ALPAGO ÇİZGİROMANI YAYINLANSA ALIR MISINIZ?

Başlatan altay1944, 17 Ekim, 2013, 09:06:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

Değerli çizgiroman dostları.Biliyorum çizgiroman 20 yıllık uykusundan uyandı ve ardı ardına yeni yayınevi ,yeni kahramanlar yeni kitaplar ile kitaplığımız doldu taştı.Ama yeni değil bizden bir kahraman için belki beklentisi olan kahramanımızı seven dostlar için küçük bir anket düzenledim.İlgi gösterirseniz sevinirim.Anket verilerine göre Alpagoyu yayınlamayı düşünüyoru(z)
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

caretta

Ben hiç Alpago okumadım.Karaoğlan,Tarkan gibi tarihi çizgi roman mı?Aslında Tarkan ve Tolga yarım kaldı.Karaoğlan da öyle.
Galiba Güneş Gazetesi'nin verdiği ekler de kitaplaşmadı...

hanac

DAMPYR

Bu kadar çizgi roman varken piyasada ona sıra gelirmi bilmem... ::) :o 8)

altay1944

Alıntı yapılan: hanac - 17 Ekim, 2013, 11:43:58
Forumdakı çok kısa bahsedilmiş

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3685.0.html

Bahsedilen konu ki benim konumdur suat yalaza ait alpagodur şimdiki konu ise Fikret Kol üstadın çizdiği metin soysalın yazdığı macera listesinin oldukça fazla olduğu kaliteli çizimler ve akıcı macerası ile yayınlandığı gazete ve dergilerde okuyucuları mest eden bir çizgiromandır.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

s.b

Resimlere bakarken biraz Conan havası hissettim. Kitabı yayınlanmadan alırım veya almam demek çok zor. Önce bir yayınlansın bakalım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

HacıGeraltEmmi

Her gün Hürriyet gazetesi almama sebep olan çizgi romandır. Çok severek okurdum.
Ama Tolga da vaktiyle Kara Murat dergilerini almama sebep olan ve çok severek okuduğum bir kahramanken şimdi o maceralar çok zayıf geliyor bana.
Alpago'nun maceralarında da aynı duyguları yaşayacağımdır muhtemelen ama alırım her halükarda.

kalidor

Fantastik öğeler içeriorsa alırım. Ama sadece Çinliler, bozkurt,  tekfurun kızı, kılıç kalkansa vs. ise zor...
Crom! Ölüleri Say...

nejat hüseyin özal

Nasıl ve hangi boyutta yayınlanırsa yayınlansın mutlaka alırım. TARKAN, TOLGA yarım kaldı. KARAOĞLAN'ın sinema filmi,çizgiromanı falan derken o da gitti. Bir zamanların MALKOÇOĞLU'su, o da yok. ALPAGO bu boşluğu mutlaka dolduracaktır. Ama satış grafiği ne olur bilemem. Ben mutlaka alırım. :)

haysat

Türk çizgiromanı açısından önemli bir okuyucusu olan bir kahraman Alpago.

Tek sıkıntı bana göre değerli ağbim Fikret Kol'un kendisinde bile olmayan orjinalleri bulup düzgün bir edisyonda yayınlabilmek.

Kendisine sorduğumda ne bileyim üzerinde durmadım orjinallerini almadım demişti.Sadece Hürriyet gazetesinin arşivinde vardır dedi.

Yayınlanıra alırmıyım,alırım.

Böyle bir girişim varsa çok sevinirim ve bir çok insanda mutlu olur.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

gamlıbaykuş

Açık yüreklilikle söyleyeyim çıkarsa alırım. Bence değerli bir eser insallah yayınlanır...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

Ama kendim için ama dükkan için çıkan her yayını aldığımıza göre bunuda satın alacağız demektir.  :D
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Alıntı yapılan: kalidor - 17 Ekim, 2013, 12:45:12
Fantastik öğeler içeriorsa alırım. Ama sadece Çinliler, bozkurt,  tekfurun kızı, kılıç kalkansa vs. ise zor...

Aynı fikirdeyim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Mister NO

Alıntı yapılan: kalidor - 17 Ekim, 2013, 12:45:12

1 kişinin 100 kişinin içine dalıp galip gelmesi de bir nevi fantastik kabul edilebilir.  :P

pizagor

Nasıl bir oran çıkarsa yayınlama yönünde karar vereceksiniz?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...