Fear the Walking Dead

Başlatan dean, 18 Şubat, 2015, 03:06:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

The Walking Dead'in spin-off'u geliyor. Hatta gelmek ne kelime pilot bölüm hazır bile. AMC'nin onay verip vermeyeceği şu an için belli değil. Ama büyük ihtimalle onay verecek. Dizinin baş rollerinde Cliff Curtis, Kim Dickens, Frank Dillane, Alycia Debnam Carey, Andrew Patrick Ralston, Lak Rana ve Lynn Chen gibi isimler olacak.

http://www.imdb.com/title/tt3743822/?ref_=nv_sr_4

emre ozdamarlar

Yuruyen Öluler'in ilk bölumunde adamimiz Rick hastanede uyaniyordu ve kendisini zombilerin ele gecirdigi bir dunyada buluyordu.

Bu spin-off ise Rick hastanede uyanana dek neler yasandigini, toplumun zombile salgini ile nasil mucadele ettigini anlatacakmis. (söylentilere göre)

doktor1881

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 18 Şubat, 2015, 09:22:42
Yuruyen Öluler'in ilk bölumunde adamimiz Rick hastanede uyaniyordu ve kendisini zombilerin ele gecirdigi bir dunyada buluyordu.

Bu spin-off ise Rick hastanede uyanana dek neler yasandigini, toplumun zombile salgini ile nasil mucadele ettigini anlatacakmis. (söylentilere göre)
Para basan bir işin suyunu çıkarana kadar kullanacaklar

dean

spin-off serisi iki sezon birden onay aldı.

doktor1881

Yani bu dizide gördüğümüz tüm canlı insanlar hayatta kalmaya çalışacaklar.Ama aslında hepsi ölmüş olacaklar WD ye göre ??? ???

dean

Alıntı yapılan: doktor1881 - 09 Mart, 2015, 22:22:12
Yani bu dizide gördüğümüz tüm canlı insanlar hayatta kalmaya çalışacaklar.Ama aslında hepsi ölmüş olacaklar WD ye göre ??? ???

Bilmiyorum. Ama illaki ölmüş olması gerekmez. Mesela kurtulan bir-iki kişi Walking Dead'e transfer olabilir. Ama o süreçte Walkind Dead biter mi bitmez mi belli değil.

dean

doktor1881

dean

dean

dean

Mrtekin

Benim bu diziden bekentim buyuk...
They drew first blood...

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Mrtekin - 11 Temmuz, 2015, 12:18:58
Benim bu diziden bekentim buyuk...

Boynuz kulağı geçebilir diye mi düşünüyorsun abi ? Açıkçası fragmanı izledikten sonra bu düşünce geldi benim aklıma.

Harun Ça

Olayların başlangıcını izleyeceğimiz güzel bir dizi olacak ama ne kadar uzun soluklu olabilir daha doğrusu senaryo walking dead kıvamına kayarsa sıkabilir gibi geliyor.

İlhan Yılmaz

Ana diziden daha bile gerilimli olabilir diye düşünüyorum.