Kommiks

Başlatan emre ozdamarlar, 18 Aralık, 2013, 14:04:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Daha önce forumumuzda paylasildi mi bilmiyorum ama söyle bi haber gördum.
http://www.webrazzi.com/2013/12/13/kommiks-marvel-comics-turkce

rumar80

Yeni yeni comixology'den alışveriş yapan biri olarak (ilk defa bu ay Avengers Under Siege'i aldım) bu haber ilgimi çekmedi desem yalan olur. Fiyatın uygun olması halinde arada eksik bazı sayılarımı buradan tamamlayabilirim.

Nightrain

Çok sevindim. Umarım Marvel ile sınırlı kalmazlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Harun Ça

kalidor

Telefonum Samsung olduğu için şimdi S-MAG uygulamasını indirip baktım. Çizgiromanlar fasikül olarak konulmuş. Tanesi 1.99 TL.

Mesela Marvel Zombies'te çevirmen: Ezgi Ovat, Editör: Merve Ünlü

Dark Reign Punisher çevirmen: Tuğçe Ertan, Editör: İlke Keskin (bir çoğunda editör İlke)

Önizleme olanağı veriyor ama telefondan da wirelesstan da açamadım açıkçası, biraz daha beklemek veya daha hızlı bir internet bağlantısı gerekebilir. Abone ol seçeneğine tıklayınca bir sonraki versiyonda aktif hale gelecektir diye uyarı çıkıyor.

Spiderman Noir, Avengers vs X-Men, Hawkeye, Guardians of the Galaxy, Secret Avengers, Ultimate Iron Man, İç Savaş, Spider Man & Human Torch, Fear Itself, Marvel Kingts: Fantastic Four şimdilik yer alan comicsler.
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Valla tabletim olsa dayanamayıp alır okurdum.Fiyatta gayet makul görünüyor.

omega red

Fiyat iyiymiş. Bu hesapla bi cilt 10-12 TL oluyor.
apple tabletler için de çıkartırlar heralde yakında?

Harun Ça

Samsung cihaz şart olması en büyük dezavantajı. Ben denemedim ama ücretsiz fasiküller de olduğu söyleniyordu. Android ve ios için bağımsız bi uygulama çıkarmaları elzem.

Animvader

http://www.samsung.com/tr/microsite/contents/smag.html

Yukarıdaki sayfadan da görülebileceği gibi içerik tamamen ücretsiz olmuş galiba.S-Mag'i indirdim ve bütün çizgiromanlar ücretsiz gözüküyor.Hatta Atlas, Pc Net, Level, Popular Science, gibi dergiler de ücretsiz.

Ücretli satışa ilgi olmadı ya da belli bir süreliğine ücretsiz oldu galiba.