiz.

dean

Dizi son haftalardaki çıkışını 17. bölümüyle tavan yaptı. Beklentileride iyice yükseltti. Final bölümünde(22)Nick Fury'de geliyor. Aşağıda da yeni bölüm fragmanı var.

Marvel's Agents of SHIELD 1x18 Promo | Marvel's Agents of SHIELD Season 1 Episode 18 Promo

rumar80

Alıntı yapılan: dean - 12 Nisan, 2014, 10:50:06
Dizi son haftalardaki çıkışını 17. bölümüyle tavan yaptı. Beklentileride iyice yükseltti. Final bölümünde(22)Nick Fury'de geliyor.

Demek ki biraz sabır gerekiyor dostlar.