Legends of Tomorrow

Başlatan dean, 17 Mart, 2015, 19:20:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Bunun rezalet bi filmi vardı di mi?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 20 Ocak, 2016, 12:35:28
Bunun rezalet bi filmi vardı di mi?

Aynen. 2010'da vizyona girmişti. Aslında güzel bir kadrosu da vardı. Lakin kamera arkasındaki isimler son derece zayıf isimlerdi. Zaten bir film herhangi bir sebeple Mark Neveldine ve Brian Taylor isimli iki yetenek yoksununu barındırıyorsa o filmden kaçın. Bu ikili yazardı Jonah Hex'de.

doktor1881

Bölüm:0 (Güncel) Gelecekten gelen zaman yolcusu Rip Hunter'in öncülüğünde bir ekip toplanır.Bu ekipteki kişiler sunlardır: Hawkgirl (Kendra Saunders-Mısırlı Rahibe); Hawkmen (Carter Hall-Mısırlı Prens);White Canary (Sara-Arrow'un eski sevgilisi);
The Atom (Ray Palmer);Firestorm ( Martin Stein-Jack);Captain Cold (Leonard Snart);Heatwave ( Mick Rory)
Ekibin baş düşmanı Vandal Savage
Bölümler Geleceğe dönüş filmi tarzında (Gelecek ve geçmişte geçiyor)
Bu bölüm 21 dk kahramanlar hakkında bilgi tarzında geçiyor

dean

Dizinin ilk bölümünü dün gece izledim. Dizi ile ilgili söylenecek ilk şey bence dizinin son derece eğlenceli olduğu. Pilot bölümü izlerken son derece keyif aldım. Beklediğimden çok daha iyi bulduğum diziyi. Bu kadar övdüm ama şunu da belirtmek lazım. Dizinin şu an için en büyük kozu bu eğlence faktörü. Çok sağlam bir konu ya da çok iyi bir senaryo yok dizide. Çok büyük dramatik anlar, unutulmaz karakterler felanda yok. Dediğim gibi dizinin en büyük kozu eğlenceli olması. Dc evreni ile ilgisi çokça gönderme var dizide. Bunları takip etmek de keyifli. Dizi bu çizgisi ile devam ederse kendi kulvarında bence başarılı olacaktır. Legends of Tomorrow aynı çizgi roman okumak gibi.

rumar80

Tek kafama takılan Poison Break tekrar çekilecekken iki karakterin iki ayrı dizide nasıl olacakları

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Ocak, 2016, 13:23:15
Tek kafama takılan Poison Break tekrar çekilecekken iki karakterin iki ayrı dizide nasıl olacakları

Takvim olayını bir şekilde ayarlayacaklar. Belki de Legends of Tomorrow'un ikinci sezonunda olmayacaklardır. Bana da ikisini burada ve The Flash'da izlemek bir garip geliyor. Sinemada da iki oyuncu bir çok filmde yan yana gelebiliyor ama dizilerde yan yana oynayan oyuncular screen time olarak çok daha fazla bir arada oldukları için seyircinin aklına o roller ile kazınıyorlar. Ben Wentworth Miller ve Dominic Purcell'ı ne zaman bu dizide yan yana görsem kaçınılmaz bir şekilde Prison Break geliyor aklıma. Adamlar ekran ikilisi oldu. Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence'ın televizyon versiyonu oldular.

doktor1881

Bölüm:1 (Güncel) İlk bölüm gayet eğlenceli idi.Fazla beklentiniz olmadan günün sıkıntılarından kurtulmak için çerezlik bir dizi.
Doktor Who'dan büyük esintiler taşıyor.İlk bölümde takımın ilk macerası 1975 de geçiyor
Basit bir düşmanla bile baş etmekte zorluk çekiyorlar ;D

Bölüm Notu:7/10

Nightrain

Pulluk

Doctor Who esintisine ben de tamamen katılıyorum. Öte yandan beklediğimden çok daha iyi bulduğumu söylemeliyim...
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Ahmet Oktay

İlk bölüm itibariyle beklentimin altında kaldı, Flash'tan iyi olmasını bekliyordum ben ama şu haliyle pek sağlam bir senaryosu olmayan çerezlik bir dizi olacak gibi.

Ahmet Oktay

2. bölümü ilk bölümden daha çok beğendim. 1975'te Damien Darkh'ı görmek sürpriz oldu. Leonard Snart ve Mick Rory ikilisini seviyorum, diziye renk katıyorlar :) Onları ne kadar seviyorsam Carter Hall karakterini de o kadar sevmiyorum ;D

doktor1881

Bölüm:2 (Güncel) Bölümde ki dövüş sahneleri kim kime dum duma;okadar kalabalık ki
Diziyi seyrederken sıkılmıyorsunuz; komedi dozu ağır basıyor
Benim favorim Rip.Dizi çok kahramanlı olduğu için bazı bölümlerde bazıları geri kalıyor.
Olaylar iki bölümdür 1975 de geçiyor

Bölüm Notu:8/10

Animvader

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 30 Ocak, 2016, 00:14:31
2. bölümü ilk bölümden daha çok beğendim. 1975'te Damien Darkh'ı görmek sürpriz oldu. Leonard Snart ve Mick Rory ikilisini seviyorum, diziye renk katıyorlar :) Onları ne kadar seviyorsam Carter Hall karakterini de o kadar sevmiyorum ;D

Sarah da baya kendini buldu bu diziyle.Hawkman oyuncu mu çok kötü, yoksa senaryodan kaynaklı mı anlamadım ama bu kadar gıcık bir karakter olması çok ilginç.Nerede Smallville'in karizmatik Hawkman'i...

doktor1881

Alıntı yapılan: Animvader - 01 Şubat, 2016, 10:53:28
Sarah da baya kendini buldu bu diziyle.Hawkman oyuncu mu çok kötü, yoksa senaryodan kaynaklı mı anlamadım ama bu kadar gıcık bir karakter olması çok ilginç.Nerede Smallville'in karizmatik Hawkman'i...
Bölüm:3 Senaristler sizi duymuş Hawkman'ı harcadılar ;D Bu bölümde ivme bir tık daha artmış.Dövüş sahnesi daha doğru işlenmiş durumda
Diğer dizilerde harcanan yan karekterler bu dizide kendilerini bulma yolunda. Ne yaparsan yap tarihde bazı şeyler değişmiyor ::)

Bölüm Notu:8/10

Nightrain

Bu dizininen iyi 3 karakteri; Rip Hunter, Canary ve Captain Cold. Arada bir de Firestorm diyelim. Gerisi etkisiz eleman.