Teks Aylık Seri - Çizgi Düşler

Başlatan caretta, 17 Haziran, 2014, 17:18:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

San Diego'da Korku

Dokunduğu kişiyi iyileştirebilme özelliğine sahip olan güzel Çinli kız Sun'u kurtarmak için girişilen macera, neredeyse kötülük tanrısı konumuna erişmiş olan Wu Amca'nın gizli sığınağının derinliklerine taşınmış durumda. San Diego'da üstlenmiş olan Çin mafyasını 45'lik dumanıyla dolu kötü günler bekliyor!

Meksika Köleleri

Sınırın güneyinde hava gittikçe ısınıyordu. Köle tacvirlerinin eline düşmüş kız kardeşini kurtarmak isteyen Anita adlı genç kadın için kahramanlarımız sıcağa rağmen yeriden Rio Grande nehrini geçmeye karar verdiler. Desperados'ların arasında geçen kısa ama fazlasıyla heyecanlı bir macera!

Sayfa Sayısı: 224
  Etiket Fiyatı: 45 TL

caretta

Orijinal 691-692 sayıları içerecek olan 44.sayı Ruju-Ginosatis üretimi bir macera. Cochise'in gençliğinden başlıyor. Ailesi mavi ceketliler tarafından katledilen bir Apaçi çocuğun öyküsü. Bir subay tarafından evlat edinilen çocuk, West Point Askeri Akademisi'nden mezun olur. Yıllar sonra gerçek ailesinin izlerini sürmek için San Carlos Apaçi rezervinde Cochise'e gelir.
İki kitapta bitecek tam bir macera. Senaryo ve çizimler oldukça sağlam. 45.sayı (693-694) da da eski dostumuz Proteus geri dönüyor. Bu iki kitap 2021 programında vardır umarım.

sultanhisar

44.sayıdan haber var mı.. ??? Bu ay çıkacak mı  ::) ???

haysal

Çok zor olsa da imkânsız değil.

sultanhisar

hennessy

Alıntı yapılan: caretta - 15 Şubat, 2021, 22:39:08
Orijinal 691-692 sayıları içerecek olan 44.sayı Ruju-Ginosatis üretimi bir macera. Cochise'in gençliğinden başlıyor. Ailesi mavi ceketliler tarafından katledilen bir Apaçi çocuğun öyküsü. Bir subay tarafından evlat edinilen çocuk, West Point Askeri Akademisi'nden mezun olur. Yıllar sonra gerçek ailesinin izlerini sürmek için San Carlos Apaçi rezervinde Cochise'e gelir.
İki kitapta bitecek tam bir macera. Senaryo ve çizimler oldukça sağlam. 45.sayı (693-694) da da eski dostumuz Proteus geri dönüyor. Bu iki kitap 2021 programında vardır umarım.

45.sayıyı merak ediyorum abi güzel hikayedir inşallah Tex ölmez vatan bölünmez...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

caretta

Haysal dostum Türk Sanat Müziği sever mi bilmiyorum ama bu şarkı ona gitsin.
Hicaz  Şarkı. Söz Süleyman Nazif Beste Şerif İçli

"Derdimi ummana döktüm, asumana inledim
  Yare de ağyare de hal-i derunum söyledim
Aşina yok derdime ben söyledim,ben dinledim
Gözlerim yollarda kaldı,gelmedin çok bekledim".

sultanhisar

Ayın yarısına geldik...44 sayıdan haberi olan varmı  ??? Acaba... tamam mı? Devam mı?

caretta

Alıntı yapılan: sultanhisar - 14 Nisan, 2021, 13:54:37
Ayın yarısına geldik...44 sayıdan haberi olan varmı  ??? Acaba... tamam mı? Devam mı?
Aylık Teks'i siz ve benden başka soran yok.Mayıs ortalarında belki çıkar.Forumda
sesimiz daha gür çıksa yayınevi telifi daha erken bağlayabilirdi.Artık ne çıkarsa "eyvallah"
diyecek durumdayız.YayıneviTeks yayınını bırakmadık diyor,ama nelerin telifi bağlandı
bilmiyoruz.Köstebek Çetin Bey de sırra kadem bastı.Haysal dostumuz bilgi verebilir.

Nemo

Abi, ben ve cogu dostumuz da merak ediyor akibetini. Keske bir an once altin seri 400. sayiya ulassa. Bir derdimiz biterdi valla.
Özel Alfa Ajanı

DAMPYR

Alıntı yapılan: Nemo - 14 Nisan, 2021, 16:12:37
Abi, ben ve cogu dostumuz da merak ediyor akibetini. Keske bir an once altin seri 400. sayiya ulassa. Bir derdimiz biterdi valla.
Çıkan enson Tex Klasik 54.sayıyla orjinal 276 ya gelindi ,277 den itibaren hesaplarsak 400-277 : 124 sayı var 400 e ulaşmaya 2 li ciltlerden 62 cilt daha çıkması lazım oda hayal, Tabi bide öbür çıkardıkları Aylık Teks var oda enson çıkan 43. sayıyla orjinal 690. sayıya ulaştı ne çıkarsa kardır

caretta

Klasik Seri de bayağı geriden geliyor.Yılda iki kitap 4 sayı ile 400.sayıya
ulaşmaya benim ömrüm yetmez.Yine de yaşadığım müddetçe Teks almaya
ve okumaya devam.

orhan şafak

Atilla abi 69 luk biterse elimizdeki ad alfa galaksiden çıkan kitaplar bizi 400 e ulaştırırmı acaba yani macera bazında kopmalar varmıdır

Nemo

Alıntı yapılan: orhan şafak - 14 Nisan, 2021, 22:58:20
Atilla abi 69 luk biterse elimizdeki ad alfa galaksiden çıkan kitaplar bizi 400 e ulaştırırmı acaba yani macera bazında kopmalar varmıdır

AKSOY ile OGLAK arasinda yayinlanmayan 8 sayi var. (orjinal sayilar: 393-400)

ALFA ve GALAKSI kismini Atilla agabey daha iyi bilir :)
Özel Alfa Ajanı

caretta

69'luk Seri 304-307 orijinal sayıda bitiyor.Hatta bu macera tamamlanmadan yayın sona erdi.Alfa 309-310 sayılarla başladı
ama maceranın son sayfaları eksik.307-308 Ceylan'ın son Teks Fasikül Serisi(5 fasikül)nde yayınlandı.32'lik Alfa 309-338 sayıları
içeriyor.338-346 sayılar Türkiye'de hiç yayınlanmadı.10 sayılık Galaksi 346-353 sayıları kapsıyor.Ama 346'nın başı;353'ün sonu
eksik.Doğan Egmont 354-381 sayıları içeriyor.393-400 sayılar da Türkiye'de hiç yayınlanmadı.Diyeceğim o ki Çizgi Düşler 400.
sayıya gelebilirse hem bu yayınlanmamış,eksik sayfalı ve hiç yayınlanmamış maceraların yayın karmaşasını giderecek.Arada
Aksoy'u atlamışım.381-392 sayıları da Aksoy yayınladı.