Süper Korku okuyan?

Başlatan Örümcek Adam, 28 Aralık, 2013, 12:22:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Örümcek Adam

Süper korkuyu hiç okuyanınız varmı? Tuco ramirez üye adlı abim alfa conan yollamıştı biraz onun arkasında hep reklamını görüyorum çekici geldi bana açıkçası.Nasıl bilgisi olan varmı?

yunusmeyra

alfa conan'da ilanını gördüğün "süper korku"lar 2000'lerin başında kısa bir yayın şansı bulmuş olanlar mı acaba? (bu seri ,conan'ları "alfa yayınları" başlığı altında yeniden yayınlayan Ali Recan'ın çıkarttığı bir seriydi sanırım..)
  bir de daha eski tarihli yayınlar mevcut..80'lerin başından itibaren alfa yayınları,"süper korku" adıyla senelerce baskılarını sürmüştü piyasaya..bunlar içinde "cep" boyutunda (ciltleri ve süper ciltleri mevcuttur..) olanlar olduğu gibi fasikül ve ciltli büyük boylarıda vardır.. amerikan "comics" ekolünün başarılı "korku" dergileri olan "eerie" ve "creepy"nin 60 lı yıllardan itibaren sayfalarında yer verdiği kısa korku öykülerini buluruz bahsettiğimiz dergilerde.. ayrıca farklı korku serilerinin -vampirella,zombi,voodo,dracula gibi- öyküleride karma olarak yayınlanmıştır..2000'lerde yayınlanan seride bu seçmece tekrar yayınlardan oluşuyordu..lal yayıncılık bir kaç sene önce bahsi geçen orjinal edisyonların (eerie ve creepy) baskılarına başlamış ancak devamı gelmemişti..
  okunur mu? diyene okunur hem de keyifle derim  ;)  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Örümcek Adam

Şu bilginin güzelliğine bak belgesel gibi adeta :) vallahi çok sağolun okuyasım geldide alacak param kalmadı :D

DAMPYR

Evet Lalin başlattığı seri güzeldi ne yazık ki oda yarıda kaldı... >:( :-\ :'(

Örümcek Adam

Ben hiç okuyamadım gene siz iyisiniz :( Çok merak ettim bu sayıyı şimdi