Kraven'in Son Avı - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 11 Eylül, 2013, 19:54:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

dayıcomics

Marmara X-men basmıyor, örümcek adam mı basacak? Hem de klasiklerden. Hayatta basmazlar, "neden?" diye sorduğunuzda da "satmıyor" derler çıkarlar işin içinden.

rumar80

Marmara Örümcek adamın klasik maceralarını cilt olarak bastı: Stacy'lerin ölümü, Zalim altılı, venom. Bu nedenle Marmara'nın basmasından bahsediyoruz.

alan ford

death of jean wolf'u bilkalardan sevgili vega sayesinde okumuştum geçen yıl. Çocukluk yıllarımdan hayal meyal hatırladığım macerayı rumar80 ve Vega sayesinde tekrar keşfetmiş oldum. Hem Dead of Jean Wolf hem de devamı Günah Yiyen'in dönüşü klasik maceralarda renkli olarak basılmayı fazlasıyla hak ediyorlar bence de.(Zaten ikisi bir ciltte rahatlıkla basılabilir diye düşünüyorum) Normal seriyi takip etmiyorum ama bu klasik maceraları kaçırmıyorum.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Zaten benim bahsettiğim ciltte de iki macera birlikte basılmış durumda.

dayıcomics

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Ocak, 2021, 10:51:53
Marmara Örümcek adamın klasik maceralarını cilt olarak bastı: Stacy'lerin ölümü, Zalim altılı, venom. Bu nedenle Marmara'nın basmasından bahsediyoruz.

Basmadığı pek çok klasik macerada var ama. Yanlış hatırlamıyorsam en son Venom'un doğuşu 2016da basıldı. 4 senedir ses seda yok.

Web Slinger

Clone Saga'yı kaç senedir bekliyorum. Umarım yakın zamanda Spider-Man klasiklerine ağırlık verirler.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

2. Baskı ibaresini kapağa kocaman yerleştirmekten çekinmemiş yine Marmara. Kapak estetiğini aşırı bozuyor bu uygulama. Gerekli mi, künyede olması yeterli değil mi, neden konuyor hiç anlamıyorum!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kırkambar

2. Baskı yazısı 2. şans kapında demek. Birinciyi kaçırdın bak ikinciyi kaçırma, ah vah etme demek. Bunu hatıra getirmek için kapakta.

hanac

16cm x 24cm, 168 Sayfa, Renkli, 58 TL, Haziran 2021

Yazar: J. M. DeMatteis
Çeviri: İlke Keskin
Editör: Nihan Alak

EN MUAZZAM İNTİKAM MASALI!

Avcı Kraven, insanların bildiği her türlü hayvanın izini sürüp öldürmüştür. Ama ondan kaçmayı başarmış tek bir canavar bulunmaktadır.
Her defasında onunla alay eden tek bir av vardır: duvarlarda sürünüp ağ sallayan Örümcek Adam.
Kahramanın efendisi olduğunu kanıtlamak isteyen Kraven, kostümünü giyip onun yerine geçecektir...
Tabii onu öldürüp yerin iki metre altına gömdükten sonra!

dayıcomics

Marmara'da, saman kağıda basıp kuşe kağıt parası isteyenler grubuna katılmış. Gerçekten bravo.