Daredevil - Arkabahçe

Başlatan Nightrain, 17 Nisan, 2014, 10:45:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 27 Ağustos, 2014, 21:14:00
Dükkana uğradım 1 aya çıkarmış :) yenisi

Umarım hızlı bir şekilde seriyi bir an önce tamamlarlar. Arkabahçe de yayın yelpazesini genişletiyor, bakalım ne sıklıkla yayınlanacaklar...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Chuck

Diğer üç cildi okumadan bunu okusam olay örgüsünü anlayabilir miyim yoksa eksik mi kalır ??? kitabın yan bölümünde de 1 yazılmış kafam karıştı ??????
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

dean

Yüzde yüz gerekmez ama okursan daha iyi.

Chuck

Ahmet Oktay

Neco imkânın varsa önceden yayınlanan 4 cildi oku sonra bunu oku derim.

Arkabahçe güzel iş çıkarmış ama ufak tefek hatalar da yok değil.
Hikayeye gelirsek çok beğendim bu hikayeyi de, Daredevil'i özlemişim. Yazabilirsem bu ciltle ilgili daha detaylı birşeyler yazmak istiyorum.

Chuck

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 02 Eylül, 2014, 21:02:40
Neco imkânın varsa önceden yayınlanan 4 cildi oku sonra bunu oku derim.
Ahmet biraz baktım da üç cilt bulabildim. Koruyucu Şeytan, Bütünün Parçaları ve Uyan. . Dördüncünün adı ne? :)

dean

Alıntı yapılan: Neco - 02 Eylül, 2014, 21:17:19
Ahmet biraz baktım da üç cilt bulabildim. Koruyucu Şeytan, Bütünün Parçaları ve Uyan. . Dördüncünün adı ne? :)

Seyirciye Oynamak isimli bir cilt daha var.

dean

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Neco - 02 Eylül, 2014, 21:17:19

Benden önce Dean cevaplamış, bu 4 ciltte çok güzeldir. Çizim olarak Koruyucu Şeytan, hikaye olarak da Bütünün Parçaları birer adım önde benim için bu dört cilt arasında.

Alıntı yapılan: dean - 02 Eylül, 2014, 23:40:28
İkinci cilt yoldaymış.

Fazla bekletmezler inşallah :)

dean

Dördüncü cilt'in olayı biraz garip aslında. Marvel bile Daredevil Collection'larına almıyor.

Chuck

Alıntı yapılan: dean - 03 Eylül, 2014, 00:07:26
Dördüncü cilt'in olayı biraz garip aslında. Marvel bile Daredevil Collection'larına almıyor.
O halde 4. cildi almasam çok bir şey kaybetmez miyim? Tanesi 10 liradan ilk 3 cildi buldum fakat 4. tek başına yok. 4'lü satıyorlar o pakette fiyat olarak baya abartı. .

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Neco - 03 Eylül, 2014, 12:39:54
O halde 4. cildi almasam çok bir şey kaybetmez miyim? Tanesi 10 liradan ilk 3 cildi buldum fakat 4. tek başına yok. 4'lü satıyorlar o pakette fiyat olarak baya abartı. .

4. cilt yani Seyirciye Oynamak macerasında Daredevil'e dava açılır ve davayı açan kendi avukatı olarak Matt Murdock'ı tutar. Matt Murdock gizli kimliği Daredevil'e açılan bu davadan, bu işin içinden nasıl çıkacak ?

Macerayı 2 cümleyle böyle özetleyeyim, okuyup okumamak sana kalsın :)

dean

Alıntı yapılan: Neco - 03 Eylül, 2014, 12:39:54

Çok şey kaybetmezsin. Ben daha sonra ayrıntılı tanıtımını da yapıcam zaten.

Chuck

İkinizede teşekkür ederim :) Ahmet konu ilgimi çekti ama bütçe sıkıntısı baş gösteriyor öyle olunca :D Dean merakla bekliyorum incelemeni :)

yalcinerol345

İlk dört cildi biraz pahalı da  olsa aldım,okudum.İlk maceradaki öykü ve çizimler mükemmel.Ben bir Marvel kahramanını bu kadar kendini kaybetmiş görmedim.Dört cilt de birbirinden güzel.4.ciltte bir aşk doğuyor sanki.Mümkünse 4.cildi de bulun.(Bu arada ben böyle bir renklendirme görmedim,mükemmel ötesi).