Avengers & X-Men: AXIS - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 16 Kasım, 2014, 10:03:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aOnn1998

Türkçe baskısı bulunmuyor mu acaba internette bulamadım da bulunan bir yer ya da site bilen var mı?

dayıcomics

Alıntı yapılan: aOnn1998 - 16 Ekim, 2019, 18:43:42
Türkçe baskısı bulunmuyor mu acaba internette bulamadım da bulunan bir yer ya da site bilen var mı?

Nadirkitapta bulabilirsin ancak. Çizgi roman dükkanları ve kitabevlerinde bitti.

pizagor

Axis'in yeniden basılmasını bir ben mi istiyorum! Zamanında almadım, şimdi bulunmaz hint kumaşı, ağırlığınca altın...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

noir

Alıntı yapılan: pizagor - 07 Mart, 2023, 18:38:42Axis'in yeniden basılmasını bir ben mi istiyorum! Zamanında almadım, şimdi bulunmaz hint kumaşı, ağırlığınca altın...

Kondisyonu pek iyi gözükmüyor, konuşup indirim yaptırabilirsiniz.

pizagor

Alıntı yapılan: noir - 07 Mart, 2023, 19:19:45Kondisyonu pek iyi gözükmüyor, konuşup indirim yaptırabilirsiniz.

Balonlama değil ama ağır 'kondüsyon' takıntılıyım  :)

noir

Alıntı yapılan: pizagor - 07 Mart, 2023, 19:53:33Balonlama değil ama ağır 'kondüsyon' takıntılıyım  :)

O zaman işiniz baya zor :) Yine de arada takip etmekte fayda var dolap gibi siteleri bazen düşebiliyor sağlam olanlar.

Agamotto

Alıntı yapılan: pizagor - 07 Mart, 2023, 18:38:42Axis'in yeniden basılmasını bir ben mi istiyorum! Zamanında almadım, şimdi bulunmaz hint kumaşı, ağırlığınca altın...

Ben de aynı şekilde istiyorum. Çok uzun zamandır baskısı bulunmuyor. 2-3 yıl önce gerekli şeylere de sormuştum basıp basmayacaklarını, olumsuz dönmüşlerdi :(

pizagor

Belki başka bir yayıncı el atar. İç Savaş'ın ilk baskısı Hoz'dan, ikinci baskısı Marmara'dan gelmişti yanlış hatırlamıyorsam. Belki bu cilt için de böyle bir durum olur.

dayıcomics

Marmara Avengers telifini almış diyorlar. Onlar basabilir tekrar

pizagor

Çok da güzel olur, İlke Keskin'e soralım bakalım...

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 13 Nisan, 2023, 15:59:55Çok da güzel olur, İlke Keskin'e soralım bakalım...

Tüm Bendis dönemini baştan basacakmış Marmara. Sıra illaki Axis'e de gelecektir. Ama bütünü düşününce gerçekten iddialı ve uzun soluklu bir iş.

noir

Alıntı yapılan: pizagor - 13 Nisan, 2023, 16:49:17Tüm Bendis dönemini baştan basacakmış Marmara. Sıra illaki Axis'e de gelecektir. Ama bütünü düşününce gerçekten iddialı ve uzun soluklu bir iş.

Yanlış anlamadıysam Gereklinin bastıklarını tekrardan basacaklar o zaman? The New Avengers, ana eventler filan derken zor gözüküyor, çok fazla cilt var. 5 yıl öncenin koşulları olsaydı olurdu derdim ama şu an ekonomi, satış rakamlarının düşüklüğü vs. sürdürülebilirliği çok zor.

Nightrain

Gerekli Şeyler, comics'i tamamen bıraktı mı şimdi?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"