Justice League (2017) - DCEU Film 5

Başlatan dean, 29 Nisan, 2014, 18:47:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Barmen Minik

Alıntı yapılan: xmenac - 04 Kasım, 2016, 23:58:26
Dawn of Justice filminde bu karakter CGI değil miydi? Acaba seslendirmeyi yapacak olan oyuncu mu açıklandı?

o sahnede karakter orda deil hologram olarak var

dean

Filmin kilit bir anında Green Lantern Coprstan birinin görüneceği iddaa edildi.

dean

xmenac

Superman'in geri dönüş sahnesi olabilir mi acaba bu fotoğraf? Yeni fragman da gelsin artık. :)

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 20 Aralık, 2016, 19:00:47
Superman'in geri dönüş sahnesi olabilir mi acaba bu fotoğraf? Yeni fragman da gelsin artık. :)

Bence de Superman'in geri dönüş sahnesi. Anladığım kadarıyla fragmanda gördüğümüz sahnelerin devamı. (The Flash'ın kaçışı ve Cyborg, Batman diyaloğu.) Zack Snyder'in paylaştığı bir videoda Henry Cavill buna benzer bir yerde siyah kostümle görünüyordu. Herhalde geri döndüğü sahnedir diye düşünüyorum bende. Yeni fragmanda ay sonu gelebilir deniyor. Bakalım.

dean

Lex Luthor ve Queen Hippolyta'nın filmde yer alacağı açıklandı.

dean

dean

dean

Cyborg'ün filmde motherbox'tan oluşacağı kesinleşti. Filmin sonunda yeni beden alabileceği dedikoduları güçlendi.

Nightrain

Bence de alsın. Çünkü çok kötü gözüküyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 08 Şubat, 2017, 14:49:25
Bence de alsın. Çünkü çok kötü gözüküyor.

Ben de hiç güzel göründüğünü düşünmüyorum. Üzerine basılmış kola kutusu gibi duruyor. Aksiyon içerisinde belki farklı durur ama şu anki hali pek iyi görünmüyor. Daha sade bir tasarım olabilirdi sanki.

xmenac

Filmde bir Green Lantern karakterinin yer alacağıyla ilgili haber tekrar gündeme gelmiş. Hal Jordan, John Stewart ya da Kilowog değilmiş.

Abin Sur olsa, Green Lantern öyküsüne geçiş için de güzel bir başlangıç olur.

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 25 Şubat, 2017, 00:05:20
Abin Sur olsa, Green Lantern öyküsüne geçiş için de güzel bir başlangıç olur.

Kulağa en mantıklı gelen hamle bu. Steppenwolf'un saldırısı sırasında sektörünü korurken ölür. Yüzükte Hal Jordan'a geçer.

dean

Aquaman'den çok kısa bir video var. Yalnız harika görünüyor.

https://twitter.com/meezus_christ/status/837051134992871424

Nightrain

Tahtta oturan Dead King sanırım? Heykel mi, canlı mı anlamadım?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"