D&R dan alışveriş yapmak

Başlatan altay1944, 13 Mayıs, 2014, 10:59:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

Geçen haftalarda alışveriş yaptım.Malum idefix bitince burada indirim oldu ilk siparişim gününde geldi sorun yok ama ikinci alışverişim için sepetimdeki ürünleri almak deveyi hendekten atlatmaktan zor.Bir türlü onay mesajı gelmiyor.Tamam kitaplar indirimde satmayacaksın madem niye koyuyorsun kardeş.İletişime geçmek ise başlı başına rezalet Adam yerine koyup mesajına yanıt bile vermiyorlar.Şimdi bu biter hepsiburada başlar indirime malum hepsi aynı tas aynı hamam.(ha unutmadan okunmuş ikinci el veya yanlış baskılı ürünlerde geliyor bu arada...)
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Ralph

Alıntı yapılan: altay1944 - 13 Mayıs, 2014, 10:59:09
Geçen haftalarda alışveriş yaptım.Malum idefix bitince burada indirim oldu ilk siparişim gününde geldi sorun yok ama ikinci alışverişim için sepetimdeki ürünleri almak deveyi hendekten atlatmaktan zor.Bir türlü onay mesajı gelmiyor.Tamam kitaplar indirimde satmayacaksın madem niye koyuyorsun kardeş.İletişime geçmek ise başlı başına rezalet Adam yerine koyup mesajına yanıt bile vermiyorlar.Şimdi bu biter hepsiburada başlar indirime malum hepsi aynı tas aynı hamam.(ha unutmadan okunmuş ikinci el veya yanlış baskılı ürünlerde geliyor bu arada...)

İndirimli aldığınız fiyattan yollamak zorundalar. Bu biraz şans işi. Kimi zaman bir günde, kimi zaman iki haftada geliyor. Ben çevremde çizgi roman satan yer olmadığından kullanıyorum İdefix, D&R, Kitapyurdu gibi siteleri. Büyük bir sorunla da karşılaşmadım henüz açıkçası. Bir de müşteri hizmetlerini arayın isterseniz. Bu arada indirim de hiç fena değil.

kalidor

Alıntı yapılan: toonlovesicksr - 10 Eylül, 2014, 14:40:00
I am a very good post. I know that many do not get to read this.

"Robot olmadığını kanıtla"
  N.V.Google
Crom! Ölüleri Say...

Animvader

Alıntı yapılan: toonlovesicksr - 10 Eylül, 2014, 14:40:00
I am a very good post. I know that many do not get to read this.

Bu ne ya ;D Troll falan mı