Ana Menü

Site hakkında

Başlatan Vega, 25 Ağustos, 2012, 10:13:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vega

Arkadaşlar doğru yer burası mı emin değilim, yanlışsa kusura bakmayın.

Sitenin teknik alt yapısı ile ilgili bir sorum olacak; işyerinden resimli roman'a girebiliyorken, aynı içerikli altın madalyon'a işyerinin güvenlik duvarı izin vermiyor. Tam teknik terimi bilmiyorum ama sitenin bilgilerinde güvenlik duvarının sakıncalı gördüğü bir içeirk bilgisi olduğu kanaatindeyim. Bu bilgi silinirse sanırım işyerimden de girebilirim. Umarım imkanı vardır.
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

rumar80

Sevgili Vega,
  Hasan daha detaylı bilgi verir ama bildiğim kadarı ile forumunun domain'i Kanada kaynaklı, ama sorun nedendir bunu Hasan ağa açıklayabilir.

hanac

Sevgili Vega,

Bu konuyu Mehmet (ontario) arkadaşımıza ileteceğim.

Saygılar, hasan

ontario70

Sitemizde bulunan bütün yazılarda geçen herhangi bir içerik buna neden oluyor olabilir. Hata mesajında bunun ne olduğu yazmıyorsa, bulmak çok zor. Bu konuda fazla bir bilgim yok, açıkçası ne yapılabilir, bilmiyorum.

s.b

Daha önce bende bu sorunla karşılaşmıştım. Resim olan birkaç sayfada uyarı yazısı çıkıyordu. Sanırım o resimlerin alıntı yapıldığı yerlerden kaynaklanan bir sorun.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Cantürk

İşyerinden ben de giremiyorum.

Bu site oyunlar katagorisine giriyor diye, Üniversitenin güvenlik serveri giriş izni vermiyor.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Cantürk - 01 Eylül, 2012, 12:11:44
İşyerinden ben de giremiyorum.

Bu site oyunlar katagorisine giriyor diye, Üniversitenin güvenlik serveri giriş izni vermiyor.
Oyunlarla ne ilgisi var sitenin anlıyamadım Cantürk.Neden o katagoriye giriyormuş... ???

Vega

Oyunla ilgili olmasa da sitenin bir yerinde (neresi bilmiyorum) sitenin gogglede bulunmasını sağlayacak anahtar kelimelerin içerisinde güvenlik duvarına toslayan bir şey olduğunu düşünüyorum. bu kelime oyun olabilir, scan, dowload, flash, online vs. gibi bir kelime olabilir. hata mesajında maalesef bir detay yok. öğrenmek için bakanlığa sormak gerekir :D açıkçası ona da cesaretim yok...
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

rumar80

Benim hastanede sorun olmadan girebiliyorum. Hatta iş yerinde açılış sayfam Altın Madalyon  :D

darkwood

Bende evden ve iş yerimden sorunsuz girebiliyorum.
Yazılanlardan anladığım bazı işyerlerinin internet koruma güvenlik duvarı ayarları yüksek düzeyde olarak tanımlanmışsa, belki buraya takılan bazı kelimeler veya resimlerin alıntı yapıldığı web adreslerinden kaynaklı bir sorun olabilir.  ???
Darkwood Sakinleri..

Vega

Alıntı yapılan: darkwood - 01 Eylül, 2012, 20:42:50
Bende evden ve iş yerimden sorunsuz girebiliyorum.
Yazılanlardan anladığım bazı işyerlerinin internet koruma güvenlik duvarı ayarları yüksek düzeyde olarak tanımlanmışsa, belki buraya takılan bazı kelimeler veya resimlerin alıntı yapıldığı web adreslerinden kaynaklı bir sorun olabilir.  ???

Tamam ama aynı içeriğin olduğu resimli romanda böyle bir durum yok. İstediğim her mesaj açılıyor. Eğer mesajın içine yasaklı bir siteden resim konulmuşsa sadece rresim gözükmüyor.

Saint2

BEN SEBEBİNİ BULDUM...    ;D ;D ;D ;D ;D

Vega

Alıntı yapılan: Saint2 - 04 Eylül, 2012, 01:13:07
BEN SEBEBİNİ BULDUM...    ;D ;D ;D ;D ;D

;D ;D ;D Öte yandan o siteye girilebiliyo Sinan Abi...

köstebek

bir süredir site ziyaretçilere kapanmış durumda. Ama şu anda ana sayfanın altındaki rakamlara bakıyorum da, 11 üye içeride gezinirken 6 ziyaretçi kapının önğnde kalmış durumda... kapı da kapı ama ... :)