Kızılmaske - Büyülü Çizgi

Başlatan mandrake66, 13 Mayıs, 2013, 19:23:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Siyah beyaz tabii ki daha iyi de, ben, renkli de okuyup farkı anlamak isterdim.

They drew first blood...

Pulluk

Hesaplamalarıma göre  tahminen 50'ye yakın cilt çıktığında güncele yetişmiş olacağız.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

V

25.sayı İdefiks'te ön siparişte..

"İstemem,eksik olsun.."

Mrtekin

They drew first blood...

xmenac

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 17 Temmuz, 2015, 12:12:22
Renkli maceralar siyah beyaz olarak yayınlanıyor.Esasen Kızılmaske'yi orijinal renkli olarak okumak istemezdim.Zira mor rengi Kızılmaskeye hiç yakıştıramıyorum.

Renkli maceraların siyah beyaz yayınlanmasını anlayamadım ben. Yurtdışında renkli olarak yayınlanmış olan çizimler siyah beyaz mı basılıyor yani?

Pulluk

Alıntı yapılan: xmenac - 26 Ağustos, 2015, 20:26:20
Renkli maceraların siyah beyaz yayınlanmasını anlayamadım ben. Yurtdışında renkli olarak yayınlanmış olan çizimler siyah beyaz mı basılıyor yani?

Şu anda yayınlanan maceraların  Pazar günü yayınlananlarının (Sundays) orjinalleri aslında renklidir. Ayrıca 2000'lerin başlarından beri (yanlış hatırlamıyorsam 2004 olabilir) tüm maceraların ( dailies &sundays) orjinalleri renklidir.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

aa

Renkli olsa daha iyi olurdu ama yinede siyah-beyaza razıyım. Yeter ki seri tamamlansın.
Esse Gesse Hayranı...

xmenac

Bilgilendirme için teşekkür ederim Bülent Bey. Düzenli takip edemediğim için bunu farketmemiştim.

Renkli yayınların olduğu yıllara geçildiğinde belki renkli yayınlanır diye düşünmüştüm ama böyle bir plan yok anladığım kadarıyla.

Acaba aynı bölümlerin ilerde renkli bir edisyonunun yayınlanma ihtimali var mıdır?

İlyas Erkul

seastar1000

25.sayı olmuş bravo İlyas Erkul a Alkışlamak lazim

aa

Gerçekten tebrikler, muhteşem kapaklar, düzenli yayın. Yeni bir seri tamamlayan yayınevi olacak.
Esse Gesse Hayranı...

V

"İstemem,eksik olsun.."

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: xmenac - 27 Ağustos, 2015, 10:16:03

Renkli yayınların olduğu yıllara geçildiğinde belki renkli yayınlanır diye düşünmüştüm ama böyle bir plan yok anladığım kadarıyla.

Acaba aynı bölümlerin ilerde renkli bir edisyonunun yayınlanma ihtimali var mıdır?

Bu kalınlıkta renkli bir cilt, bu baskı adediyle maliyeti çok fazla olur, haliyle fiyatta %20-30 artar tahminimce.

tunaorhun

V

"İstemem,eksik olsun.."