Ocak 2015

Başlatan afu, 03 Ocak, 2015, 15:48:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

28 adet ile Ocak tamamlandı sanırım  ;D
30 olamadıysak suç jbc'nin dir  >:(
son liste için:
http://altinmadalyon.com/altin/index.php?topic=8762.msg124733#msg124733

hanac

Ben oyumu Bone-5 den yana kullandım.

Benim için bu çizgiromanın özelliği şu;

Bu muhteşem seri yavaş yavaş ve yıllar da sürse tamamlanmalı.

O yüzden her sayının çok büyük değeri var.

Arkadaşlar,

Çekiliş ile oyunu kullanıp yorum yazan kişiler arasından bir kişiye hediye çizgiroman verilecektir.

Ama bu çekilişe katılmanın temel şartı yorum yazmaktır.

Hangi kitaba niye oy verdiniz ?

Afu abi de yakında hediye vereceği kitabı açıklar.

altay1944

Ben oyumu nathandan yana kullandım.Her kitabını nerdeyse ezberlercesine okuduğum bir kaç kahramandan biri.Sadece bir çizgiroman değil bir kız babası olduğu aklıma geliyorve en önemlisi çetrefilli bir yaşam kurgusu var.Seviyorum yani sıkılmadan her gün bassınlar alırım.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

aa

Ben Kızılmaske dedim. Hem çok sevdiğim için hem de Büyülünün düzenli yayın politikası ve muhteşem kapakları için.
Esse Gesse Hayranı...

Mrtekin

X-force diyorum.

Karanlik Wolverine hikayeleri hoşuma gidiyor.

X-menin pasifist taraflarından çok hazzetmiyorum, pis isler için kurulan bu ekip bence gercege daha yakin.
They drew first blood...

xmenac

Benim için zor bir karar oldu ama All New X-Men 2 dedim. Orijinal kadronun hikayeleri epey güzel oluyor. Zaman yolculuğu da var, daha ne olsun? :)

pizagor

Doğrudan Çelik Simyacı dedim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

caretta

Bakalım ilk fumetti beğenisi ve yorumu hangi çizgi romandan gelecek?Şu ana kadar sıfır çekmiş durumdayız!

Animvader

Alıntı yapılan: caretta - 01 Nisan, 2015, 16:28:24
Bakalım ilk fumetti beğenisi ve yorumu hangi çizgi romandan gelecek?Şu ana kadar sıfır çekmiş durumdayız!

Kovboylar olarak Nathan'ımızı dışlama abi altay1944, Nathan demiş basıp geçmiş işte.  :) Bense oyumu X-Force 2'den yana kullandım.Uzun zaman sonra bir sürü kahraman ve karışık olay örgüsü içermeyen bir X-Men ekibini okumak keyifliydi.

kedidiro

zaten topu topu ikisini aldığım ocak ayı çizgi romanlarından benim birincim bone 5 ( diğeri de scalped ) temelde seçim sebebim hasan'ınkinden pek farklı değil. evvelki yaz o ana dek çıkmış üç sayısını yutarcasına okuduğum bone serisinin ülkemizdeki macerasının tamamlanması gerektiğine yürekten inanıyorum. bu yüzden genellikle alacağım kitapları biriktirip biriktirip kampanya dönemlerini takip etsem de bone için bu alışkanlığımı bozuyor ve çıkar çıkmaz almaya gayret ediyorum...

HacıGeraltEmmi

Benim de ilk iki sırada Bone ve Scalped var, son anda scalped daha ağır bastı ::)

antiochia

Alıntı yapılan: caretta - 01 Nisan, 2015, 16:28:24
Benden gelsin o zaman :)
Bu Listeden sadece Zagor 154 ile One Pice'i okudum. Zagor Siyah Ayna'nı gizemini buluyor...Çiko ve Kazmakürek Bill, zamanın derinliklerinden gelen Moğollardan kurtulabilecek mi? Siyah Ayna ne? Moğollarla ve Siyah Ayna'nın peşindekiler ile nasıl başa çıkacak?
Benim hoşuma gitti açıkçası, sonu pek tatmin edici olmasa da...

tommikser

Ben Redkit diyorum bu sayı ile tüm redkit külliyatı orjinal baskısı ile ülkemizde tamamladı.Bunu önemli gördüğüm için Redkit diyorum.

ferzan

Şimdilik Shangai Devil diyen tek kişiyim sanırım...Bu serinin de layığıyla bu sayı ile sonlanmasından ötürü tercihimi Şangay Şeytanı'ndan yana yaptım...Mütevazi ve ucu açık bir finaldi benim için...Serinin genelinden keyif aldığımı söyleyebilirim...Tabi, listede ayılıp bayıldığım yığınla seri var ama bu ayı Şangay Şeytanı'na ithaf edesim geldi kendi adıma... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

pizagor

Alıntı yapılan: tommikser - 02 Nisan, 2015, 09:28:20
Ben Redkit diyorum bu sayı ile tüm redkit külliyatı orjinal baskısı ile ülkemizde tamamladı.Bunu önemli gördüğüm için Redkit diyorum.

Okuduğum en kötü Red Kit albümüydü.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...