Gotham Tv Series

Başlatan dean, 15 Ocak, 2014, 16:43:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

11.bölüm Jim Gordon gittiği Arkham  Tımarhanesinde de rahat edemiyor. Olaylar peşini bırakmıyor.Güzel bir bölümdü.Bu arada Butch sen ne yaptın be Notu:8/10

doktor1881

12.bölüme Penguen'in 'Hello Fish' sözü damgasını vurdu. Penguenİn zekasına ve gülüşüne hayranım.Dizi ilk başlardaki yavan havasından kurtulmuş. 7. bölümden itibaren yükselen bir ivmede.Diğer parlayanı ise Jim Gordon.Artık daha kendine güvenen ve daha asi karekterde. Falcone'ye acıdım bu bölümde  bölüm Notu:9.5/10

doktor1881

13.Bölümde Jim Gordon uyuşturucu işine girmiş kirli polislere savaş açıyor.Ortakları ise Harvey ve Penguen ;D

Mr Nygma ,Mss Kringle tarafından aşkının kabul görmemesinden ve aşağılanmasından çok üzülüyor

Penguen Fish'den kurtulduğunu düşünerek erken bayram ediyor

doktor1881

14.bölüm psikopat bir katil peşinde Gordon ve Harvey,Harvey'in ilk defa aşık olması,Penguen'in zor duruma düşmesi.Nygama'nın Adli tıp uzmanını zekice harcaması....Bölüm notu:6/10

Bölümden çıkarılacak anlam:Zeka;güç ve kaba kuvvetten daha kuvvetli bir silahtır

doktor1881

15. bölümde Efendi Bruce hayat derslerinin bir yenisini alırken,Penguen şimdilik durumu kurtarıyor,Fish küllerinden doğuyor(Niye orda onuda anlamadım ) Gordon ve Harvey geçen bölümde ortaya çıkan katillerin peşinde... Bölüm notu:6.5/10

doktor1881

16.Bölüm    Sirkte meydana gelen bir cinayet de Gordon ile Dr. Lee iyi bir ikili oluşturdular.Başka bir diyarda Fish de yeteneklerini (Boş olmadığını) gösteriyor Bölüm notu:7.5/10

Jerome'nin tipi ve hareketleri Jokere çok benziyor

doktor1881

17.Bölüm ana fikri 'Merhametten maraz doğar'

Fish ve Penguen içinde bulundukları durumdan çıkış ararlar

Gordon ve Harvey ise Kırmızı Başlıklı Çetenin peşinde

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

18.bölüm ile günceli yakaladım Dizinin uzun ara vermesi bana yaradı (Bu arada yeni bölüm 14 nisanda yayınlanacak) Arka arkaya seyretmek bağımlılık yaptı.

Bizim polis teşkilatınada Gordon gibi birisi lazım Bölü notu:9/10

Bugün dizilerden yana şanslıyım WD de çok güzeldi Bakalım 3. dizimiz nasıl çıkacak ???

doktor1881

Bölüm:19 Dedektif Gordon final sahnesine damgasını vurdu.Sinemada olsa ayakta alkışlanırdı.

Bruce ve Kedi Kız ortaklığı ilerliyor.Sen temizsen kirli işleri yapacak biri her zaman yanında lazım ;D

Fish yine zekasını ve acımasızlığını gösterdi

Bölüm Notu:9.5/10

doktor1881

Fox'un çizgi roman uyarlaması dizisi Gotham, önemli bir oyuncusuna ikinci sezonda veda etmeye hazırlanıyor! İlk bölümden beri baş kötülerden Fish Mooney karakterine hayat veren aktris Jada Pinkett Smith, yeni sezonda yer almayacağını duyurdu. Extra isimli programda açıklama yapan oyuncu, Gotham için sadece bir yıllığına imza attığını ve bu sürede iyi zaman geçirdiğini söyledi. Pinkett Smith, sezon finalinin müthiş olacağını da sözlerine ekledi.

Neyse ki kadrodan sadece ayrılık haberi gelmedi... Batman evreninin yakından tanıdığımız karakterlerinden biri de, yeni bir oyuncuyla diziye dahil oluyor. Nolan imzalı filmlerde Morgan Freeman tarafından canlandırılan Lucius Fox'un gençliğini de Gotham'da izleme şansını yakalayacağız. The Newsroom, Homeland ve 12 Years a Slave gibi yapımlardan hatırlanabilecek Chris Chalk, bahsi geçen karaktere hayat verecek. İlk kez 21. bölümde göreceğimiz aktör, ikinci sezonda da yer alacak

Sakızlı Ohannes Paşa

Bir 10 bölüm falan izledim de daha sonrasına tahammül edemedim. Benim için bittiği an şuydu: bu fish midir nedir falcone'u indirme planı yapıyor. Zamanı gelince bütün gücümüzle saldırıp, onun yerini alacağız falan diyor. Böyle insan güzel bir plan falan bekliyor tabi. Peki Fish ne yapıyor? Falcone'un yanına bir kız sokuyor, kız kendine aşık ediyor falcone'u. Sonra Fish Falcone'u arayıp şehri terk et yoksa kız ölür diyor. Yani falcone'u indirme planı buymuş. Hahahahahaha. İyi güldüm buna ya. Tabi ilk izlediğimde gülmemiştim. Ana avrat sövüp kapatmıştım bilgisayarı.

dean

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 26 Nisan, 2015, 10:16:59
Bir 10 bölüm falan izledim de daha sonrasına tahammül edemedim. Benim için bittiği an şuydu: bu fish midir nedir falcone'u indirme planı yapıyor. Zamanı gelince bütün gücümüzle saldırıp, onun yerini alacağız falan diyor. Böyle insan güzel bir plan falan bekliyor tabi. Peki Fish ne yapıyor? Falcone'un yanına bir kız sokuyor, kız kendine aşık ediyor falcone'u. Sonra Fish Falcone'u arayıp şehri terk et yoksa kız ölür diyor. Yani falcone'u indirme planı buymuş. Hahahahahaha. İyi güldüm buna ya. Tabi ilk izlediğimde gülmemiştim. Ana avrat sövüp kapatmıştım bilgisayarı.

Hiç sorma. Benim için Batman mitolojisine hakarettir bu dizi.

doktor1881

Bölüm:20 Barbara ile Ork güzel ikili olacaklar gibi duruyor.
Efendi Bruce sırtını Selina Kyle'ne dayamış durumda.
Bölüm temposu düşük ama güzel bir bölümdü
Bölüm Notu:8/10

hennessy

Bugüne kadar nerede idiniz diyor insan. Harika bir final ve Batman'e yakışır bir hikaye.

Bugüne kadar ortalamanın altında ve ortalama seviyesinde giden dizi finalde sarsıldı. Yada seyirciden özür diledi ikinci sezonda size gerçek bir dizi izleteceğiz dedi.

All Happy Families Are Alike
SPOLIER
Bruce Wayne mağrayı buldu.
Barbara Kean V Dr. Leslie Thompkins savaşı başladı ben paramı Barbara'ya yatırıyorum.
Selina Kyle biraz daha iyi rol yapmaya başladı
Oswald Cobblepot penguen'i harika oynadı
Fish Mooney tam ortama ısınmışken ölmesi kötü oldu. Keşke dizide kalsa idi harika olurdu.
Sal Maroni dizide çok kötü duruyordu. Gitmesi iyi oldu
Carmine Falcone emekliye ayrılıp ssk maaşı almaya gitmesini pek inanamadım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean