Mister No Sevenler Derneği (MNSD)

Başlatan antiochia, 09 Ağustos, 2014, 21:36:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tunaorhun

hanac

Alıntı yapılan: tunaorhun - 22 Ağustos, 2014, 22:41:51
Ben de üye olmak istiyorum.

Eklenmiştir.

0. Mister No (Onursal Başgan)
1. antiochia
2. hanac
3. çizgiliköstebek
4. ferzan
5. designer73
6. kedidiro
7. Mrtekin76
8. NIC
9. V
10. Mclaren F1
11. tommikser
12. s.b
13. Ozan Balım
14. Utku Gürsoy
15. Aaciltan
16. Haysat
17. Ras Al Ghul
18. Darkwood
19. kersel
20. ercoktay
21. tunaorhun

antiochia

Mister No Klasik Maceralar 1.cilt 2.sayı "Amazonas"

"MİSTER NO:Bir kaç yıl önce İnsanları öldürdüğüm için bir de madalya veriyorlardı!
MORESBY:Savaşı mı kastediyorsun!
MİSTER NO: Evet..Daha doğrusu savaşları!İlkinde Japonları öldürmekte öyle büyük başarı gösterdim ki , Hükümetim bu kez Korelileri temizlemem için beni görevlendirmekle hiç tereddüt etmedi!
Hem ne farkeder ki?!..Kullandığım uçaklar hep aynıydı.. Taradığım insanlara gelince kimsenin umrunda değil! Nasıl olsa yukarıdan yüzleri seçilmiyor.. Sen de kim olduklarını ve ne istediklerini aklına bile getirmiyorsun!O anda bildiğin tek şey öldürmekle görevli olduğun...Aldığın emri düşünmeden yerine getiriyorsun...TATATA-TATATA !... Hepsinin işi tamam!
Gayet basit değil mi?..Sonra üsse dönüp, olanları unutmak için durmadan içiyorsun... Değişen tek şey birbiri ardına koluna takılan şeritler..
...Ve böyle sürüp gidiyor...İçinde hiç bitmeyeceğine dair korkunç bir şüphe olmasına rağmen , yine de umutla bitmesini bekliyorsun!..
...
MORESBY: Ama artık durum değişti... Ülkene dönebilirsin...Dünya artık barış yolunda yürüyor ve...
MİSTER NO: Hikaye! Toplar susmuş olsa bile, benim anladığım türde bir barış asla gerçekleşmez..En azından bizim toplum düzenimizde..."

hennessy

Bazen ben gibi efkarlanan
Bazen benim gibi aşık olan
Bazen benim gibi bilmediği yerlere giden
Benim gibi dostlarını seven

Mister No yok ise çizgi roman tatsız olurdu....

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

antiochia

Alıntı yapılan: hennessy - 25 Ağustos, 2014, 21:34:24
Bazen ben gibi efkarlanan
Bazen benim gibi aşık olan
Bazen benim gibi bilmediği yerlere giden
Benim gibi dostlarını seven

Mister No yok ise çizgi roman tatsız olurdu....
Sizi de üyeliğe alallım :)

antiochia

Alıntı yapılan: antiochia - 25 Ağustos, 2014, 21:24:01
Mister No Klasik Maceralar 1.cilt 2.sayı "Amazonas"

"MİSTER NO:Bir kaç yıl önce İnsanları öldürdüğüm için bir de madalya veriyorlardı!
MORESBY:Savaşı mı kastediyorsun!
MİSTER NO: Evet..Daha doğrusu savaşları!İlkinde Japonları öldürmekte öyle büyük başarı gösterdim ki , Hükümetim bu kez Korelileri temizlemem için beni görevlendirmekle hiç tereddüt etmedi!
Hem ne farkeder ki?!..Kullandığım uçaklar hep aynıydı.. Taradığım insanlara gelince kimsenin umrunda değil! Nasıl olsa yukarıdan yüzleri seçilmiyor.. Sen de kim olduklarını ve ne istediklerini aklına bile getirmiyorsun!O anda bildiğin tek şey öldürmekle görevli olduğun...Aldığın emri düşünmeden yerine getiriyorsun...TATATA-TATATA !... Hepsinin işi tamam!
Gayet basit değil mi?..Sonra üsse dönüp, olanları unutmak için durmadan içiyorsun... Değişen tek şey birbiri ardına koluna takılan şeritler..
...Ve böyle sürüp gidiyor...İçinde hiç bitmeyeceğine dair korkunç bir şüphe olmasına rağmen , yine de umutla bitmesini bekliyorsun!..
...
MORESBY: Ama artık durum değişti... Ülkene dönebilirsin...Dünya artık barış yolunda yürüyor ve...
MİSTER NO: Hikaye! Toplar susmuş olsa bile, benim anladığım türde bir barış asla gerçekleşmez..En azından bizim toplum düzenimizde..."

İzninizle facebook'ta paylaşacağım arkadaşlar

antiochia

Mister No KM 1.Cilt "Son Kangaseyro"
"Şiddet sanki Dünyanın he köşesinde pusuya yatmış bekliyor..Ona yakalanmamak için ne yapmalıyım!?"
Devam Edecek....

hanac

@ antiochia

Dostum diğer dernekler epey aktif, hadi buraya canlandır.

Mister No Sevenler çoktur, yakala onları.  :)

Mister NO

Dernek çatısı altında olmasa da , Mister No başlığı altında çok farklı konu başlıklarımız var  ;D

Mister NO

Mister NO

Mister NO

connyapku

Bu yaz bol bol Mister No okuma firsatim oldu. Ben de uye olmak istiyorum.

Mister NO

0. Mister No (Onursal Başgan)
1. antiochia
2. hanac
3. çizgiliköstebek
4. ferzan
5. designer73
6. kedidiro
7. Mrtekin76
8. NIC
9. V
10. Mclaren F1
11. tommikser
12. s.b
13. Ozan Balım
14. Utku Gürsoy
15. Aaciltan
16. Haysat
17. Ras Al Ghul
18. Darkwood
19. kersel
20. ercoktay
21. tunaorhun
22. connyapku

antiochia

Kongaseyro marşının kaydı var mı? Bulan bir hayırsever paylaşıversin :))