Gotham Tv Series

Başlatan dean, 15 Ocak, 2014, 16:43:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lampard

Bugün başlıyor, heyecan dorukta :)

hennessy

İlk bölümü demin bitirdim. Ya beklentilerim yüksekti ya ben çok kastım üzülerek ilk bölüm klişeler dolu olarak bitti.

Wayne'ler ölüyor catwoman şahit. Gordon çok havalı bir tip. Benim çizgi romandaki karakterimden yakından alakası yok.

Ne o ilk sahnede yaptığı. Aksiyon sahneleri çok amerikan vari. Bilmiyorum ilk bölümden yüklenmek istemiyorum.

Person of interest ilk on bölümü sıkmış sonra açılmıştı.  Ama o dizi bana hep umut vadetti. Bilmiyorum bu diziye ısınamadım.

Sahneleri kamera çekimleri benim Gotham'ım değil. Ama ümit ile izleyeceğim.

Alfred uşak mı ? Yoksa dost mu ? Uşak ise yazık. Hele Gordon'a ortak demesi yok artık :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Animvader

Pilot bölüm için fena değildi bence.İleride açılabilir gibi duruyor.

Ama Gordon'ın gidip de 12 yaşındaki bir çocuğa polisle mafya bir olup suçsuz bir adama tuzak kurdular.Polisin içindeki pislikleri temizleyecem falan

demesi bana saçma geldi.Sonuçta o Batman değil ki daha yeni ebeveynleri öldürülmüş bir çocuk.Biraz daha bekliyebilirlerdi bence iki karkteri

yakınlaştırmak için.

Chuck

Açıkcası benimde beklentilerimi karşılayamadı ilk bölüm, Gordon'a tam ısınamadım, ve bir çok şeyi olması gerekenden hızlı bir biçimde işlemişler gibi geldi. Tabi izlemeye devam bu kadar çabuk umudu kesmemek lazım :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Harun Ça

Pilot bölüm beni tatmin etti evet olaylar biraz hızlı gelişti ama ilerde böyle üstünkörü ilerlemeyecektir. Tanıdık karakterlerin orijin öykülerini izlemek çok güzel ve işin içine Fish Mooney gibi çizgi roman evreninde olmayan yeni karakterlerinde eklenmesi iyi olmuş. Beğenmediğim yanı Don Falcone için seçilen cast. Benim hayalimde hep Tim Sale çizimi canlanıyor bu adam çok tonton Batman Begins de daha iyiydi.

dean

2. bölümü dün yayınlana dizi The Balloonman isimli üçüncü bölümü ile haftaya ekranlarda

http://www.youtube.com/watch?v=7RASP8le95w

lampard

2. bölümü yeni bitirdim, hiç hoşuma gitmedi. Bruce Wayne'in ailesi öldürüldükten sonra yaşadığı travmanın üzerinde hiç durmadılar, Seline Kyle'ın Wayne cinayetini görmesi, Gordon-Bruce ilişkisi, Alfred, Penguin karakterleri vs. bi sürü nokta beni rahatsız etti. Dollmaker'ın işini yapan kadının oyunculuğu da tüy dikti resmen. Bir de GCPD'deki yozlaşmışlığı saçma sapan işlemişler ya kurguda genel olarak çok fazla tutarsızlık ve abeslik var. Çok yüksek beklentilerim olmamasına rağmen büyük hayal kırıklığı yarattı bende ilk 2 bölüm.

doktor1881

batmanı seven o kadar arkadaş varken bu diziyi tanıtmamanız büyük hata Wayne nin çocukluğunu anlatan dizi bir harika 2. bölüm yayınlandı

hanac

Alıntı yapılan: doktor1881 - 02 Ekim, 2014, 10:32:25
batmanı seven o kadar arkadaş varken bu diziyi tanıtmamanız büyük hata Wayne nin çocukluğunu anlatan dizi bir harika 2. bölüm yayınlandı

Bkz. Çizgi Roman Uyarlaması Diziler başlığına  :)

4 sayfa muhabbet yapmışız bile

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,7608.0.html

doktor1881

??? ??? pardon benim hatam tv dizileri başlığında bulamadım ondan böyle oldu halbuki okumuştum ama niye bulamıyorum dedim neyse bu vesile ile konuyu canlandırdık ;D ;D

dean

Gotham, Two-Face'ini buldu; Nicholas D'agosto

rumar80

Two Face, Batman'in varlığında oluşan bir karakterdir. Bence bu nedenle bu kardeşimiz bence Harvey Dent olarak kalacaktır ki böylesi daha uygundur.

ercoktay

İlk 2 bölümü izledim. Her karakteri göstereceğiz Batman okuyucularını mest edip şaşırtacağız diye biraz hızlı ve karışık başladı. Ama izletiyor kendini. Diğer bölümleri bekliyorum. Ama yine de bir Arrow değil.

Chuck

2. bölümü az önce izledim. İlkinin üstüne bir şeyler koymuşlar yine olması gerekenden hızlı ama çok sırıtmıyor :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Ras Al Ghul

Güzel bir dizi 3.bölmü izleyen var mı