dean ile güncel sinema haberleri

Başlatan dean, 14 Haziran, 2013, 16:36:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Nicholas Cage'den iyidir yine. Efsaneye göre Nico Superman hayranı olması sebebiyle bir ara bu role çok heveslenmiş. Sonra kostümü giyip aynaya bakınca vazgeçtiği söylenir. Yine mantıklı adammış, ne güzel yakıştı da diyebilirdi.

Crom! Ölüleri Say...

Gambit

Daredevil e yakismisti adam ki vucut ve surat olarak batman a de cok yakisir zaten eleman

Bu kadar elestirmeye gerek ok, gorelim bakalim

pizagor

Alıntı yapılan: Gambit - 23 Ağustos, 2013, 13:10:21
Daredevil e yakismisti adam ki vucut ve surat olarak batman a de cok yakisir zaten eleman

Bu kadar elestirmeye gerek ok, gorelim bakalim

Bebek suratlı Bruce Wayne olur mu hiç dostum?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

lemazmatik

Yeni Batman'in Danny Pudi olmasını umuyordum ben.  ;D

tommikser

Gambit

Alıntı yapılan: pizagor - 23 Ağustos, 2013, 13:56:19
Bebek suratlı Bruce Wayne olur mu hiç dostum?

Biraz kirli sakalla gayet karizmatik olur

Adamin atletik bir vucudu ve zengin ve snob bir durusu var

Ben olur diyenlerdenim

rumar80

Ben Daredevil'de de kötü durduğunu düşünmüyorum. Oyunculuğu da gelişiyor. Ben de dur bir bakalım diyenlerdenim. Ayrıca bu film olası JLA filmine kapı açacaksa WB dikkatli bir seçim yapmıştır diye düşünmek istiyorum.

Spider-Sense

Joseph Gordon-Levitt'e bile tamam da Affleck nedir ya?

alan ford

Valla surat vücut falan tamamda adam aktör olarak feci kötü, bence tek rakibi meşe odunları . Hiç umudum yok.  Gay meselelerinde hiç gereği yokken ortalığı veleveleye veren bütün arkadaşları göreve davet ediyorum. Aha buraya yazıyorum Batman Batman olalı böyle zulüm görmemiştir daha da görmez.  ;) ;D

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

BulenT dostumuz facebook da paylaşmış, buraya arakladım.

Bu adam da Batman olmuş idi  :)

kalidor

Abi bu adam Jim Morrison'da olmuştu. Hem de nasıl olmuştu... Batman'in yaratıcısı Bob Kane ilk 4 Batman filminin castinde yeralmış. Ve Kane'e göre kendi tasarladığı yarasa Adam'a uyan en iyi kişi Michael Keaton, Val Kilmer ve George Clooney arasında Val Kilmer'mış. Abimizin film çekimleri sırasında bir batmobile hız yaparken parçalamışlığı da vardır.
Crom! Ölüleri Say...

dean

Harun Ça

Todd McFarlane yeni Spawn filmi için kolları sıvamış hatta senaryo hazır diyorlar. Bol efektli sıradan bir süper kahraman filmi değilde korku, gerilim öğeleriyle bezeli karanlık bir atmosfer sunmayı planlıyormuş. Al Simmons için düşünülen isim Jamie Foxx'muş. Çok mişli muşlu konuştum ama açıklanan kesin bir bilgi yok. Spawn hayranı olarak dört gözle bekliyorum.

dean

- Woody Allen'dan Blue Jasmine.

Blue Jasmine - Official Trailer (HD) Cate Blanchett, Alec Baldwin

- Divergent'tan ilk fragman.

DIVERGENT - Trailer #1 (Official) 2014

- James Spader, The Avengers : Age of Ultron'da Ultron'u canlandıracak. Bradley Cooper ise Guardians of The Galaxy de Rocket Raccoon.

- Ridley Scott'ın yeni filmi için topladığı kadroya bir bakın.

http://www.imdb.com/title/tt1528100/

rumar80