Marvel Cinematic Universe

Başlatan dean, 17 Haziran, 2015, 14:57:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Agamotto

Alıntı yapılan: dean - 15 Ekim, 2015, 16:22:26
  1-2 saattir internette ciddi ciddi Fantastic Four'un haklarının Marvel'a geri döndüğü haberi dolaşıyor. Dün Marvel ve Fox, iki dizi için anlaşmıştı. O yüzden FF haberi doğru olabilir. Resmi açıklama gelene kadar beklemek lazım tabi.

Çok yerinde bir karar olur diye düşünüyorum. Fox her ne kadar iyi xmen filmleri çekiyorsa o kadar kötü fantastic four filmi çekiyor. Belki xmen'in dizi hakları karşılığında fantastic four'un film haklarını almışlardır.

Nightrain

Fox'un hala FF'yi elinde tutma ısrarına şapka çıkartılır. ;D Super Hero tarihinin en kötü filmlerinden birine imza attıkları halde inatla Marvel'a devretmiyorlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Agamotto

Az önce bende baktım dedikodulara geçen gün açıkladıkları 2020 yılındaki 3 filmden birinin ff olabileceği hatta marvel'ın phase four'u fantastic four ile başlatabileceği söylentiler arasında.

Nightrain

FF resmi olarak yuvasina döndü. Artık o da bir MCU üyesi.

Chuck

Alıntı yapılan: Nightrain - 15 Ekim, 2015, 18:49:18
FF resmi olarak yuvasina döndü. Artık o da bir MCU üyesi.

Kesinleşti demek. :D Fiyaskodan sonra bizleri mutlu eden karar geldi. Bakalım ne zaman göreceğiz beyaz perdede :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Animvader

Ohohohoho valla FF  dörtlüsü artık umrumda değil desem yeridir ama MCU'da bir Galactus, Silver Surfer, Dr.Doom, Skrullar, Namor olabileceğini düşününce insan heyecanlanıyor

dean

Resmi açıklama daha gelmedi. Marvel'da, FOX'da daha resmi bir duyuru yapmadı.

Nightrain

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 15 Ekim, 2015, 19:04:13
Ama gelecek. 8)

Inşallah. Şu anda Marvel ve Fox'un siteleri, her türlü çizgi roman sitesi, tüm sinema siteleri, twitter'dan bazı kişilerin hesapları açık. Hiç durmadan F5 yapıyorum. Resmi açıklama bekliyorum. Açıklasınlar party hard :)

Nightrain

abi Gotg ile crossover yaptiklarini bi düşünsene. Dusuncesi bile cildirtmaya yeterli.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 15 Ekim, 2015, 19:13:18
abi Gotg ile crossover yaptiklarini bi düşünsene. Dusuncesi bile cildirtmaya yeterli.

Valla ben saatlerdir çıldırmış haldeyimde bu haberin ana kaynağı Den of Geek sitesi. Collider sitesi ise böyle bir anlaşmanın olmadığını söyledi. İki sitede kendi iddaalarını güçlendiren güncelleme girdiler. Collider, Den of Geek'den daha güvenilir bir site. Şu anda ortam garip. Resmi bir açıklama şart oldu. Bakalım ilerleyen saatlerde neler olacak.

xmenac

Merak ediyorum da, bu gelişmeyle birlikte X-Men'in gelmeme ihtimali de bir o kadar artmış olmuyor mu?

Gerçi X-Men çizgi romanda da her daim farklı bir evrendeymiş izlenimi veriyor bana. Yaşadıkları dünyanın koşulları, karakterlerin tarzları bambaşka bir evrende tek farklı canlılar kendileriymiş gibi yansıtılıyor. Durum böyle olunca Fantastic Four ortak bir evrende geçen hikayelere çok daha kolay uyarlanabilecek öykülere sahip.

İşin bir de sinematik evrene katılabilecek villain boyutu var ki, ana karakterlerden bile daha çok heyecanlandırıyor olabilir serinin takipçilerini. Guardians of the Galaxy'nin(ilk kadrosu) Galactus ile olan maceraları vardı sanırım çizgi romanda.

dean

Resmi açıklama geldi. Fantastic Four'un hakları Fox'da.

Nightrain

Haydaaaaa. ;D ulen Fox. Batsan da kurtulsak.

Agamotto

Birkaç saatlik sevincin ve umudun ardından gelen hayal kırıklığı. :(