idefix mağdurları

Başlatan altay1944, 23 Ekim, 2013, 20:42:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

Sanal Fuarın son günü 2 Ocak Perşembe akşamı 7 kitaplık bir sipariş verdim.
Hafta bile geçmeden bu sabah kargo ile eksiksiz teslim aldım.
Ya idefix kendini düzeltti ya da benim şansıma  :)
Şunu da belirtmek isterim, seçtiğim romanların tamamı "stokta" olarak belirtilmişti. Belkide temin edilmesi gereken kitaplarda sorun (hala) yaşıyor olabilirler.
Bilginize.

kedidiro

Alıntı yapılan: afu - 08 Ocak, 2014, 14:01:38
Sanal Fuarın son günü 2 Ocak Perşembe akşamı 7 kitaplık bir sipariş verdim.
Hafta bile geçmeden bu sabah kargo ile eksiksiz teslim aldım.
Ya idefix kendini düzeltti ya da benim şansıma  :)
Şunu da belirtmek isterim, seçtiğim romanların tamamı "stokta" olarak belirtilmişti. Belkide temin edilmesi gereken kitaplarda sorun (hala) yaşıyor olabilirler.
Bilginize.

aynısı benim için de geçerli... 15 günde gelmeyen kitapyurdu siparişimden sonra eski alışkanlık idefix bana iyi geldi...

kalidor

Kitap satış siteleri olmayan kitabı da stoklarında gösterip milletin parasını kullanabildiği kadar kullanıyor. İyi fikirmiş. Tüm kitapları stokta göster, sonra gelen paraları 15 gün repo yap. Hep bu faiz lobisi sebebiyle oluyor bunlar, kahrolsun bağzı şeyler  ;D
Crom! Ölüleri Say...

Mister NO

Alıntı yapılan: kalidor - 08 Ocak, 2014, 15:47:59
Kitap satış siteleri olmayan kitabı da stoklarında gösterip milletin parasını kullanabildiği kadar kullanıyor. İyi fikirmiş. Tüm kitapları stokta göster, sonra gelen paraları 15 gün repo yap. Hep bu faiz lobisi sebebiyle oluyor bunlar, kahrolsun bağzı şeyler  ;D

Bu açıklamanın zamanlamasını manidar buluyorum sayın Kalidor  ;D

V

Son siparişimden 30 kitap geldi.(Siparişi ayın 2. günü vermiştim)Kalan 10 adetten 5 adedini daha kargoya vermişler.5 adette temin ediliyor görülüyor.
Haydi hayırlısı..
"İstemem,eksik olsun.."

ercoktay

Benim iki siparişim vardı. 1 hafta içinde çoğunu gönderdiler. Ve temin edemediklerini de hemen iptal ettiler. En azından bu seferki siparişlerim uzun süre sürünmedi.

dean

Bulamadığım Blu-ray ya da Dvd'leri sipariş edeyim diyorum (daha önce internet alışverişi hiç yapmadım) ama yazılanları okuyunca korkuyorum valla.

NIC

banada hemen yolladılar ama teks kalmamış idefikste,nasıl bir iş bu anlmadım kitapyurdunda teks var idefikste yok

doktor1881

evet bendeki teks altın kutularıda iptal etmişler ;D ;D

Mister NO

İdefixSanal Kitap Fuarı devam ediyor.

Son iki senedir oldukça iyi çalışıyorlar. Dün gece yarısı (bugün saat 01:00'de) verdiğim siparişe ait ilk kargoyu 12 saat sonra yani bu öğlen yollamışlar. Yarın bana ulaşması bekleniyor.

Temin edilemeyen 5 kitap ise daha sonra yollanacak. Gerçekten inanılmaz bir kargolama hızı. Şapka çıkarılır.

pardus88

idefix de fast pay alışveriş yapan oldumu acaba  %20 indirim geri ödeme kampanyası vardı ben alamadım alan varmı

s.b

İdefix iyi gidiyor "idi" desek daha doğru olur. Şöyle izah edeyim.
Verdiğim siparişler hızlı bir şekilde gönderiliyor. Ellerinde olmayanlarda tedarik edildikçe kargolanıyor. Yani gönderme hızlarında sorun yok.
Sorun gönderilen kitapların kalitesinde. Gelen Zagor Klasiklerin hepsinin hoşafı çıkmış durumda. Kapaklar yıpranmış, kırılmış ve hatta bir tanesinde delik bile var.
Sanki 40 kişi tarafından okunmuş ve futbol maçında top olarak kullanılmış gibiler. Bu kitapları paketleyip yollamaya utanır insan be kardeşim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pardus88

malesef odurum benimde başıma  da geldi bazen baskı hatası kitaplarda geliyor yıpranmış kitaplarda zannedersem dr gibi kitap mağazalarından iade gelen teşhir ürünleri insanlar kitaplara bakıp yıpratıyor dr da onlar satılmaz diye iade ediyor onlarda internette satışta gönderiyor bu konuda en iyi site kitapyurdu ordan yaptığım alışverişlerde pek sıkıntı olmadı

Animvader

Siz gene iyi %20 iade alamamışsınız.Ben fastpay ile sipariş verecektim sipariş oluşmadı ama para güzelce hesabımdan çekildi.2 haftadır iadeyle uğraşıyorum hala alamadım.Aman diyeyim fastpay ödemesinden uzak durun  >:(

V

Fastpay 'la ödemeyi siteden kaldırmışlar ve hiçbir açıklama da yok malesef
"İstemem,eksik olsun.."