Tommiks Sohbet Odası

Başlatan haysat, 02 Haziran, 2014, 21:45:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aa

Tommiks in en uzun süren macerasıdır. Muhtemelen Esse Gesse binbirsuratı tekrar ortaya çıkarmayı planlıyordu o yüzden öldürmedi ve bir gemiyle uzaklaştırdı ama nedendir bilmem daha sonra bir daha çizmediler.
Esse Gesse Hayranı...

Mister NO

70 yaşında bir delikanlı. Çok yaşa Yüzbaşı Tommiks (Capitan Miki) nice yıllara.

hanac

Tommiksi tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.  :)

Gabby

Alıntı yapılan: hanac - 01 Temmuz, 2021, 07:58:44
Tommiksi tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.  :)

..... :D :D :D

kırkambar

Geçenlerde Teksas, Swing ile birlikte Tommiks'in de Hoz külliyatını aldım. Okur muyum okumaz mıyım bilemiyorum ama evin sakinlerinden biri gibi kitaplığımda durmaları iyi geliyor. Nice yıllara diyorum ben de.

Nemo

Nice yaslari olsun. Cocuklugumda cok severek okurdum. TAY yayinlari kapaklari ve basimi bence efsane. Yeri gelmisken belki bilen vardir. TAY yayinlari 54 luk seride, tum maceralar var mi yok mu? 
Özel Alfa Ajanı

Orontes81

mutlu yıllar..Konyakçı ve doktor a selamlar

aa

Çocukluluğumuzun en büyük mutluluğu, Teksas, Tommiks, Swing ve Tom Braks..
Esse Gesse Hayranı...

hanac

Alıntı yapılan: Nemo - 01 Temmuz, 2021, 14:53:55
TAY yayinlari 54 luk seride, tum maceralar var mi yok mu?

Bilmiyorum.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Nemo - 01 Temmuz, 2021, 14:53:55
Nice yaslari olsun. Cocuklugumda cok severek okurdum. TAY yayinlari kapaklari ve basimi bence efsane. Yeri gelmisken belki bilen vardir. TAY yayinlari 54 luk seride, tum maceralar var mi yok mu?
yok olduğunu zannetmiyorum tay yayınları tommiks genelde hep tekrardan gittiler

pizagor

Çizgiroman yolculuğum okuma yazma bilmediğim yaşlarda Kervan Asteriks'leriyle başlar, sonrasında da Blek ve Tommiks ile genişler. Yaş azıcık ilerleyince ister istemez radarımdan çıksa da bana bu keyifli hobiyi aşılayan karakterlerden birinin yetmişinci yaşını kutlamamak olmaz. İyi ki varsın Tommiks, şerefine süt dolu bardağımı kaldırıyorum :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...