Fuara gideceğim yardımcı olur musunuz?

Başlatan Örümcek Adam, 06 Kasım, 2013, 11:26:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Örümcek Adam

Merhaba.Ben şirinevler metrodan fuara nasıl gidebilirim?
Ayrıca öğrenciyim.babamdan yalvarark 50 tl aldım ve benimde biriktirdiklerimle 120 tl oldu.fuara 100 tl bütçe ayırdım
16 yaşındaki genç için tüyap uygunmudur fiyat olarak ;D

kalidor

Karşı tarafı pek bilmem de, metrobüse binip Avcılar'a gideceksin. Oradan ücretsiz aktarmayla tekrar metrobüse binip Beylikdüzü Tüyap'ta ineceksin. Metrobüs dışında ulaşım zor olur. Çizgiroman standlarına gidip altınmadalyon üyesiyim, öğrenciyim ekstra indirim istiyorum de bence bir güzellik yaparlar  :D Tabii formumuza gıcık kapan yayıncılar varsa o zaman sana kitap bile satmayabilir  ;D
Crom! Ölüleri Say...

haysat

Slm ben cevizlibagda oturuyorum eger pazar gunu gitmek istiyorsan beraber gidebiliriz
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: Texus - 06 Kasım, 2013, 11:26:57
Merhaba.Ben şirinevler metrodan fuara nasıl gidebilirim?
Ayrıca öğrenciyim.babamdan yalvarark 50 tl aldım ve benimde biriktirdiklerimle 120 tl oldu.fuara 100 tl bütçe ayırdım
16 yaşındaki genç için tüyap uygunmudur fiyat olarak ;D

Merhaba fuara nasıl gidebileceğin yönünde bilgi verilmiş. En kolay ulaşım metrobüsle. Fuar'da özellikle Çizgi Düşler ve Gerekli Şeyler'de doyurucu indirimler var. Ayrıca konuyla ilgili açılmış Fuar Günlüğü başlığını okuyabilirsin, orada ciddi bilgiler var.
Bunun dışında öğrenci olduğunu ve kısıtlı bir bütçeyle çizgiroman almaya çalıştığını daha önceki mesajlarında görmüştüm. Elimden çıkarmayı düşündüğüm aşağıdaki kitapları sana hediye edebilirim. Kitapların hepsi sıfır ayarındadır.
X-Men Klasik Cilt 1
X-Men Klasik Cilt 2
Berlin Cilt 1
Berlin Cilt 2
Abdülcanbaz Kutu 1 (5 Kitap)

Jedmau

Selam,

Texus bana özel mesajla adresini gönderirsen sana bastığımız star wars - umbrella academy ve vader ciltlerinden birer tane hediye edebilirim ,

sevgiler
ertan

Örümcek Adam

Cidden Hepinize sonsuz teşekkürler. :)
Bütçe sorunu yüzünden birçok çr yi alamadım bayadır.İnşallan ucuz olur.
minnettarım :)

Örümcek Adam

Merhaba Biliyorsunuz 4 gün önce bir konu açtım fuara gideceğim yardımcı olurmusunuz diye
Ancak para sıkıntım oldugu için cumartesi pazar çalışmak için mcdonaldsa başvuru yapmıştım
haftaya kesinleşir dediler az önce aradılar cts gelmemi söylediler.
Fuar için yol tarifinde ve öneride bulunanlara çok teşekkürler.
Çizgiroman okumak isteyip sıkıntı yaşamak çok kötü ya
Biriktirdiğim parayı bir arkadasıma vereceğim benim için almasını isteyeceğim
16 yaşımdayım sanırım işimi elime alana kadar çr haram bana  :'( :)