Avengers Vs X-Men-Gerekli Şeyler

Başlatan V, 30 Eylül, 2014, 21:38:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Dünya'nın en kudretli kahramanları ve atomun çocukları nihai süper kahraman hesaplaşmasında kavgaya tutuşuyorlar!

Dünya yok eden phoenix enerjisi geri dönüyor - ve avengers onu durdurmayı amaçlarken, cyclops ve x-men'inin başka planları var. Captain america'ya göre, phoenix kıyamet habercisi. Cyclops'a göre kurtuluş anlamına gelebilir. Marvel'ın iki en büyük lideri savaşa tutuşuyor, phoenix'in kendine seçtiği beden - hope summers - arada kalıyor. İki taraf ne kadar ileri gidecek? Cevap hiçbir dünyanın dayanamayacağı kadar büyük bir savaşta... Ve iki takımında öngöremediği şaşırtıcı bir sonda yatıyor! Marvel'ın en iyi yazar ve çizerleri uzayı ve dünyayı değiştirecek bir destan sunuyorlar - on yıllar değerinde bir hikâye anlatımının zirvesi.
(Tanıtım Bülteninden)
"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Daha önce bir yerde bahsi geçtimi hatırlayamadım, kaç sayı çıkacak bu seri?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 30 Eylül, 2014, 22:53:05
Daha önce bir yerde bahsi geçtimi hatırlayamadım, kaç sayı çıkacak bu seri?

12 sayılık bir Event bu aslında. Bizde iki cilt halinde yayınlanacak.

dean

Utku Gürsoy

Ütopya Avengers - X-Men ilk cildin devamı mı?

Berkdinho

Dark Reign sırasında Dark Avengers ile Uncanny X-Men'in birlikte olan macerası Ütopya, Avengers vs X-Men ile bir ilgisi yok.
The Right Man When Things Go Wrong

Utku Gürsoy

Alıntı yapılan: Berkdinho - 16 Kasım, 2014, 13:30:09
   Dark Reign sırasında Dark Avengers ile Uncanny X-Men'in birlikte olan macerası Ütopya, Avengers vs X-Men ile bir ilgisi yok.
Sağol Berkdinho.

dean

Alıntı yapılan: Utku Gürsoy - 16 Kasım, 2014, 13:23:44
Ütopya Avengers - X-Men ilk cildin devamı mı?

Avengers vs. X-Men, Event. Ama Utopia bir event değildir. Utopia, Dark Avengers ve X-Men'in kendi ongoing hikayelerinde yaptıkları bir crossover, story arc.

İçinde ise Uncanny X-Men #513-514, Dark Avengers #7-8, X-Men Legacy #226-227, Dark Avengers/Uncanny X-Men: Utopia, Dark Avengers/Uncanny X-Men: Exodus, Dark X-Men: The Confession ve Dark X-Men #1-3 vardır.

Utku Gürsoy

Alıntı yapılan: dean - 16 Kasım, 2014, 13:54:43
  Avengers vs. X-Men, Event. Ama Utopia bir event değildir. Utopia, Dark Avengers ve X-Men'in kendi ongoing hikayelerinde yaptıkları bir crossover, story arc.

İçinde ise Uncanny X-Men #513-514, Dark Avengers #7-8, X-Men Legacy #226-227, Dark Avengers/Uncanny X-Men: Utopia, Dark Avengers/Uncanny X-Men: Exodus, Dark X-Men: The Confession ve Dark X-Men #1-3 vardır.
Ayrıntılı cevabın için teşekkür ederim Dean.

kalidor

Superherolar konusunda çok bilgisiz olduğumdan soruyorum. Önceden Avengers'tan X-Men'e veya X-Men'den Avengers'a geçen veya ikisini birden idare eden bir superhero oldu mu?
Crom! Ölüleri Say...

dean

Alıntı yapılan: kalidor - 17 Kasım, 2014, 14:19:04
Superherolar konusunda çok bilgisiz olduğumdan soruyorum. Önceden Avengers'tan X-Men'e veya X-Men'den Avengers'a geçen veya ikisini birden idare eden bir superhero oldu mu?

Var baya, mesela Quicksilver ve Scarlet Witch, X-Men sayfalarında kötü karakterler olarak doğmuştur. Sonra Avengers'a geçip iyi olmuşlardır. Beast sayılabilir. Secret Avengers'a katılmıştı. Wolverine var. İki takımında üyesidir. Cannonball, Hickman zamanı Avengers oldu. Onun dışında da X-Men ve Avengers'ın ortak takımı var Now dönemi Uncanny Avengers. Onların üyeleride Steve Rogers, Rogue, Scarlet Witch, Sunfire, Thor, Wasp, Wonder Man, Havok ve Wolverine

rumar80

Alıntı yapılan: kalidor - 17 Kasım, 2014, 14:19:04

Beast ve tabii ki Wolverine
Biraz da Quicksilver

grmnt

Alıntı yapılan: dean - 16 Kasım, 2014, 09:40:32
İkinci cilt çıktı.
Hocam gerekliseyler in sitesinde bulamadım. Link atabilir misiniz ?

tommikser

Sanırım daha dağıtıma çıkmadı sadece şimdilik fuarda satıldı.Yakında dağıtıma çıkar.

dean

Aynen, daha dağıtıma çıkmadı. Fuardan aldım. Çok yakında dağıtılır.