Ras Al Ghul'dan Güncel Haberler

Başlatan Ras Al Ghul, 23 Temmuz, 2014, 12:46:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ras Al Ghul

Geç de olsa yeni haberler:
~Alan Moore üstadın yeni serisi providence olarak açıklandı
~Marvel Star Wars,Darth Vader ve princess leia isimli 3 yeni seri başlatacak 1 i (leia) mini seri olacak
~Boom dan escape from new york serisi geliyor
~Guardians of Galaxy 2 2017  Temmuz 27 de gelecek.
~Hem hank pym hem Scott Lang ant man olacakken filmin kötüsü yellowjacket.Filmde Hank in kızı Hope Van Dyne olacak
~Andrea sorrentino Marvel a geçmiş

Ras Al Ghul

Ras Al Ghul

Yeni haberler:
~wonder woman Aquaman ve Shazam filmleri için site hakkı alındığı konuşuluyor :)

Ras Al Ghul

Ras Al Ghul

Uzun bir adan sonra geri döndüm.
Lucas Till'in oynadığı Havok X Men:Apocalypse'da geri dönecek.
Wolverine' in ilk gözüktüğü sayıyı çizen insan olar Herb Trimpe vefat etmiş.
Sevilen star wars karakteri Lando'nun çizgi roman serisi geiyor :D.

yunusmeyra

eyvallah ra's..
Trimpe,marvel'in onemli serilerinde imzasını gördüğümüz abimizdi..toprağı bol olsun :'(
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

rumar80

Daha geçen gün ondan ve Hulk çizimlerinden bahsediyordum. Huzur içinde yatsın.

kalidor

Alıntı yapılan: rumar80 - 19 Nisan, 2015, 23:59:58
Daha geçen gün ondan ve Hulk çizimlerinden bahsediyordum. Huzur içinde yatsın.

Maşallah dediğimiz 2 gün yaşamıyor  ;D
Crom! Ölüleri Say...

Ras Al Ghul

Preacher dizisinin başrolüne "Captain America İlk Yenilmez" ve "Agent Carter"'dan tanıdığımız Dominic Cooper gelmiş.Kendisi Tony'nin babası Howardı oynamıştı.
Greg Rucka yeni Star Wars eventini yazacak
YEni Fantastic Four posteri

Zack Snyder iki yeni Batman v Superman posteri paylaştı

Ras Al Ghul

~Ms marvel olan Kamala Khan'ın dizisinin olacağı ve Agent Carter gibi Agents Of Shiled sezon arasında yayınlanacağı konuşuluyor.Dizi ABC den çıkabiir.
~Yeni Batman ve Superman kostüm detayları açıklandı:http://www.newsarama.com/24199-warner-bros-debuts-batmobile-batman-v-superman-costumes-with-nba-star-deandre-jordan.html

Ras Al Ghul

Yeni arrow- flash spinoff'unun adı "Legends olabilir,aynı zamanda bu seri bir miniseri olarak tasarlanıyor ve 13 bölüm olması konuşuluyor.İçinde Atom,Black Canary,Stein gibi karakterlerin olacağı Show ile ilgili bilinenler bu kadar.
Harley'nin kostümü temmuzdayeniden değişecek yeni kostüm bu ancak geçici mi bilinmiyor:

Agents of Shield'dın spinoff dizisinin an karakterlerinin Mockingbird ve Lance Hunter olacağı konuşuluyor.Dizinin Şuanki AOS sezonunda sonra geçeceği ileri sürüldü.

Ras Al Ghul

21 Mayıs haberleri
~Killer Croc Suicide Squad filmindeki hali ile  ortaya çıktı.

~Matthew McConaughey Norman Osborn'u oynayacak dedikoduları var.
~Artık New 52 yerine "Dc You" terimi kullanılacak.
Spolier:
Gordon yeni Batman.
~ Convergence sonrasıyeni Superman Kriptonlu olmayabilir.
~Batman(büyük ihtimal Bruce) Jusitce leauge kapağında canlı gözüküyor ve bir tahtın üstünde  :o

Spolier bitti.
~Flash dizisinde Multiverse onaylandı
~New Mutants filmi geliyor

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 21 Mayıs, 2015, 22:32:16
21 Mayıs haberleri
~Flash dizisinde Multiverse onaylandı

Yani bu, dizinin 2. Sezonunda paralel evren(ler) göreceğiz anlamına mi geliyor ?

Ras Al Ghul

Sanırsam olduğu doğrulanmış ama içerecek mi kesin bilmiyorum

Ras Al Ghul

8 Haziran Haberleri
~Red Hulk Captain America 3:Civil War'da olabilir.
~Guardians Of The Galaxy 2'de Star Lord'un babası çizgi romana göre olmayacak.
~Charlize Theron Captain Marvel'da başrolü alabilir,aynı şey yönetmenlik konusunda Angelina Jolie için de geçerli.
~Jason Statham Daredevil sezon 2'de Bullseye'ı oynayacağı dedikodusu var ve Mysterio da Daredevil'e gelebilir.
~Marvel Secret Wars sonrası Marvel evrenini tanıttı:

Bunlar hakkında konuşmak gerekirse,bence Marvel sansasyon yaratacak gibi.Spider Gwen normalde paralel bir evrende idi.Şuan ise onu ana evrende görebiliriz buda demek oluyor ki Spider ailesi, Bat family'nin Marvel versiyonu olma yönünde:Peter Parker,Miles Morales,Gwen Stacy ve Jessica Drew.Steve Rogers'ın yaşlanmasına rağmen arka plana atılmayacak gibi gözükmesi sevindirici.Hawkeye ortalıkta yok ancak bir başka okçu var.Red wolf Hakeye'ın yerini alabilir.Benim için en büyük sürpriz burada olmayan bir karakter :Nick Fury Jr. .Açıkçası Marvelın zenci Nick Fury'i kullanmasını beklerdim.Marvel eski karakterleri geri döndürüyor.İnhumans'ı daha çok göreceğiz gibi ancak Medusa ve Karnak(?) varken Black Bolt nerede?X-23 kızımız da Yeni Wolverine gibi...Old man Logan da geri döndü.Thing'in o kostümü nedir birisi aydınlatabilirse sevinirim.Ve Doctor Strange o balta nedir öyle :-\
~James Wan Aquaman filmini yönetecek.
~Chris Pine Steve Trevor'u  oynayabilir.
~Elektra Daredevil 2.sezonda geliyor
~Jaden Smith(Will Smith'in oğlu) Static Shock'u oynayabilir dedikoduları var.
~Suicide Squad filminde Batman var.