Avengers: Endgame (2019) - Phase 3/22

Başlatan dean, 22 Nisan, 2015, 13:13:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Nightrain

Fan yapımı sandım ama resmiymiş. Çok kötü olmuş.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

eyoruk

Lanet olsun. Ortalık kaynıyor ya  >:(

Nightrain

Meksikalılar bayağı bir video sızdırmış dün. Disney el atmış hepsine.

eyoruk

Alıntı yapılan: Nightrain - 16 Nisan, 2019, 10:32:22
Meksikalılar bayağı bir video sızdırmış dün. Disney el atmış hepsine.

Çoktan gıf falan hazırlanmıştır. Sosyal medya yorumlarına bakmamak lazım. Dengesizin birisi atar birden.
Umarım kullanılmamış sahneler çıkar o sahneler.

dean

O sahnelerin hepsi gerçek. Filmde yüzde yüz olacak. Şimdi yapılacak şey 10 gün boyu geek sitelerine takılmamak. Yapacak bi'şey yok. Yalnız ben izledim tabi. Efsane ;D

hanac

Alıntı yapılan: dean - 16 Nisan, 2019, 11:33:44
  O sahnelerin hepsi gerçek. Filmde yüzde yüz olacak. Şimdi yapılacak şey 10 gün boyu geek sitelerine takılmamak. Yapacak bi'şey yok. Yalnız ben izledim tabi. Efsane ;D

Geekmahal'da mı yasak  ???

eyoruk

Çizgi Kafe-Kafeinsiz-Geekyapar harici pek hesap takip etmiyorum. Oranın da yorumlarına bakmıyorum.
Özellikle "endgame" diye aratmadığım sürece pek sıkıntı olmaz diye düşünüyorum

hanac

Alıntı yapılan: eyoruk - 16 Nisan, 2019, 11:49:19
Çizgi Kafe-Kafeinsiz-Geekyapar harici pek hesap takip etmiyorum.

Geekmahal'ı tavsiye ederim  ;D

https://www.geekmahal.com/

Nightrain

Twitter'a düşen videoyu izledim. Tüylerim diken diken oldu. Nasıl sabredeceğim şimdi. :D

eyoruk

Alıntı yapılan: Nightrain - 16 Nisan, 2019, 11:59:06
Twitter'a düşen videoyu izledim. Tüylerim diken diken oldu. Nasıl sabredeceğim şimdi. :D

Ya filmi izlediniz işte daha ne  ;D Sahneleri gördükten sonra tahmin de ediyorsunuzdur artık.

İlk filmin altına düşmesinler klasik bağlamasınlar yeter benim için. Yoksa hayal kırıklığı.

Nightrain

Alıntı yapılan: eyoruk - 16 Nisan, 2019, 12:32:18
Ya filmi izlediniz işte daha ne  ;D Sahneleri gördükten sonra tahmin de ediyorsunuzdur artık.

İlk filmin altına düşmesinler klasik bağlamasınlar yeter benim için.Yoksa hayal kırıklığı.

Böyle şeyler beni daha da gaza getiriyor. :)

dean

Bu tip filmlerde spoiler beni de daha fazla hype'lıyor.

ferzan

Öyle aman aman MCU hayranı değilim, 2014 öncesine kadar dönüp bakmazdım da ama son yıllarda fena içine aldı beni...Bunun haricinde sızdırılan malum sahneleri ben de izledim öğleden önce, benim gibi mesafeli bir izleyicinin bile tüyleri diken diken olup öğlen molası boyunca kafasında sadece ''A'' simgesi oluşmuşsa, varın siz düşünün filmin getireceklerini... :)

Söylenene göre dublaj için gönderdikleri Arap ülkelerinden birinde olmuş sızıntı...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Nightrain

Alıntı yapılan: ferzan - 16 Nisan, 2019, 14:09:50
    Öyle aman aman MCU hayranı değilim, 2014 öncesine kadar dönüp bakmazdım da ama son yıllarda fena içine aldı beni...Bunun haricinde sızdırılan malum sahneleri ben de izledim öğleden önce, benim gibi mesafeli bir izleyicinin bile tüyleri diken diken olup öğlen molası boyunca kafasında sadece ''A'' simgesi oluşmuşsa, varın siz düşünün filmin getireceklerini... :)

Söylenene göre dublaj için gönderdikleri Arap ülkelerinden birinde olmuş sızıntı...

Araplar sızdırmış. Videodaki görüntülerde Arapça altyazı var.