Nathan Never Generazioni

Başlatan hanac, 26 Mayıs, 2018, 13:46:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Fumetti bitti diyoruz ama Bonelli yeni bir NN serisi daha başlattı.

Nathan Never Generazioni N° : 1

Yayın Tarihi: 26/05/2018

Hikaye: Antonio Serra

Senaryo: Giovanni Eccher

Çizim ve Kapak: Alessandro Russo

ferzan

Alıntı yapılan: hanac - 26 Mayıs, 2018, 13:46:50
Fumetti bitti diyoruz ama Bonelli yeni bir NN serisi daha başlattı.

Nathan Never Generazioni N° : 1

Yayın Tarihi: 26/05/2018

Hikaye: Antonio Serra

Senaryo: Giovanni Eccher

Çizim ve Kapak: Alessandro Russo

Bariz bir Sin City göndermesi yapılmış kapakta gerek Nathan Never yazısı, gerekse kapak kompozisyonuyla...Bu serinin özelliği nedir, konsepti nedir, yıllardır kullanılan Nathan Never başlık fontunun kullanılmayıp Sin City 'i hatırlatan bir fontla sunulmasının içerikle olan alakası ve bu yeni serinin vaad ettiği nedir bilmek isterdim...Detaylar konusunda haberdar olanımız olur da burada da paylaşırsa merakımız gitmiş olur... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

hanac

Alıntı yapılan: ferzan - 28 Mayıs, 2018, 11:30:50

Bariz bir Sin City göndermesi yapılmış kapakta gerek Nathan Never yazısı, gerekse kapak kompozisyonuyla...Bu serinin özelliği nedir, konsepti nedir, yıllardır kullanılan Nathan Never başlık fontunun kullanılmayıp Sin City 'i hatırlatan bir fontla sunulmasının içerikle olan alakası ve bu yeni serinin vaad ettiği nedir bilmek isterdim...Detaylar konusunda haberdar olanımız olur da burada da paylaşırsa merakımız gitmiş olur... :)

sorularının cevabı burada  :)

https://www.youtube.com/watch?v=f_4glor2V-w

hanac

Nathan Never Generazioni N° : 2

Yayın Tarihi: 23/06/2018

Hikaye ve Senaryo: Giovanni Eccher

Çizim ve Kapak: Mariano De Biase, Silvia Corbetta

ferzan

İkinci sayının da kapak yazı karakteri değişik, bir şeyleri çağrıştırdı ama tam anlamıyla da tanıdık gelmedi...Bu noktada şunu diyebiliriz ki bu Generazione serisinin her sayısı belli bir kült konsept üzerine kurulup türün başarılı üretimlerine (oyun, sinema, çizgi roman vs) göndermeli, saygı duruşlu bir seri olacak...Maalesef videodan bir şey anlamadım ama açıklamaların tahminime yakın olabileceğini sanıyorum... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

hanac

3. sayı 26 Temmuz da çıkıyor

NIC

Keşke bu seriyi renkli yapsalardı ama muhtemelen biz türkçe basımını göremeyeceğimiz için beyhude bir istek benimkisi  :(

Nemo

Nathan için değişik başlıklar altında mini seriler yapıyor Bonelli. 6 sayılık vs. gibi.
Behzat'ım bizde yayınlanması belki 3'er sayı 1 arada yapılabilir. Kostebek agabey?
Özel Alfa Ajanı

NIC

Alıntı yapılan: Nemo - 26 Haziran, 2018, 13:07:09
Nathan için değişik başlıklar altında mini seriler yapıyor Bonelli. 6 sayılık vs. gibi.
Behzat'ım bizde yayınlanması belki 3'er sayı 1 arada yapılabilir. Kostebek agabey?
Elbette çok isterim kardeşim ama daha aylık seride sıkıntı yaşıyorsak pek ihtimal vermiyorum.Köstebek ağabey?