Çizgiroman okumaya merak saldım

Başlatan Örümcek Adam, 30 Temmuz, 2013, 12:21:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Örümcek Adam

Merhabalar herkese öncelikle.yaşım 16.
Küçükken west'in büyük batı kervanı serisini halamın evinde bulup okumuştum,600 sayfayı 4 günde bitirmiştim
dünde film izlerken birden çizgiroman'lar aklıma geldi ve başlamaya karar verdim
Westin,zagor,kızılmaske ve Teks çr lerini istiyorum.Nerelerde bulabilirim acaba?

kalidor

Kadıköy'deki çeşitli çizgiromanevleri dışında, Kuzgun çizgiromanevi'nden aradığın her türlü çryi online olarakta en makul fiyata alabilirsin arkadaşım.

http://cizgizamani.com

https://www.facebook.com/kuzgun.cizgiromanevi/about

Crom! Ölüleri Say...

Örümcek Adam

cizgizamani.com dan yeni kızılmaske serisini sipariş vereceğim.Tavsiye edermisiniz?

kalidor

Ben Kızılmaske okumuyorum ama okuyanların beğendiğini biliyorum.
Crom! Ölüleri Say...

Örümcek Adam

Yeni kızılmaske serisini tamamladıktan sonra yeni tommiks serisini bitireceğim :)

Örümcek Adam

son bir sorum olucak affınıza sığınarak:Bella & Bronco nasıldır acaba?

HacıGeraltEmmi

Çr okumaya West ile başlamış ve beğenmiş olmanız vahşi batı hikayelerine ilgi duyabileceğinizi gösterir bir parça. Dolayısıyla weternin babası Teks'i okumanızı tavsiye edebilirim.

Veya en güzeli komple seri alacağınıza farklı türlerden 1er adet alıp okuyup kendi beğeninizi ona göre de belirleyebilirsiniz.
Asterix, Red Kit, Thorgal gibi güzel BD'ler, Brendon, Mister No, Teks, Zagor gibi fumettiler, Conan, Spider-Man, Bone gibi comicsler, Yalnız Kurt ve Yavrusu, One Piece, Naruto gibi mangalar...

afu

Merhaba Texus, iyi okumalar.
Hangi şehirde yaşadığını da bizlere söyleyebilir misin?

kalidor

Alıntı yapılan: Texus - 30 Temmuz, 2013, 13:39:00
son bir sorum olucak affınıza sığınarak:Bella & Bronco nasıldır acaba?

Bella&Bronco iyidir, beğenirsin.
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: Texus - 30 Temmuz, 2013, 13:20:53
Yeni kızılmaske serisini tamamladıktan sonra yeni tommiks serisini bitireceğim :)

Şu anda ben de okuyorum.

8 kitaplık, her sayısında 2 sayının olduğu bir mini seridir.

Hafif bir western, vakit geçirmek amacıyla okunabilir.

tommikser

Bence yanlış kulvardasın.West mesala bitmeyecek bir seri yayıncısından umut yok ama yakında Konyakçı-1 çıkacak onuda deneyebilirsin yalnız onunda yarım kalması muhtemel.

Ben yerinde olsam Avengers'lar la ilgilenirim.Westerni oku ama süperleri bırakma ;D ;D ;D

rumar80

Sevgili kardeşim,
   West gerçekten güzel bir seridir. Tercihin için seni kutlarım. Sevgili designer73'ün de dediği gibi aklın western türünde ise MUTLAKA Tex'e gireceksin. Biraz fantastik hava da istiyorsan Zagor okuyacakın.
   Çizgi roman bir okyanus. Çeşidi bol, seveni fazla, zevkler farklı. Sen kandi tarzını oluştur, zamanla yeni dünyalara da yol alırsın.
   Okudukların hakkında düşüncelerini yazmayı unutma ama...

alan ford

Kadıköy bu işin cenneti. Kadıköy Pasajı ve etrafı , yine Kalidor'un bahsettiği Kuzgun çizgiroman evi , Gerekli Şeyler ve Flaneur hem bilgi birikimleri hem de güzel indirimleriyle size yardımcı olurlar. Tabii İstanbul'da ve Kadıköy'e yakınsanız  ;) ( Bir çoğu internetten satış işlerine de geçti ya da geçmek üzere ;))
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

DAMPYR

İstanbuldaysan Çizgi Roman alacak yer çok ,ama bizim gibi anadoludaysan mecburen İstanbuldan kargoyla getirteceksin.Sağolsunlar bu konuda arkadaşlar çok iyiler.... 8) :D ;)

gece kartalı

Daha Bismillah demeden daldan dala atlama bence. Bu kadar geniş bir giriş yaparsan hiçbir serinin sonunu getiremezsin.
Şimdilik Teks ve Zagor ağırlıklı gitmen daha mantıklı bence.
Daha kısa zamanda bitirebilecek seriler arıyorsan teksas, tom miks, swing deneyebilirsin ancak Teks okuyunca bunlar süt çocuğu gibi kalacaktır.