Fast & Furious 7

Başlatan dean, 16 Eylül, 2013, 14:44:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Hızlı ve Öfkeli ilginç bir seri gerçekten. Genelde seriler ilerledikçe enerjilerini kaybedelerder. Hatta 3'lemeyi tamamladıktan sonra ya seri biter ya da tamamen göz ardı edilmeye başlar. Ama bu seri için bu geçerli değil. Hızlı ve Öfkeli her filmde daha fazla ivme kazanarak 7. filme geldi. Aslında beğenmeyeni, sıktığını düşüneni de çok. Açıkçası benim seri filmler ile ilgili hiçbir sıkıntım yok. 15. filmide çekseler gider sinemaya izlerim. Herneyse filme dönersek bu sefer çok büyük bir değişiklik var. Son dört filmin yönetmeni Justin Lin koltuğunu James Wan'a bıraktı. James Wan ise bu türe oldukça uzak biri aslında. Bütün kariyeri korku filmleri üzerine kurulu bu filmlerin başında ise tabi ki Saw serisi göze çarpıyor. Kadroya dönersek bu sefer kadro baya bi' fantastik: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Jason Statham, Djimon Hounsou, Kurt Russell, Tony Jaa. Film 11 Temmuz 2014'te vizyonda.

http://www.imdb.com/title/tt2820852/

Film ile ilgili ilk görüntüde dün paylaşıldı:

Harun Ça

7. filme kadar geldi ama hikayeleri öyle güzel birleştirdilerki bu benim için izleme nedenlerimin başında geliyor. 7. filmi merakla bekliyorum hele kadroyu görünce ve tekrar Tokyo'ya dönecek olmak güzel olacak.

kalidor

Bu serinin hiçbir filmini seyredemedim, adamlar her sene yeni film çekiyorlar, yetişemedik :P
Crom! Ölüleri Say...

Ahmet Oktay

Merakla bekliyorum, son filmlerde çıta gittikçe yükselmişti :)

V

Bütün imkansız otomobil sahnelerine rağmen bu seriyi seviyorum. Oyuncu kadrosu çok iyi ve uyumlular. Her yeni filmle kadroya eklenen yeni oyuncu  aşısı tutuyor. 6. Film final sürprizi ile zaten 7. film için ağzı açık bekletiyor bizi.
"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Bu Fast&Furious ekibi seneye Arnold'lu eni Conan filmini yapacaklar ya, şimdiden geçmiş olsun diyorum. Bari Conan'ı Vin Diesel oynasaydı  :D Riddick'ten bir Uzay Conanlığına aşinalığı var ne de olsa.
Crom! Ölüleri Say...

Harun Ça

[IMG]http://i.imgur.com/73bxxG1.jpg[/img]

Vin Diesel'in facebook sayfasından paylaştığı fotoğraf ve dikkat ettiyseniz tabelada UYARI yazıyor. Bunun üzerine filmin resmi twitter sayfasına sorulan soruya "Muhtemelen Türkiye, ya da bu dilin kullanıldığı başka bir ülke" şeklinde cevap verilmiş.

#FF7 - Start of Production
Vin Diesel fanlara teşekkür ediyor.

rumar80

Bizim yollarda ne hız yaparlar ama.

mrex

Atlanta'da çekiyorlarmış, yalnızca tabela Türkçe. Türkiye illüzyonu yaratmaya çalışıyor olabilirler.

dean

hanac

Fast & Furious serisini en başından itibaren izliyorum.

İlk 3 film bitti bile.

Şimdi serinin tekrar atağa kalkacağı 4. filmdeyim.

dean

Alıntı yapılan: hanac - 30 Ocak, 2014, 14:42:20
Fast & Furious serisini en başından itibaren izliyorum.

İlk 3 film bitti bile.

Şimdi serinin tekrar atağa kalkacağı 4. filmdeyim.

Fast & Furious serisinin ilk üçlemesi yarış ve araba filmleridir. İkinci üçleme soygun ve aksiyonu öne çıkarır. Üçüncü üçleme ise intikam ve gerilim temasına ahip olacak şekilde tasarlanmıştır ama Paul Walker'ın şok kaybı üçüncü üçlemeyi ne şekil etkiler onu göreceğiz artık.

dean

Bu arada, yedinci film 3. film'den kronolojik açıdan sonra geçtiği için filmde, 3. filmin baş karakteri Sean Boswell'ı da görebileceğiz.

dean

Mrtekin

Serinin ozellikle son 2 filmi cok basarili idi.

Bu filmde Jason Statham da var ustelik.

Ama Paul Walker siz bir ff dusunmek cok zor gercekten.

Hayirlisi, benim beklentim yuksek.
They drew first blood...