TSD (Teks Sevenler Derneği)

Başlatan hanac, 07 Ağustos, 2014, 21:27:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

hennessy

caretta

Murat  Bey bunlar ne?Bonelli'in Teks showroom'u mu?

hennessy

hennessy

Alıntı yapılan: caretta - 05 Ekim, 2014, 20:26:31
Murat  Bey bunlar ne?Bonelli'in Teks showroom'u mu?

Yok abi İtalya'da bir fan evi :)

Mrtekin

Yukarda bir tex di magnes adında bir hc var, bu cilt bizde yayınlanmadı dimi?

Kapak cok guzel ya...

Ne sevgi arkadas, İtalyanlarin milli kahramani....
They drew first blood...

HacıGeraltEmmi

caretta

Bildiğim kadarıyla Roberto Raviola(Magnus)bir tek Teks macerası çizdi.O da yurdumuzda Teks Dev Albüm  Sayı 9 "Dehşet Vadisi".Oğlak Yayıncılık tarafından 2003'de yayınlandı.Yani Teks Speciale 9.Resimdeki bu macera olabilir.

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: caretta - 05 Ekim, 2014, 21:41:25
Bildiğim kadarıyla Roberto Raviola(Magnus)bir tek Teks macerası çizdi.O da yurdumuzda Teks Dev Albüm  Sayı 9 "Dehşet Vadisi".Oğlak Yayıncılık tarafından 2003'de yayınlandı.Yani Teks Speciale 9.Resimdeki bu macera olabilir.

Aynen o macera. Zaten fotoğraflara baktıysanız bazı önemli maceraların bağımsız tek basılmış (kırmızı sırtlı ciltler) edisyonları var. Ayrıca aynen bu Magnus cildi gibi özel basılmış Mefisto HC cildi de var gördüğünüz gibi.
Dikkat ettiyseniz Dev albümlerinde 3 değişik versiyonu var. Ben özellikle Magnus cildi resminin altındaki HC Dev albümlere (küçük boy basılmış gibi görünüyor) bayıldım.

caretta

Köstebek Bey yarışmasına 2.soru:Albert Dekker'in lideri olduğu çete Springfield bankasını soymayı başardı mı?

alan ford

Ben de ikinci sorumu sarayım: Dolandırıcı olan ve sahte altın madenini satmaktan içeri giren kumarbaz çıkınca neden bir şerifi öldürdü?
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 07 Ekim, 2014, 21:42:54
Köstebek Bey yarışmasına 2.soru:Albert Dekker'in lideri olduğu çete Springfield bankasını soymayı başardı mı?

abi kitabı patronlara vereli bayağı oldu, tam hatırlamıyorum, ama başarmışlardı galiba...

köstebek

Alıntı yapılan: alan ford - 07 Ekim, 2014, 21:52:21
  Ben de ikinci sorumu sarayım: Dolandırıcı olan ve sahte altın madenini satmaktan içeri giren kumarbaz çıkınca neden bir şerifi öldürdü?

Bu ayrıntı belirtilmiyor ya da ben hatırlamıyorum...

köstebek

Bu arada TSD üyelerine özel bilgi... Teks yeni 5. cilt balonlamadan geldi, şimdi bilgisayara indiriyorum...