Punisher Max - Marmara Çizgi

Başlatan hennessy, 24 Ekim, 2013, 20:59:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ralph

1. cildi bitirdim. Bence harika bir başlangıç olmuş, ben çok beğendim. Comicsle uzaktan yakından alakası olmayan ben tam bir comics hayranı oldum bu sıralar... Bunda yayınevi fark etmeksizin karakterlerin derinleştirilmesi büyük bir etken. Artık comics karakterleri üzerine tez yazılacak kadar derin, yeni yazar-çizerler aldıkları mirası çok iyi kullanıyor.

Teşekkürler Marmara Çizgi...

Mrtekin

Punisherı özleyenler,

Jbc'nin 5 ronininin içindeki punishera bir göz atsınlar, çok başarılı bence.
They drew first blood...

egemen görçek

5. cildin çevirisi bitti bu arada. Dizgiye gönderildi :)

kalidor

4. ve 5. cilt ardı ardına gelecek o zaman  :)
Crom! Ölüleri Say...

egemen görçek

Alıntı yapılan: kalidor - 11 Mayıs, 2015, 10:33:29
4. ve 5. cilt ardı ardına gelecek o zaman  :)

Oyy özür dilerim kafam kaymış. 4. cilt bitti, 5'e henüz başlamadım. Scalped 5 ile uğraşıyordum rakamlar kafamda birbirine girdi. Yanlış bilgilendirme için tekrar özür dilerim :-[

egeman45

4.cildi merakla bekliyoruz, Temmuz sonuna kadar yetişir mi acaba :)

ilke

salı günü matbaadan çıkacak (matbaanın yalancısıyız)

arefe gününe kadar dağıtmak istiyorum. Yanında Avenging 2 ve Phoenix - Ağıt cildi de geliyor :)

Mrtekin

They drew first blood...

dean

Alıntı yapılan: ilke - 10 Temmuz, 2015, 19:55:53

arefe gününe kadar dağıtmak istiyorum. Yanında Avenging 2 ve Phoenix - Ağıt cildi de geliyor :)

Bunlar süper haberler ilke. Teşekkürler. Second Coming ve Uncanny X-Men'den haber var mı ?

hennessy

Alıntı yapılan: ilke - 10 Temmuz, 2015, 19:55:53

Harikasın kardeşim.............
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ilke

Second Coming'den önce Çizgi Düşler'in Messiah War cildini hazırlıyorum çünkü Mesih KompleXi hikayesiyle arada o var. Onu çıkardıktan sonra da bu sene sonuna doğru second coming gelecek.

Uncanny X-Men serisini ayrı yayınlamayacağız. Şu an All New X-Men 3 hazırlanıyor. Ondan sonraki 4. X-Men cildi Uncanny 1 olacak. Amerika'dan resmi cilt okuma sırasını aldık ve böyle yapmaya karar verdik. Gerekli'nin Avengers serilerinde kim kimi ne zaman nerede okuyacak soruları o kadar çok oldu ki bu seriyi doğrudan okuma sırasına göre yayınlama kararı aldık.

dean

Alıntı yapılan: ilke - 10 Temmuz, 2015, 21:19:34
Second Coming'den önce Çizgi Düşler'in Messiah War cildini hazırlıyorum çünkü Mesih KompleXi hikayesiyle arada o var. Onu çıkardıktan sonra da bu sene sonuna doğru second coming gelecek.

Uncanny X-Men serisini ayrı yayınlamayacağız. Şu an All New X-Men 3 hazırlanıyor. Ondan sonraki 4. X-Men cildi Uncanny 1 olacak. Amerika'dan resmi cilt okuma sırasını aldık ve böyle yapmaya karar verdik. Gerekli'nin Avengers serilerinde kim kimi ne zaman nerede okuyacak soruları o kadar çok oldu ki bu seriyi doğrudan okuma sırasına göre yayınlama kararı aldık.

Cevaplar için teşekkürler.

hanac

Tanıtım Bülteninden

Punisher MAX, Cilt 4: Düzler Ters, Siyahlar Beyaz, Temmuz 2015

16cm x 24cm, 144 Sayfa, Renkli, 27TL, Çeviri: Egemen Görçek

NICKY CAVELLA NİHAYET BULDU.

Punisher'ı nasıl indireceğini. Ruhuna nasıl işleyeceğini. Frank Castle'ı nasıl kontrolden çıkaracağını.
Ama gangster Cavella'nın entrikaları, New York'u kökünden sallayan bir vahşet dalgası yaratınca, diğer avcılar da saklandıkları
karanlıktan ortaya çıkmaya başladılar. Sonlanması gereken hesaplaşmalar var. Dökülmesi gereken kan var.
Dünya tepetaklak olduğunda ölümler ve katliam sona erecek mi?
Punisher bile zıvanadan çıkabilir mi...?

Mrtekin

1. Ciltin devamı, bu ciltle bağlanıyor.

Bu sefer, olay çok kişiselleşecek, tavsiye ediyorum.
They drew first blood...

Ozan

Punisher MAX Cilt 4 - Önizleme Sayfaları