Fuara sevgili yayıncılarımızın sürprizleri nelerdir?

Başlatan Mrtekin, 09 Eylül, 2014, 20:30:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yalcinerol345

Bu yayın bolluğunda araya bir tane de nostalji sıkıştırsanız fena olmaz doğrusu.

köstebek

Alıntı yapılan: kalidor - 10 Ekim, 2014, 08:43:25
Bu Rakar Kızılmaske'nin klonu değil mi? Orjinalini okuyorsunuz bir de kostumüne kadar aynı olan taklidini mi okuyacaksınız? İnsan hayret ediyor doğrusu :D Basın köstebek bey basın Golden Boy'u da istiyorum.  :)

Kalidor Bey,
Aramızda daha büyüklerimiz de vardır, ama 70'lerde, mahallede top oynayan bir kuşağın temsilcilerinden biri olarak benim aklımda her daim "Rakar, Rahan ve Altın Kanat"tan oluşan bir ileri üçlü vardır...
Hatta "hiç Altın Kanat okuyan ile okumayan bir olur mu" diye bir darb-ı mesel de vardır. Hatırlayamayanlar için söyleyeyim "darb-ı mesel" atasözü anlamına gelir... Sizden özellikle rica ediyorum, göğsümüze taktığımız kelebekler barbar kılıçları altında katledilmesin...

Şöyle derli toplu bir "Altın Kanat" cildini görseler, kimbilir kaç kişinin (örneğin ben, s.b., caretta vs) kalbi pır pır edecek. Ama nerde...

Haydi "Altın Kanat" olmadı, şöyle tombik cilt bir "Dago"ya bile razıyım. tüfeğini çaprazlama kucağına yatırmış, atının üstünde yavaş yavaş bize doğru geliyor...

altay1944

sürprizden çok istek kervanına dönüştü burası.Her açışımda bir yayıncının yeni haberi beklentisi içinde olurken istek ve temennilerle karşılaşınca içim daralıyor.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

köstebek

Alıntı yapılan: altay1944 - 10 Ekim, 2014, 14:08:28
sürprizden çok istek kervanına dönüştü burası.Her açışımda bir yayıncının yeni haberi beklentisi içinde olurken istek ve temennilerle karşılaşınca içim daralıyor.

İstek kervanına dönüşmesinin bütün suçu adminimizde... Gidip her yayınevinden bir resmi köstebek ayarlasa iş bitecek, ama tüm yaptıkları çay bahçelerinde masalarda yayıncılarla (gizli gizli) çay içmek...

Her neyse bizim adımıza (Çizgi Düşler) fuar öncesi ve fuarı özetleyeyim... Bu bir ay içinde yaklaşık 15 ila 20 arası kitap hazırlamaya uğraşıyoruz. Basacaklarımız hep senin bildiğin, aldığın ve okuduğun şeyler olacak. Sadece biraz amerikan açılımı başlayacak (100 kurşun, Scalp, Y, x-force, belki wolwerine basılacak. diğerleri komple bonelli... hangisi basılır tam bilmiyorum, hangi çevirmenler daha hızlı çıkacak göreceğiz. Yani kaba deyimle biraz doldur boşalt olacak.
Sadece bir tane kitaptan hiç bahsetmedim. "Sürpriz" faktörü olsun diye. Ama görünce beğeneceğini umuyorum.

Bu arada Caretta bey'i gülümsetmek için bir de resim ekleyeyim... (Konumuzla alakasız)...

Ras Al Ghul

tommikser

Hasan abiye ısmarlayacağım diğiniz halde ısmarlamadığınız çay içinde ukte kalmış haberiniz olsun :D