TSD (Teks Sevenler Derneği)

Başlatan hanac, 07 Ağustos, 2014, 21:27:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Alıntı yapılan: alan ford - 08 Ekim, 2014, 22:45:21
  neyse efendim ayrıntılı cevabımı yazayım. Önce ön elemeler

Geriye 3 kişi kaldı.

Şimdi eski bir madenci her zaman için potansiyel taşır. Keşfettiği ve kimsenin yerini bilmediği bir maden insanların ağzını sulandırır. Altın için her şey mübahtır vahşi batıda. Yine de oyumu  kumarbaza vermek istemiyorum. Bu senaryoyu sevmedim :D

Bunlar arasında bankacı benim için en büyük şüpheli. Nasıl borca battığı muamma ama muhtemelen bu borca batarken pek sağlam ayakkabı olmayan insanlarla epey muhabbet etmiştir. Bu kadar borç için kumar , hatta çok affedersiniz karı kız ayağı kesin vardır. Şişman, gözlüklü ve kel olması ikinci ihtimali kuvvetlendirmektedir. Muhtemelen çok daha büyük bir plan hakkındaki hayati bilgileri için bu bankacı kaçırılmıştır. Ama. Ama bu at öldürme işi kafamı kurcalıyor. (Üstelik ilk bankacı cevabını caretta verdi  ;) )Yahu insan niye at sürüsünü öldürür. Diyelim at beslemek yasak sen de yakaladın bu at sürüsünü. El koy hükümete ver , ya da el altından satışa ortak ol üç beş kazan. Kesin çok daha büyük bir işler dönüyor burada.O yüzden oyumu normalde ilk turda kafadan eleyeceğim Kara Puma'dan yana kullanıyorum.Lakin dönen işleri ( varsa tabii ki öyle bir şey ben döndürmüyorsam ;D) anlayamadım. Yine de hiç bir şey peşine Tex'i taktığına değmez. Yazık ;D

Caretta abinin "bankacı" cevabını görmemişim, atlamışım. Ama o buna pek kızmaz; zaten Tex yarışmalarında onu sadece "jüri" yapmam için büyük baskı var... :)
Neyse, eğer hâlâ en çok "bankacı"dan şüpheleniyorsan, hafta içinde kadıköy'de, İlker'de bir adet "maxi" seni bekliyor olacaktır. Ama yok, artık bankacıdan şüphelenmiyorum, diyorsan sen bilirsin... :)

alan ford

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 09 Ekim, 2014, 14:22:33
Caretta abinin "bankacı" cevabını görmemişim, atlamışım. Ama o buna pek kızmaz; zaten Tex yarışmalarında onu sadece "jüri" yapmam için büyük baskı var... :)
Neyse, eğer hâlâ en çok "bankacı"dan şüpheleniyorsan, hafta içinde kadıköy'de, İlker'de bir adet "maxi" seni bekliyor olacaktır. Ama yok, artık bankacıdan şüphelenmiyorum, diyorsan sen bilirsin... :)

İlk İstanbul ziyeretimde damlıyorum o zaman  :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

OZAN BALIM

Şişman, gözlüklü ve kel üçlemesine cuk oturan biri olarak hala özür bekliyorum. Ama fuarda bir kitap da özür yerine geçer :)

alan ford

yahu o tanımın üçte ikisine ben de uyuyorum ama vahşi batının gerçekleriyle yüzleşelim artık. Nerede şişman , kel ve gözlüklü bir banka müdürü varsa orada bir fem fatele vardır ::)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

köstebek

Derneğin üyelerinden biri olan adminimiz, bize bir torpil yapsa da...

30 küsür sene sonra "Kara Kafalılar" diye bildiğimiz bir maceranın başını okumaya hazırlanıyoruz... biraz bir "banner", bir sancak döndürse de siteye girerken gözümüz gönlümüz açılsa... Çöldeki hayaletler'e çok az kaldı... 

caretta

Köstebek Bey bu banner,bayrak işi biraz karmaşık.Malum, bu "Karafalıların" anayurtlarında ulusal bayraklarından başka bayraklar da dalgalanıyor
günümüzde.

hanac

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 16 Ekim, 2014, 22:40:20
Derneğin üyelerinden biri olan adminimiz, bize bir torpil yapsa da...

30 küsür sene sonra "Kara Kafalılar" diye bildiğimiz bir maceranın başını okumaya hazırlanıyoruz... biraz bir "banner", bir sancak döndürse de siteye girerken gözümüz gönlümüz açılsa... Çöldeki hayaletler'e çok az kaldı...

Tamam yaparım ama bana link verin nerede bu "Kara Kafalılar"

Kafak resmi de istiyorum.

hanac

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 16 Ekim, 2014, 22:40:20

Abi istediğini yaptım.

Atilla Abi sen de bak anasayfaya.

köstebek

Alıntı yapılan: hanac - 23 Ekim, 2014, 11:35:28
Abi istediğini yaptım.

Atilla Abi sen de bak anasayfaya.

Eyvallah, adminim, çok teşekkür ederiz...

caretta

Teşekkürler Hasan Bey.Forumun ana sayfasına girenlerin şak, Teks karşısında!

Mrtekin

6. Ciltlerin kapaklari hazir degil mi, Kostebek Bey.

Onlari da dondursek?

They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 23 Ekim, 2014, 19:53:44
6. Ciltlerin kapaklari hazir degil mi, Kostebek Bey.

Onlari da dondursek?

her sayıyı yapamayız ... bu sayı çok özel olduğu için banner'a geçtik, çünkü 30 küsur yıl sonra macera ilk kez eksiksiz basılıyor. Elbette, adminimiz bunu görüntünün altına üstüne bir yana, yanıp sönen alevli harflerle ( :) ) belirtse daha iyi olurdu... ama bu da çok güzel . Çay borcumuz bardak bardak artıyor...

Mrtekin

Fuarınızdaki standınızda çay, soda bedavadır, herhalde :)
They drew first blood...

hanac

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 23 Ekim, 2014, 21:22:46
her sayıyı yapamayız ... bu sayı çok özel olduğu için banner'a geçtik, çünkü 30 küsur yıl sonra macera ilk kez eksiksiz basılıyor. Elbette, adminimiz bunu görüntünün altına üstüne bir yana, yanıp sönen alevli harflerle ( :) ) belirtse daha iyi olurdu... ama bu da çok güzel . Çay borcumuz bardak bardak artıyor...

Lütfen anasayfayı dikkatli inceleyiniz.

Gelsin çaylar  :)

köstebek

Atilla abi,

Admin niye bize bu kadar iyi davranıyor, vallahi işkilleniyorum...