NATHAN NEVER ... KAPALI DEVRE YAYINA MAYISTA BAŞLIYORUZ

Başlatan köstebek, 28 Nisan, 2015, 17:34:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Alıntı yapılan: afu - 30 Nisan, 2015, 13:29:01
NN'e beni de katın.

Bir önerim var.
bu uygulama ile NN'e başlayacak yeni taraftarlar için eski sayıları, Çizgili Düşlerin çok güzel bir indirimle vermesini bekliyorum.  ;D (idefix'ten de iyi bir indirim ile)
bu benim gibi yeni NN okuyucuları da kazandıracaktır. Hem de eldeki eski stoklarınız da azalmış olur.

Şapka çıkartıyorum  :D
Crom! Ölüleri Say...

can amca

Benim düşüncem şu:
İki ayda bir NN aylık seri 3lü formatta yayınlansın. 5 kez böyle yayınlansın. Böylece 15 sayı yayınlanmış olur ve artı 3 sayı ile İtalya'ya yaklaşırız. 6.yayın ise o yılın ve sonraki yılın özel sayılarını içersin. Bir sonraki yıl ise ikili formatta Almanaklar yayınlansın. Agenzia Alfa da senede 1 kere yayınlansın.

Brendon'da arad boş kalan aylarda yayınlansın.

köstebek

1. Sinirli Patron; 2. Rahat Patron; 3. Baloncubaşı; 4. Kapakçı; 5. Bendeniz; 6-10. Patron payı; 11. Doktor 1881; 12. Hanac; 13. Alan Ford; 14. Mr. No; 15. Animvader; 16. Can Amca; 17. Tommikser; 18. Mr. Tekin; 19. Rumar; 20. Yalçınerol345; 21. Ahmet Oktay; 22. Antiocha; 23. Nemo; 24. YunusMeyra; 25. Hennessy; 26-30. Haysat; 31. Haziran00; 32. Nic; 33. Altay1944; 34. Grreenman; 35. Havsar; 36. Ercoktay; 37. Utku Gürsoy; 38. Drgavsever; 39. Cengiz Ertem; 40. Ozan Balım; 41. Sefik; 42. Afu; 43. Ferzan...

Kaldı 307...

Not 1: Afu'nun indirim önerisini yarın konuşurum.

Not 2: Bir yanlış anlaşılma olmasın. Buradaki liste bizim aramızda kaç kişi olacağımızı bilelim diye... Yoksa sadece listedekiler alacak, diğerleri alamayacak diye bir şey yok. Almak isteyenler, her zamanki ÇR dükkânlarıyla temasa geçip oralardan ayırtsınlar. Benim tanıdığım kimse yok, ama kesin alıcam diyenler bizimkilerle (İlker Bey veya dükkânla ya da benimle özelden temasa geçmesi iyi olur. Benim adım listedeydi, ama bana kitap gönderilmedi gibi üzücü bir şeyle karşılaşmayalım...

Saint2

hanac

50 kişi bile olmadı.

E-Dergi listesi bile daha kalabalık  :)

köstebek

Alıntı yapılan: hanac - 08 Mayıs, 2015, 20:06:35
50 kişi bile olmadı.

E-Dergi listesi bile daha kalabalık  :)

Anla işte Nathan'ın durumunu admin Beyciğim,

10 gün içinde kapalı devre yayına başlıyoruz.

hennessy

Arkadaşlar sadece forum gözü ile bakıyorsanız yanlış. Sinirli gözlüklü patron 300 satışların bulduğunu söyledi. Kendini kurtarmıyor. Bu fiyata 300 bulacak mı önemli olan bu.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

Alıntı yapılan: hennessy - 08 Mayıs, 2015, 23:21:53
Arkadaşlar sadece forum gözü ile bakıyorsanız yanlış. Sinirli gözlüklü patron 300 satışların bulduğunu söyledi. Kendini kurtarmıyor. Bu fiyata 300 bulacak mı önemli olan bu.

Kutsal sözler...
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

antiochia

Ödeme ve dağıtım işi nasıl olacak? Bilgilendirir misiniz?

köstebek

Alıntı yapılan: antiochia - 09 Mayıs, 2015, 19:39:39
Ödeme ve dağıtım işi nasıl olacak? Bilgilendirir misiniz?

Amacımız Nathan okurlarının yine her zaman alıştıkları çizgi roman dükkânlarından almaları, ama bunu ne kadar başarırız zaman gösterecek. Sonuç olarak bu dükkânlar da sadece kesin satış yapabilecekleri miktarlarda almak isteyeceklerdir. Basım sayısı 350 olduğu için indirim oranları bayağı aşağı çekilmek zorunda kalındı, bu yüzden aldığınız ÇR dükkânlarını pek fazla indirime zorlamayın.
Bir hafta içinde nerelerde bulabileceğinizi yazabilirim. Ama bu sistem başlangıçta biraz okurun gidip "ben bu kitabı alacağım, bana bir tane getirirmisin" yöntemiyle işleyecek. ÇR dükkânları da bu isteklere göre kendi durumlarını saptayacaklardır.

Sonuçta, büyük şehirler dışındaki okurlar biraz zorlanacaklar. Ama gerekirse bizden telefonla isteyip satın alabilirler. Çizgi Düşler'in telefon numarası bütün kitaplarımızın içinde ve http://www.cizgidusler.com'da yazıyor.

Önümüzdeki hafta her şey çok daha netleşir...

köstebek

Evet, dostlar, NN 19 bugün dağıtıma çıktı...
Yanında Teks 13 de vardı ve ilk 45 dakikada büyük atak yaparak Teks'i geçti... Tam 6 tane satıldı...

İşin şakası bir yana serüvenin kapalı devre kısmı başladı...

Şu an için bulabileceğiniz yerler...

Ankara ... Devrialem
İzmir (alsancak).... Pınar Kitap
İstanbul (Kadıköy) ... Büyülü Dükkân
İstanbul (Kadıköy) ... Gerekli Şeyler (Altan)
İstanbul (Kadıköy) ... Kuzgun
İstanbul (Kadıköy) ... Özer Sahaf
İstanbul (Beşiktaş) ... Arka Bahçe

Bugün için bu kadar, bu listeye başka isimler de eklenecek olursa, onları da bildiririm...

Not: Eskilerin dediği gibi "gazamız mübarek olsun"...
Not 2 : Her türlü soru vs için ben buradayım...
Not 3: 20. cilt de hazırlanıyor...

hennessy

Nathan'ı tekrar raflarda görmek güzel ama bu güzel kelimesi ile kalmamalı

Köstebek abi senden ricam bir ay sonunda satış rakamlarını belirtmen. Yani 30/06/2015 de kaç tane elinizde kitap kaldı.

Ama ne acıdır ki Tex aylık seri dağlar kadar var yanında Nathan sırıtıyor üzüldüm be en sevdiğim çizgi roman kitap evinden içeri girince 

İnşallah bu bir gün düzelir yada ben hayallere dalarım.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

haziran00

Öte yandan 19. cilt çok fena bir yerde bitiyor çizgiliköstebek abi

köstebek

Bitirdin mi hemen, Hazirançiftsıfır,

cildin sonunda varılan nokta: Ne oldum demeyeceksin...
Koskoca Alfa Ajansı'nın sahibi Reiser olsan bile, gün geliyor taklaya geliyorsun... "Buralar komple benim, Nathan sen sağdan yürü, Legs sen kızları al, soldan bastır diye" gerinerek rahat takılan Reiser bile olsan, işler beş dakikada değişiveriyor...

haziran00

fena fena hemde çok fena  ;D 20. cilt çıksada okusak hemen çizgiliköstebekabi :)